Autor Wątek: UJAWNIJ SIĘ!!!  (Przeczytany 50399 razy)

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Czerwca 2010, 22:45:09 »
Moją krowę Lulubelle III też spotkała apokalipsa, ale na pewno jeszcze wróci :zltk A co do Ostatniego Władcy, to nie zapomnij mości Glassiusie zachęcić mości Grosswicka słowami "jest to Władca Pierścieni napisany zza tamtej strony żywopłotu" choć może to faktycznie nadgorliwość :)
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwca 2010, 12:56:08 wysłana przez Ordynus »

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Czerwca 2010, 23:49:08 »
Kiedyś widziałem coś podobnego, tyle że pod tytułem chyba "Bunt Orków" czy jakoś tak.
No ale na ten moment wałkuję 'czyste' postapo ;D
czyli jestem świeżo po "Apokalipsie wg. pana Jana" i teraz zaczytuję zdobyczne "Metro 2033" a lista 'oczekujących' jest długa :D
Ale już, bo robi się offtop znowu  ;)

To ja dodam, że miałem raz traumatyczne przeżycie, bo miałem żółwia, i jak pojechałem na wakacje (kolonie bo jeszcze gówniarz byłem) to po powrocie po gadzie zostało tylko terrarium. Okazało się, że Tatusia wkurzało stukanie skorupy o szybę, to dał żółwiowi wolność :/
Szkoda, że bez konsultacji ze mną...
A najlepsze że jakiś tydzień później w wiadomościach było, że ludzie coraz częściej wyrzucają żółwie do stawów w parkach, co odbija się w jakiś sposób na miejscowym ekosystemie ;D
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Czerwca 2010, 11:51:18 »
Mam nową fobię  :nord:

Otóż prześladują mnie w Trójce i w innych radiach (na szczęście nie w Tok FM  :hyh) następujące piosenkarki i co gorsza nie widzę żadnej różnicy między nimi - jakby to śpiewała jedna i ta sama osoba  :blk

Regina Spektor
Marina and the diamonds
Amy Macdonald
Emiliana Torrini

Ratunkuuuuu kuuuu....aaaaa!!!!!

PS:
Jeszcze zapomniałem dodać Lenki.

Ja pierd....ę  :nord: :nord: :nord:
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwca 2010, 11:58:15 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Czerwca 2010, 14:08:10 »
Ja mam podobnie, tylko odwrotnie. Akurat takie popowe (Lenka i Amy McDonald) kawałki lubię (na tyle, że jak jak złapię to w radiu, to już nie przełączam). Za to wszyscy moi znajomi to koneserzy "prawdziwej" muzyki, słuchający Dżemu, Metallici, ACDC i czegoś tam jeszcze... A ta "prawdziwa" muzyka do mnie nie przemawia...
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

Ace

  • SLAYER kurwa
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Czerwca 2010, 14:51:44 »
pomijając dżem to sie po prostu nie znasz :D


Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Czerwca 2010, 18:27:41 »
Na Amy McDonald to bym aż tak psów nie wieszał, jej pierwsza płyta a szczególnie kawałki, które nie były namiętnie puszczane w radiach są bardzo dobre. Połączyła lekki rock z muzyką klasyczną, elektroniczną i wyszło to jej szczególnie udanie.
Polecam szczególnie Youth of Today , Let's Start A Band , Footballer's Wife
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Czerwca 2010, 18:32:49 »
Nawet bym ją zrobił, pod warunkiem że nie miałaby tego mejkapu typu panda :zwr

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Czerwca 2010, 21:37:04 »
Cytat: Aq
Na Amy McDonald to bym aż tak psów nie wieszał
Jakby mi Rush albo Townsenda puszczali co pół godziny do zajebania, prologując i epilogując to grepsem w stylu "słuchacie sraefem - sraaaaaefemmm!!" to też bym na nich miał fobię :tkk :wpr13s:

Akurat na nią to się nabawiłem uczulenia słuchając od 5 nad ranem w robocie właśnie sRaeFeM i nie mogąc tego przełączyć nawet Trójkę, bo o tej porze w niedziele leci tam kącik katabaśny i całkiem dobra muzyka, pod warunkiem , że co drugie zdanie nie jest o miłości do Jezusa - śpiewane pełnym oddania i fanatyzmu głosem ;)

Zaś Trójka znowuż w prajmtajmie to puszcza pozostałe niunie, które są jak na jedno kopyto :nord:
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Czerwca 2010, 22:26:30 »
Zapodaj sobie Eska Rock - po godzinach i przed rownież można posłuchać niezgorszych kawałkow, kędyś słyszałem choćby wspominanego przez Cię Rush. Za dnia zaczyna się komercha, ale cóż - nie można mieć wszystkiego :D
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Czerwca 2010, 22:39:33 »
ESKA Rock jakkolwiek pod względem muzycznym jest nieco mądrzejsza od "zwykłej" ESKI, to jednak na dłuższą metę nie jest odpowiednim radiem dla słuchacza Trójki :P Tamtejsi młodzi redaktorzy przy mikrofonach wcale nie przewyższają standardem spikerów z Eremefu czy Eski. Gadają w taki wkurzający, luzaczkowaty sposób, że już lepiej jakby siedzieli z mordami w kubłach i puszczali te swoje piosenki "z pazurem" :P Radiowa Jedynka zapodaje nawet dobrze wyważoną muzykę. Kiedyś myślałem o niej "radio dla oldpryków" ale jak posłuchałem, to bardzo rzadko jakiś nowoczesny chłam leci :) A może ja sam też jestem oldprykiem :blk

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Czerwca 2010, 10:11:00 »
Zgadza się, niemniej jednak w czasie, gdy nie gadają - mniej więcej od północy do 6. rano - muza jest całkiem spoko. Bardzo fajna, najczęściej stara polska muzyka leci też w tym samym czasie na Złotych Przebojach
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

supersmoluch

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Sierpnia 2010, 14:40:36 »
Ja dramatycznie bojem się pająków  :( i co bym  :cnsd robił nie działa . Co do innych praw nie bojem się niczego innego . Mam dobry kontakt z ludźmi ( czasami za dobry  :auc ) Czasami mam urojenia że ktoś jest w domu ( szczególnie po dużej ilości horrorów )  Poza tym kiedyś ( kiedy miałem manie gier MMO ) byłem moderatorem na Metinie i teraz kiedy wypowiadam się na forach mam czasami chętkę po-banować ludzi  :bnn . Albo przed egzaminami zrobić sejwa   :zwr a czarne okulary nosze tylko w mieście ( nie wiem czemu  :@ ) . Pozdro  :afr

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Sierpnia 2010, 15:30:42 »
Pająki jak mało które zwierzęta (no może psy) są bardzo pożyteczne. Jedzą muchy!  :ufok
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Sierpnia 2010, 15:34:59 »
Chciałbym zauważyć, że (przynajmniej na wsi) psy nie są pożyteczne, bo stanowią jeden z głównych frasunków dla kotów, czyli faktycznych poskramiaczy najróżniejszych szkodników. Pies w dzisiejszych czasach nie jest już efektywnym systemem obronnym, bo jeśli ktoś chce okraść czyjś dom, to psa ukatrupi, okaleczy albo uśpi. Dodam jeszcze, że miejsce psa jest w budzie, a pająki srają na białe ściany.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Sierpnia 2010, 15:59:58 »
No to miej kolorowe ściany  8)
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Sierpnia 2010, 18:13:36 »
Z tym psem to się nie zgodzę. Wszystkich moich sąsiadów jakieś typki już okradły, ale mojego domu nie. Mam wilczura. Strasznie mądra bestia, a czujny! Nie szczeka na sąsiadów, na akwizytorów też nie. Za to reaguje alergicznie na dziadów złomowych, włamywaczy, listonoszy i na dziki :P
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Sierpnia 2010, 18:37:40 »
i na dziki :P

No i właśnie po to się przydaje pies na wsi!  :-*

(a ty Ordynus też jesteś okradany przez chrumkający skarb państwa, albo mieszkasz na wsi, że wiesz jakie zwierzaki się tam przydają? Kot ci dzika nie pogoni  :zwr )
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Sierpnia 2010, 21:22:18 »
Poza tym kot skutecznie poluje na ptaki, faktycznych poskramiaczy najróżniejszych szkodników.
A pies? Jeśli włamywacz ma wybór, dom z psem i bez psa, to wybierze ten drugi.
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Sierpnia 2010, 22:58:31 »
Poza tym kot skutecznie poluje na ptaki, faktycznych poskramiaczy najróżniejszych szkodników.

Masz na myśli sokoły i myszołowy? Bo ptaki, na które najczęściej polują koty skutecznie poskramiają jedynie dżdżownice (pożyteczne stworki) oraz słoneczniki (jeśli już ktoś posiada plantację) :zwr Dziki mi nie straszne. Ja sam jestem dzikiem, świiik!

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Sierpnia 2010, 23:40:16 »
No i właśnie po to się przydaje pies na wsi!  :-*
Nie ma mocnych na katowickie dziki! Jeden z filmików autorstwa mojego brata.

Bo ptaki, na które najczęściej polują koty skutecznie poskramiają jedynie dżdżownice (pożyteczne stworki) oraz słoneczniki (jeśli już ktoś posiada plantację)
Chińczycy też tak myśleli i wypowiedzieli wojnę wróblom. W rezultacie szarańcza zeżarła plony i parę milionów chińczyków zmarło z głodu ;) (było o tym już gdzieś tutaj na forum...)
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpnia 2010, 23:44:36 wysłana przez Glassius »
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...