Autor Wątek: UJAWNIJ SIĘ!!!  (Przeczytany 50395 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
UJAWNIJ SIĘ!!!
« dnia: 01 Czerwca 2010, 13:23:14 »
Temat psychologiczno-terapeutyczny na omawianie swoich fobii i chorych wizji  :ufok
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwca 2010, 15:37:28 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Czerwca 2010, 13:31:45 »
No więc zacznę od siebie. Otóż od jakiegoś czasu cierpię na fobię przed dziewczynami/kobietami mającymi bujne i kręcone włosy na głowie w stylu pudla/Slasha  :@ Do facetów kudłatych też mam fobię, ale do tych mających krótkiego pudla (tak poza uszy). Tych co opada on na ramiona, już lubię  :-*

Poza tym mam też jakieś strachy przed małymi francuzeczkami, stąd dziwną fobią napawa mnie ta piosenka.To jakiś hymn pedofilski czy coś  :@ :@ :@

 :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Kaznodzieja

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 119
  • miziantrop
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Czerwca 2010, 15:24:56 »
Eeee... :-\

No więc, khy khy... Cześć wszystkim, mam na imię Grześ.

(Cześ, Grześ)

Mój problem, chociaż czy to właściwie mój problem? to raczej problem świata wokół mnie polega na tym, że nie jestem w stanie słuchać muzyki współcześnie współczesnej. Właściwie poza kilkoma wyjątkami, to wszystko, co powstało po 1977 jest okropne i przywodzi mi na myśl kazirodcze pienia niedorozwiniętych ułomów. Uważam, że to co się stało ze światem muzyki jest zbrodnią przeciwko ludzkości. I nikt nie chce karać winnych.  :/

Serio. Co to ma znaczyć? Michael Bolton?  :o

Naprawdę się pytam, co to ma być?  >:(

A lata osiemdziesiąte? Pełne jakiegoś futurystycznego kiczu i hip hopu Willa Smitha, z fałszywym odrodzeniem bluesa, który nie miał wiele wspólnego z tym, co działo się dwadzieścia lat wcześniej i brzmiał bardziej jak karykatura kurwa przecież to była parodia sama siebie która napawa mnie obrzydzeniem i żółcią wylaną z gnijących trzewiów samego diabła JA PIERDOLĘ A CO Z DRUGĄ POŁOWĄ LAT DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH KIEDY WSZYSTKO TO CO MIAŁO ODROBINĘ GODNOŚCI I NIE SSAŁO GRUBEJ KICHY SZATANA SIĘ ROZPADŁO z niewieloma wyjątkami I ZOSTAWIŁO MIEJSCE NA GÓWNIANEGO RAKA KTÓRY DZISIAJ TOCZY ŚWIAT MUZYKI KIEDY MUZYKA POLEGA NA WSADZANIU TRZECH BITÓW NA KRZYŻ LUDZI NIEMAJĄCYCH ŻADNEGO POJĘCIA O MUZYCE ANI JAKICHKOLWIEK ASPIRACJI ARTYSTYCZNYCH CZY NAWET ROZRYWKOWYCH JAKIEJŚ BABY ŚPIEWAJĄCEJ O DUPIE I DZIWNYCH DŹWIĘKÓW W TLE ROBIĄCYCH PIERDOLONE BZIUU BZIUU BZIUUUUUUUNIENAWIDZĘAAAAAAAAAAAAAAAAAAACHHHHHHHHHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY


Ekhem.


Czasami słyszę głosy emerytów w głowie, zanim zasnę.  :(

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Czerwca 2010, 15:41:32 »
Pyk pyk poom tsyy pyk pyk poom tsyy i lecz się klinem  :-*

Co nie znaczy, że sie z tym co powyżej w części nie zgadzam :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Czerwca 2010, 20:40:03 »
Vanessa paradis do kurwy nędzy... nie jakaś tam piosenkareczka tylko wielka wykonawczyni!

A ja boję się siebie z czysto normalnych przyczyn. Boję się swojego lenistwa i boję się swojego tempa starzenia. Ogólnie to boję się kolejnych dawek wpierdolu od squonka też :P. Że nie dożyje Kłamcy 4 :P

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Czerwca 2010, 22:08:46 »
Cytat: Rectum
Vanessa paradis do kurwy nędzy... nie jakaś tam piosenkareczka tylko wielka wykonawczyni!
Ale jej głosik, sweter, słodkość jakoś mnie przeraża. Jakby budził się we mnie jakiś... no nieważne  :-X

No i nie mów że jestem aż taki zły :@ Po moich doświadczeniach w rilu uważam, że nikt by mnie nie poznał, skojarzył czy nawet uważał ze sensownie podejść i zagadać, że jestem tym samym Squonkiem ze Schronu. Tym samy wyleczyłem swoją fobię bycia anonimowym przy jednoczesnym głodzie sławy  :-[

Tylko ten wynik z obecnej sondy z pytaniem o naszywki mnie niepokoi  :o Chyba, że ci to tam to zaznaczyli to kolesie Ace'a ze strzelanek - i wtedy problemu nie mam  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Czerwca 2010, 22:25:16 »
Odkąd wstrzymałem swoje studiowanie i nie mogę znaleźć sobie jakiegoś tymczasowego zajęcia, mam takie wariackie uczucie jadąc autobusem... Wszyscy ludzie gapią się chyba na mnie i myślą "co on tu robi z nami w tym autobusie? przecież jest wtorek, godzina trzynasta - on powinien być w szkole, na wykładzie albo chociaż w pracy!" i bardzo trudno mi jest wyjść do ludzi bez przeciwsłonecznych okularów. Przeciwsłoneczne okulary to dobry kamuflaż, dzięki któremu można bezwstydnie patrzeć ludziom w oczy. Jednak w pochmurne dni takie ciemne okulary to sugestia, że osoba je nosząca została zgwałcona mimo, że dla niepoznaki mówi o upadku ze schodów... Dlatego w słoneczne dni jest łatwiej, chociaż z zasady siedzę wtedy w domu, bo jest zbyt gorąco na wyjściówki. No więc kompleks tymczasowego nieroba to jedno, ale nie potrafię też rozmawiać z ludźmi - często nawet z rówieśnikami - i to jest dla mnie problem na dłuższą metę. Zawsze łatwiej było mi pisać. Nie dzwonię do nikogo, zawsze tylko piszę. W szkole cieszyłem się z nagłych kartkówek, bo dzięki nim mogłem być pewny, że nie pójdę do ustnej odpowiedzi. Na studiach wolałem egzaminy pisemne od ustnych. Do obcych ludzi w mniej-więcej moim wieku zwracam się na "pan / pani" np. "przepraszam, czy wie pani która jest godzina?" pytam maturzystki wracającej z poegzaminowego piwa... Nie wiem co to ze mną będzie, jestem nieprzystosowany do życia w zgrai obcych ludzi - i tu się problem numer 2 wiąże z problemem numer 1 czyli: co będzie, gdy trafi mi się jakaś fucha wymagająca ode mnie umiejętności łatwego nawiązywania kontaktu z innymi ludźmi? Czy szef pozwoli mi nosić ciemne okulary w pracy? :-X A co jeśli trafiać się będą tylko pochmurne dni? :@

Okej - mnie to na serio zaintrygowało, dlatego dostajesz teraz już prawdziwą nominację do tego konkursu, co to jest ;]
Być może komisja będzie większa niż jedna osoba (ja), ale jak na razie to będę to popierał.
Jasiu 'nie wiem' Zieliński


O, a ja myślałem że liczą się wpisy tylko w tamtym konkursowym temacie.

Nie tylko w tamtym, bo wtedy w ogóle by nie było chętnych :P
nie wiem
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwca 2010, 12:26:40 wysłana przez nie wiem »

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Czerwca 2010, 08:36:38 »
A ja mam anatidafobię, rozmawiam ze sobą i poszukuję wszystkiego, co stare, zapomniane, nieznane w muzyce...

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Czerwca 2010, 15:17:44 »
No to tak: Ja mam takie same problemy z kontaktami międzyludzkimi jak Ordynus (łącznie z mówieniem wszystkim pan/pani) i podobnie do Hugo1979 rozmawiam sam ze sobą. A tak na dokładkę uważam się za istotę "wyższą" :ufok uwięzioną w ludzkim ciele :@ no to chyba tyle...

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Czerwca 2010, 15:33:09 »
Ja też gadam ze sobą, bo czasami muszę porozmawiać z kimś na moim poziomie (co wcale nie oznacza, że sądzę, że ten jest nie wiadomo jak wysoki, czy drastycznie niski, po prostu jest i mało kto ma podobny).  :ords
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Czerwca 2010, 16:09:01 »
A ja przechodzę kryzys osobowościowy, może dla tego, że jestem po maturze i mam za dużo wolnego czasu. A przebywanie sam na sam ze mną na dłuższą metę szkodzi, więc...
Ogólnie nie piszę tutaj za dużo bo zniszczę Wam wszystkim psychikę...  :-X

BTW. Ordynus, jest nas więcej :P Przy czym ja szukam roboty w której NIE będzie innych ludzi. Tylko ja i moje... cośtam :P

O mogę jeszcze dodać że złożyłem właśnie papiery na polibude i pewnie się nie dostanę  :/

I jeszcze offtop- fajne nowe buźki ktoś skombinował  :asg
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Czerwca 2010, 16:17:55 »
Chyba nikt z nas nie może być bardziej pierdolnięty niż ten psychol ze Świdnika, który dziś kolejnego bana dostał  :ncz
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Czerwca 2010, 16:19:35 »
Nagle okazało się, że całe społeczeństwo nosi ciemne bryle 8) Ciekawe jaka jego część nosi je z powodu upadku ze schodów :auc ;D

Chyba nikt z nas nie może być bardziej :cnsd niż ten psychol ze Świdnika, który dziś kolejnego bana dostał

Czy to właśnie był ten wiecznie-zbananowany Satan? :P
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwca 2010, 16:29:35 wysłana przez Ordynus »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Czerwca 2010, 16:29:14 »
Satan był upierdliwym dzieciakiem z przerostem własnego ja, a przynajmniej takie sprawiał wrażenie. Im dłużej tu siedział tym bardziej zaczynało mu się wydawać, że ma jakieś prawa o decydowaniu w sprawach Schronu. Nie przekroczył jednak granicy wulgarności, za którą w rilu należałby mu się plaskacz na ryj i kop w dupę oraz żałośnie nie kwilił by mu zdjąć bana. W przeciwieństwie do tego psychopaty vlada/rombusa i huj wie pod jakim kontem się tu jeszcze zarejestrował  :/
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Czerwca 2010, 16:59:18 »
Nie składaj papierów na Polibudę! To niszczy umysł! Aaaaaa....

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Czerwca 2010, 17:12:14 »
Nie składaj papierów na Polibudę! To niszczy umysł! Aaaaaa....


T tak za późno  :hyh

No ciemnych okularów akurat nie noszę, bo odkąd pamiętam noszę zwykłe. A kontaktowe jakoś mnie zawsze przerażały (o kolejna rzecz której się boję).

A świat bez trolli był by nudny. A tak to zawsze można swoje ego popieścić :D
Chyba nikt z nas nie może być bardziej pierdolnięty niż ten psychol ze Świdnika, który dziś kolejnego bana dostał  :ncz

O i mogę dodać, że ja to mam taki odchył, że jestem fanem orków (WWWAAAGHH!!!!), i zawsze jak oglądam władcę pierścieni, albo inny tego typu film czy gram w grę, to trzymam stronę orków (pewnie dla tego nie lubię tolkiena  ;) biedne orki... :auc )
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Czerwca 2010, 17:26:29 »
Ludzie zajmujący się orką zawodowo na pewno są Ci wdzięczni za wstawiennictwo i kibicunek :zltk

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Czerwca 2010, 19:04:55 »
Nie składaj papierów na Polibudę! To niszczy umysł! Aaaaaa....

To fakt! Polskie patologiczne szkolnictwo wyższe jest dla imbecylów z klapkami na oczach i nie zapewnia absolutnie żadnych kwalifikacji zawodowych na przyszłość... w obecnych warunkach zdolnym lepiej jest od razu przejść do życia zawodowego (gromadząc staż pracy, przydatne kursy i kontakty) i ew. dopiero później zaocznie uzupełnić braki w "wykszatałciucheniu" wyższym jeśli pracodawca będzie tego w ogóle od niego wymagać.

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Czerwca 2010, 22:37:36 »
O i mogę dodać, że ja to mam taki odchył, że jestem fanem orków (WWWAAAGHH!!!!), i zawsze jak oglądam władcę pierścieni, albo inny tego typu film czy gram w grę, to trzymam stronę orków (pewnie dla tego nie lubię tolkiena  ;) biedne orki... :auc )
Biegiem do biblioteki, wypożycz sobie "Ostatni Władca Pierścienia" Jeskow Kirył J. (Yeskow K. J.). Chyba nawet powinienem walnąć jej recenzję na Trzynasty, bo opisane tam "postapo" jest bardzo miłe. Nie mówiąc o tym, że dam znowu temat do dyskusji, czy hamburgery są postapo, bo opierają się na codziennych, małych apokalipsach biednych krów.
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: UJAWNIJ SIĘ!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Czerwca 2010, 22:44:07 »
A kończą się :fj codzienną apokalipsą jelita grubego :D

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"