Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Marzec 18, 2019, 20:42:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: UJAWNIJ SIĘ!!!  (Przeczytany 31751 razy)
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #20 : Czerwiec 02, 2010, 21:45:09 »

Moją krowę Lulubelle III też spotkała apokalipsa, ale na pewno jeszcze wróci Żółtek A co do Ostatniego Władcy, to nie zapomnij mości Glassiusie zachęcić mości Grosswicka słowami "jest to Władca Pierścieni napisany zza tamtej strony żywopłotu" choć może to faktycznie nadgorliwość Smiley
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2010, 11:56:08 wysłane przez Ordynus » Zapisane

Grosswick
St. sierżant
*

Jestem betonem i jestem z tego dumny!

« Odpowiedz #21 : Czerwiec 02, 2010, 22:49:08 »

Kiedyś widziałem coś podobnego, tyle że pod tytułem chyba "Bunt Orków" czy jakoś tak.
No ale na ten moment wałkuję 'czyste' postapo Grin
czyli jestem świeżo po "Apokalipsie wg. pana Jana" i teraz zaczytuję zdobyczne "Metro 2033" a lista 'oczekujących' jest długa Cheesy
Ale już, bo robi się offtop znowu  Wink

To ja dodam, że miałem raz traumatyczne przeżycie, bo miałem żółwia, i jak pojechałem na wakacje (kolonie bo jeszcze gówniarz byłem) to po powrocie po gadzie zostało tylko terrarium. Okazało się, że Tatusia wkurzało stukanie skorupy o szybę, to dał żółwiowi wolność Roll Eyes
Szkoda, że bez konsultacji ze mną...
A najlepsze że jakiś tydzień później w wiadomościach było, że ludzie coraz częściej wyrzucają żółwie do stawów w parkach, co odbija się w jakiś sposób na miejscowym ekosystemie Grin

gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #22 : Czerwiec 10, 2010, 10:51:18 »

Mam nową fobię  nieOrdynus

Otóż prześladują mnie w Trójce i w innych radiach (na szczęście nie w Tok FM  Hyhyhy) następujące piosenkarki i co gorsza nie widzę żadnej różnicy między nimi - jakby to śpiewała jedna i ta sama osoba  Co jeeee?

Regina Spektor
Marina and the diamonds
Amy Macdonald
Emiliana Torrini

Ratunkuuuuu kuuuu....aaaaa!!!!!

PS:
Jeszcze zapomniałem dodać Lenki.

Ja pierd....ę  nieOrdynus nieOrdynus nieOrdynus
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2010, 10:58:15 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Glassius
St. chorąży
*

Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.

« Odpowiedz #23 : Czerwiec 10, 2010, 13:08:10 »

Ja mam podobnie, tylko odwrotnie. Akurat takie popowe (Lenka i Amy McDonald) kawałki lubię (na tyle, że jak jak złapię to w radiu, to już nie przełączam). Za to wszyscy moi znajomi to koneserzy "prawdziwej" muzyki, słuchający Dżemu, Metallici, ACDC i czegoś tam jeszcze... A ta "prawdziwa" muzyka do mnie nie przemawia...

Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...
Ace
SLAYER kurwa
Gen. brygady - Redaktor
*

Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu

« Odpowiedz #24 : Czerwiec 10, 2010, 13:51:44 »

pomijając dżem to sie po prostu nie znasz Cheesy

Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku
Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #25 : Czerwiec 10, 2010, 17:27:41 »

Na Amy McDonald to bym aż tak psów nie wieszał, jej pierwsza płyta a szczególnie kawałki, które nie były namiętnie puszczane w radiach są bardzo dobre. Połączyła lekki rock z muzyką klasyczną, elektroniczną i wyszło to jej szczególnie udanie.
Polecam szczególnie Youth of Today , Let's Start A Band , Footballer's Wife

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #26 : Czerwiec 10, 2010, 17:32:49 »

Nawet bym ją zrobił, pod warunkiem że nie miałaby tego mejkapu typu panda Zwyrol

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #27 : Czerwiec 10, 2010, 20:37:04 »

Cytat: Aq
Na Amy McDonald to bym aż tak psów nie wieszał
Jakby mi Rush albo Townsenda puszczali co pół godziny do zajebania, prologując i epilogując to grepsem w stylu "słuchacie sraefem - sraaaaaefemmm!!" to też bym na nich miał fobię Jednosobowe Ramię Zbrojne 13S Kilo wpierdolu

Akurat na nią to się nabawiłem uczulenia słuchając od 5 nad ranem w robocie właśnie sRaeFeM i nie mogąc tego przełączyć nawet Trójkę, bo o tej porze w niedziele leci tam kącik katabaśny i całkiem dobra muzyka, pod warunkiem , że co drugie zdanie nie jest o miłości do Jezusa - śpiewane pełnym oddania i fanatyzmu głosem Wink

Zaś Trójka znowuż w prajmtajmie to puszcza pozostałe niunie, które są jak na jedno kopyto nieOrdynus

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #28 : Czerwiec 10, 2010, 21:26:30 »

Zapodaj sobie Eska Rock - po godzinach i przed rownież można posłuchać niezgorszych kawałkow, kędyś słyszałem choćby wspominanego przez Cię Rush. Za dnia zaczyna się komercha, ale cóż - nie można mieć wszystkiego Cheesy

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #29 : Czerwiec 10, 2010, 21:39:33 »

ESKA Rock jakkolwiek pod względem muzycznym jest nieco mądrzejsza od "zwykłej" ESKI, to jednak na dłuższą metę nie jest odpowiednim radiem dla słuchacza Trójki Tongue Tamtejsi młodzi redaktorzy przy mikrofonach wcale nie przewyższają standardem spikerów z Eremefu czy Eski. Gadają w taki wkurzający, luzaczkowaty sposób, że już lepiej jakby siedzieli z mordami w kubłach i puszczali te swoje piosenki "z pazurem" Tongue Radiowa Jedynka zapodaje nawet dobrze wyważoną muzykę. Kiedyś myślałem o niej "radio dla oldpryków" ale jak posłuchałem, to bardzo rzadko jakiś nowoczesny chłam leci Smiley A może ja sam też jestem oldprykiem Co jeeee?

Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #30 : Czerwiec 11, 2010, 09:11:00 »

Zgadza się, niemniej jednak w czasie, gdy nie gadają - mniej więcej od północy do 6. rano - muza jest całkiem spoko. Bardzo fajna, najczęściej stara polska muzyka leci też w tym samym czasie na Złotych Przebojach

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
supersmoluch
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #31 : Sierpień 03, 2010, 13:40:36 »

Ja dramatycznie bojem się pająków  Sad i co bym  Cenzura robił nie działa . Co do innych praw nie bojem się niczego innego . Mam dobry kontakt z ludźmi ( czasami za dobry  Bijom! ) Czasami mam urojenia że ktoś jest w domu ( szczególnie po dużej ilości horrorów )  Poza tym kiedyś ( kiedy miałem manie gier MMO ) byłem moderatorem na Metinie i teraz kiedy wypowiadam się na forach mam czasami chętkę po-banować ludzi  Wyjebka! . Albo przed egzaminami zrobić sejwa   Zwyrol a czarne okulary nosze tylko w mieście ( nie wiem czemu  O kurde! ) . Pozdro  Afro

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #32 : Sierpień 03, 2010, 14:30:42 »

Pająki jak mało które zwierzęta (no może psy) są bardzo pożyteczne. Jedzą muchy!  Ufol

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #33 : Sierpień 03, 2010, 14:34:59 »

Chciałbym zauważyć, że (przynajmniej na wsi) psy nie są pożyteczne, bo stanowią jeden z głównych frasunków dla kotów, czyli faktycznych poskramiaczy najróżniejszych szkodników. Pies w dzisiejszych czasach nie jest już efektywnym systemem obronnym, bo jeśli ktoś chce okraść czyjś dom, to psa ukatrupi, okaleczy albo uśpi. Dodam jeszcze, że miejsce psa jest w budzie, a pająki srają na białe ściany.

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #34 : Sierpień 03, 2010, 14:59:58 »

No to miej kolorowe ściany  Cool

Glassius
St. chorąży
*

Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.

« Odpowiedz #35 : Sierpień 03, 2010, 17:13:36 »

Z tym psem to się nie zgodzę. Wszystkich moich sąsiadów jakieś typki już okradły, ale mojego domu nie. Mam wilczura. Strasznie mądra bestia, a czujny! Nie szczeka na sąsiadów, na akwizytorów też nie. Za to reaguje alergicznie na dziadów złomowych, włamywaczy, listonoszy i na dziki Tongue

Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #36 : Sierpień 03, 2010, 17:37:40 »

i na dziki Tongue

No i właśnie po to się przydaje pies na wsi!  Kiss

(a ty Ordynus też jesteś okradany przez chrumkający skarb państwa, albo mieszkasz na wsi, że wiesz jakie zwierzaki się tam przydają? Kot ci dzika nie pogoni  Zwyrol )

Jerzy
Major - Redaktor
*