Autor Wątek: To się nazywa dziura...  (Przeczytany 6265 razy)

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: To się nazywa dziura...
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Czerwca 2010, 12:02:57 »
Można by powiedzieć " Duł jak ch...j" Ale ten był chyba większy. Kto wie  może to zmutowane Gwatemalskie  bobry lub nornice. Na pewno nornice . Wie ktoś może kiedy zaczyna się tam odstrzał? Bo jak już wybiją ostatniego bobra u nas, to może można pojechać jako osoba z doświadczeniem i dostać posadę głównego łowczego bobrów w Gwatemali  :asg

 
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: To się nazywa dziura...
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Czerwca 2010, 12:08:44 »
:asg Myślę, że Count (Kom)orlock by się skusił :-*
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2010, 12:14:42 wysłana przez Ordynus »

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: To się nazywa dziura...
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Czerwca 2010, 12:18:42 »
A dobrze strzela do bobrów ? Bo jak nie ma doświadczenia to grozi Gwatemali powódź. Chociaż teraz mają taki wielki odpływ, że chyba im nie grozi  :hyh
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: To się nazywa dziura...
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Czerwca 2010, 12:22:07 »
Nie no, o ile nad Gwatemalą nie latają żadne samoloty, to powodzi nie muszą się obawiać ;D

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: To się nazywa dziura...
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Czerwca 2010, 21:35:11 »
Niezidentyfikowane obiekty latające powinno się to nazywać polski skrót - UFO  ;)

@na dole

bo piszemy, kurna. ale nie poprawiałbym, gdybyś się nie odezwał, nie mam już siły do tego "nie"  :ufok

wasz przyjaciel nie wiem
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2010, 21:45:04 wysłana przez nie wiem »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: To się nazywa dziura...
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Czerwca 2010, 21:41:07 »
Jak to zwykł pisać nie wiem: zaraz zjawi się tutaj nie wiem i napisze Ci "NIE z przymiotnikami piszemy łącznie" :ncz

Btw - to wiadomość o numerze 26000, ale nic za to nie dostaniesz :P
nie wiem
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2010, 21:55:52 wysłana przez nie wiem »