Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 16, 2019, 15:29:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fallout 3 pudełko - modyfikcja, zastosowanie  (Przeczytany 6912 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Czerwiec 05, 2010, 03:14:07 »

Zastanawiał się ktoś, jak można by wzmocnić, podrasować pudełko z edycji koleckjonerskiej Fallouta 3, tak by można by je było w ograniczonym zakresie używać?

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 06, 2010, 21:19:33 »

A co chcesz zrobić, minę kapslową?  Ajatollah

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 06, 2010, 21:45:52 »

Wzmocnić blaszane zagięcia jakoś, by się rączka nie wyrwała.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 06, 2010, 21:48:17 »

Ech, inżynier... toć na zagięciach jest najtrwalsze chyba, c'nie, źą?  Afro

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Czerwiec 06, 2010, 22:56:40 »

Odkształcenie plastyczne azaliż ówżdy juści umacnia materiał, jednak przy pewnej sile takie zagięcie po prostu się odegnie, a materiał może pęknąć  Naczelny

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Czerwiec 06, 2010, 23:26:21 »

To co ty chcesz z tym robić, granatami w to rzucać?!  Zwyrol

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Czerwiec 07, 2010, 00:34:59 »

Oj nie spam już ku...rdewa nooo - jako najbardziej surowi ciecie na forum, zarazem najbardziej  na nim spamimy. Starczy już tego dobrego  Hyhyhy

czerstwi może? ;]
n.w.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2010, 00:38:14 wysłane przez nie wiem » Zapisane

Jelcyn
Kapral
*

« Odpowiedz #7 : Czerwiec 07, 2010, 00:42:07 »

Można wzmocnić za pomocą nitów albo śrub. Nawiercasz otwory, i przekręcasz śrubą.

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Czerwiec 07, 2010, 00:46:11 »

Poza tym że będzie to cięższe, to nie pomoże za bardzo, a nawet może zaszkodzić, bo otwory generalnie obniżają wytrzymałość na rozciąganie. Natomiast tutaj bardziej chyba chodzi o taką na ściskanie i skręcanie - proponowałbym dokręcenie tymi śrubami jakiegoś trwalszego stelażu (choćby z prętów pospłaszczanych w miejscu przykręcenia). Ale śruby nie będą estetyczne. Tak zrobiłbym to ja, mój ojciec natomiast by mnie wyśmiał i wymyślił rozwiązanie, które się fizjologom nie śniło.  Zwyrol

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #9 : Czerwiec 09, 2010, 20:12:14 »

Chłopaki to je kurna pudło na kanapki nie na śrubki, śrubokręty i wiertarki  Wink Ja tam noszę w niej kanapki od ponad roku i jest spoko  Zwyrol .   

"...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #10 : Czerwiec 09, 2010, 22:33:08 »

Może jeszcze k...a pospawać!  Angry

Mie tu nikt nie musi wykładać co i jak bo mam taki czy inny papier  Naczelny Mie chodzi o znalezienie subtelnego rozwiązania, by nie zniszczyć pudełka, ale też by nie rozwaliło się ono od byle pierdnięcia. Myślałem o polutowaniu właśnie, ale cholera nie wiem  Undecided

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #11 : Czerwiec 09, 2010, 23:39:32 »

No nie wiem, czy polutowanie by coś dało. Bo chciałbyś do tego przylutować jakieś metalowe wzmocnienie?

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #12 : Czerwiec 10, 2010, 01:06:31 »

Z wami to trza po inżyniersku, bo jak humanistycznie to się filozofia zaczyna  Grin

Wrzucam w załącznika zdjęcie by pokazać gdzie jest problem - cieniutkie blaszane uszka przytrzymujące do pudełka zapięcia i zawiasy na których trzyma się rączka. Wystarczy mocniej pociągnąć i dupa blada z pudełka Sad

Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #13 : Czerwiec 10, 2010, 10:23:46 »

A no to wymień to na nity...

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #14 : Czerwiec 10, 2010, 12:10:46 »

Ładny "lamparci" kocyk taki w cętki  Embarrassed Wiem, że nie na temat z tym kocykiem, ale nie mam pomysłu na te pudełko. Bo blacha cienka jak puszka, wbijesz nity to się powygina, a jak mocniej szarpniesz to blacha i tak nie wytrzyma. Może dlatego w F3 pudełko jest owinięte paskiem - może to jakaś sugestia

Rextor
Sierżant
*

Mr Fallout Tactics

« Odpowiedz #15 : Czerwiec 10, 2010, 12:14:32 »

Traktujcie to jak relikwię a nie jak piłkę do rugby Tongue. Wtedy nie powinno być problemu Wink.

Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #16 : Czerwiec 10, 2010, 12:47:15 »

No tak ale jak pod nity wsadzisz 2 blaszki grubsze to nie powinno być problemu. Myślałem że dodanie blaszek jest oczywiste dlatego o tym nie pisałem.

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #17 : Czerwiec 10, 2010, 14:27:54 »

Niekoniecznie, zawsze może być tak, że włożysz te blaszki, szarpniesz, forma się odkształci - ale nie przy samych nitach, tylko dalej. Chyba że cała ścianka z rączką byłaby wzmocniona przynitowaną blaszką. Hmm.

A jaka to grubość blachy?

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #18 : Czerwiec 10, 2010, 14:51:15 »

Na łoko to chyba 0,5 mm.

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #19 : Czerwiec 10, 2010, 16:16:38 »

Chyba że te blaszki o których mówi Rectum miałyby wystarczająco dużą średnicę.

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!