Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 20, 2019, 11:23:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Radio Trzynastego Schronu  (Przeczytany 15164 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #40 : Czerwiec 05, 2010, 22:18:20 »

Ja wolę BS z Dio, a zwłaszcza "Dehumanizera". Te z Ozzym z lat 70'ch (zwłaszcza ostatnie) są nudne  Tongue

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #41 : Czerwiec 06, 2010, 01:42:25 »

90% kawałków tam wrzuconych jest nieklimatycznych   Kiss. Te pozycje, które podałeś też nie są. Ogólnie to muzyka elektroniczna nie kojarzy się z apokalipsą chyba że jakiś industrial-metal albo inny hard shit typu Gargaj - Rude Awakening...

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
Pilarious
Porucznik - Redaktor
*

Mister Handy

« Odpowiedz #42 : Czerwiec 06, 2010, 14:07:09 »

http://www.youtube.com/watch?v=r56X5_CXyds

http://www.youtube.com/watch?v=qiugr3eR34Y

A to? Nie jest to muzyka elektroniczna? (dokładniej jest to dark ambient)

Moim zdaniem elektroniczna muzyka taneczna nie pasuje do końca przy przy takim NIN. Ale to tylko moje zdanie.

Fuck you.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2010, 14:49:25 wysłane przez Pilarious » Zapisane

Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #43 : Czerwiec 06, 2010, 14:24:38 »

Ojtam. Na cholerę wrzucać soundtrack z Fallouta, skoro wszyscy go mają na dysku? Do diaska Pilarious, chciałbyś usłyszeć M. Morgana między Depeche Mode a NIN? No to sobie odpal w Łinampie Zwyrol Wszak soundtracków z Falla słuchać się powinno od początku do końca i w odpowiednich okolicznościach, a nie do porannej gimnastyki przed komputerem Wink Konflikt nastrojów!

PS.
Nie mam nic do Depeszy ani do Trenta Śrubokręta. Nie cierpię za to DeMono i Kombi, których nie usłyszycie w radiu Kafar, mimo że oba zespoły nie są w klimacie Grin Wink
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2010, 16:12:19 wysłane przez Ordynus » Zapisane

Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #44 : Czerwiec 06, 2010, 16:09:38 »

Właśnie mnie te nine inch nails tam nie przekonuje w dziale elektro, raczej do progradio Smiley

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #45 : Czerwiec 06, 2010, 23:36:37 »

Ale kombinujecie, a zwłaszcza Rectum  Embarrassed NIN do rocka progresywnego??  Hyhyhy

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Grosswick
St. sierżant
*

Jestem betonem i jestem z tego dumny!

« Odpowiedz #46 : Czerwiec 14, 2010, 23:45:32 »

Już to chyba nawet było poruszane ale nawet jeśli to odgrzeję kotleta... znaczy temat .
Przydał by się link do radyjka na stronie głównej schronu. Już może nie koniecznie taki ładny przycisk na panelu głównym (choć było by to zajebiste), ale wypadało by to co najmniej w dziale "Sznurki" jakoś sensownie zamieścić.  Naczelny
Bo tak za każdym razem na forum szukać, albo po archiwum grzebać nie jest cool  SSI

gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #47 : Czerwiec 14, 2010, 23:49:52 »

Info o nas - Trzynasty Schron w sieci

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #48 : Czerwiec 15, 2010, 00:04:29 »

Bo tak za każdym razem na forum szukać, albo po archiwum grzebać nie jest cool  SSI

Można też dodać sobie hakersko radyjo do ulubionych / zakładek w przeglądarce Ajatollah

Grosswick
St. sierżant
*

Jestem betonem i jestem z tego dumny!

« Odpowiedz #49 : Czerwiec 15, 2010, 02:28:32 »

Można też dodać sobie hakersko radyjo do ulubionych / zakładek w przeglądarce Ajatollah
oj tam, ciiii Lips Sealed

ja tylko mówię co by nie zaszkodziło, a mogło by pomóc

ale widzę że jest Smiley
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2010, 02:30:05 wysłane przez Grosswick » Zapisane

gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #50 : Styczeń 31, 2011, 00:36:16 »

Radio Trzynastego Schronu, realizowane w ramach serwisu TubaFM poszerzyło swoją ofertę programową o muzyczny kanał Chillout radio 13S.

Radio Trzynastego Schronu.

Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!