Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 26, 2019, 13:47:14 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czy wiesz 瞠... na Trzynastym Schronie wci捫 dzia豉 system ankiet. Oddaj g這s w aktualnej ankiecie

Strona g堯wna   Pomoc Kalendarz Zaloguj si Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Czy lubisz je嗆 ryby?
Tak - 19 (82.6%)
Nie - 4 (17.4%)
G這s闚 w sumie: 22

Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Makreli smak to mi這軼i znak  (Przeczytany 6026 razy)
Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 8798

Wytyczaj帷 kierunek - Emanacja azymutem!

« : Maj 31, 2010, 00:46:02 »

Jak w temacie  Cool

Mo瞠my doj嗆 od sukcesu do upadku, od marze do urny z prochami. Mo瞠my spa嗆 z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy m鏬豚y mnie poratowa'.
Dr Rectum
St. chor捫y - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 837

Hadouken!

« Odpowiedz #1 : Maj 31, 2010, 07:36:11 »

a to teraz si makreli nie je? Ja lubi dalej Tongue

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurowa!!"
Sakul
Sier瘸nt
*
Wiadomo軼i: 157

« Odpowiedz #2 : Maj 31, 2010, 08:43:49 »

Wiem, 瞠 郵ed to nie ryba (tak jak pieczarka to nie grzyb), ale 郵ed w occie!!

Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy 砰dzi niewinni, nie ka盥y Niemiec to zbrodniarz. - "Pocz徠ek" Andrzej Szczypiorski

Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sier瘸nt sztab.
*
Wiadomo軼i: 666

« Odpowiedz #3 : Maj 31, 2010, 15:02:51 »

Pijany jestem! Nienawidzę octu - co się w nim pokazuje tego ja nie szanuję. Śledź w oleju jest okej. Zagłosowałem na NIE, bo w ujęciu ogólnym - ryb jeść nie lubię. Borykać się z ośćmi nie jest moim hobbi, a smród ryb toleruję tylko w opowiadaniu Lovecrafta "Widmo nad Innsmouth" Smiley Ryby są zdrowe więc jedźcie je dzieci... Nie no, dobry dorsz z cytryna i frytami nie jest zły i nie mówię, że nie jadam, ale chyba uprzedziłem się do ryb przez słuchanie bzdur typu "ryby to nie mięso" Tongue Owoce morza - jak nazwa wskazuje - to również nie mięso, a soczyste dobra pozyskiwane z plażowych drzew, c'nie? Chciałbym częściej jeść dobre ryby. Ryby, ryby, ryby. Nie jedzcie tylko pangi i ryby maślanej, jeśli Wam życie miłe. Kanapki z wędzoną makrelą kiedyś uwielbiałem. Trewal jest bardzo podobny do makreli. Niestety teraz nie mogę sobie na to pozwalać. A oprócz ryb jest wiele innych, smacznych afrodyzjaków - np. alkohol i ciemność Grin
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2010, 15:10:58 wys豉ne przez Ordynus » Zapisane

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Maj 31, 2010, 23:30:15 »

W豉郾ie, bo 豉膨c po Tesku zauwa篡貫m istn ofensyw pangi, kt鏎ej czarny pijar robi miejska legenda, 瞠 hoduj j w 軼iekach Mekongu  Lips Sealed

Zupa rybna jest dobra Embarrassed Wystarczy mi璚ho skropi sokiem cytrynowym, do zupy doda curry i oliw z oliwek i zupa nie wali ryb.

Mo瞠my doj嗆 od sukcesu do upadku, od marze do urny z prochami. Mo瞠my spa嗆 z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy m鏬豚y mnie poratowa'.
Glassius
St. chor捫y
*
Wiadomo軼i: 1188

Pozw鏊cie nam zosta Waszymi przyjaci馧mi.

« Odpowiedz #5 : Czerwiec 01, 2010, 06:40:55 »

Odk康 znikn窸y Paluszki rybne Kapitana Iglo, nie lubi ryb...

Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...
Sakul
Sier瘸nt
*
Wiadomo軼i: 157

« Odpowiedz #6 : Czerwiec 01, 2010, 12:34:59 »

Odk康 znikn窸y Paluszki rybne Kapitana Iglo, nie lubi ryb...

To ciekawe z czego robili te "rybne" paluszki, skoro teraz prawdziwe ryby ci nie smakuj Wink.

Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy 砰dzi niewinni, nie ka盥y Niemiec to zbrodniarz. - "Pocz徠ek" Andrzej Szczypiorski

Glassius
St. chor捫y
*

« Odpowiedz #7 : Czerwiec 01, 2010, 15:44:01 »

Mi ryby nigdy nie smakowa造, ale tam by Kapitan Iglo... Cry

Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sier瘸nt sztab.
*

« Odpowiedz #8 : Czerwiec 01, 2010, 15:53:52 »

No nie żałuj go tak, podobno był agentem marynarki wojennej Liechtensteinu Lips Sealed

Glassius
St. chor捫y
*

« Odpowiedz #9 : Czerwiec 01, 2010, 16:48:48 »

Kurde zdekonspirowa貫 go. Ja te musz by spalony...

Little Boy
St. plutonowy
*
Wiadomo軼i: 178

« Odpowiedz #10 : Czerwiec 02, 2010, 01:15:48 »

Gimme some fish can you gimme some fish... ryba wp造wa pozytywnie na wszystko.
υso norweski! Makrela, panga, dorsz, lin, tu鎍zyk, karp, 郵ed, szprot. W takiej kolejno軼i.

"Pok鎩 jest rzecz cenn i po膨dan. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zas逝guje. Ale pok鎩, jak prawie wszystkie sprawy tego 鈍iata, ma swoj cen, wysok, ale wymiern. My w Polsce nie znamy poj璚ia pokoju za wszelk cen. Jest jedna tylko rzecz w 篡ciu ludzi, narod闚 i pa雟tw, kt鏎a jest bezcenna. T rzecz jest honor."
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sier瘸nt sztab.
*

« Odpowiedz #11 : Czerwiec 02, 2010, 09:47:54 »

A kormoran nie jest ryb!

Hugo1979
St. sier瘸nt sztab.
*
Wiadomo軼i: 448

« Odpowiedz #12 : Czerwiec 02, 2010, 10:01:20 »

Wol 這wi (i zazwyczaj wypuszcza), ale je嗆 ty mogiem. Ze s這dkowodnych najbardziej 這sosiowate, a morskie, to chyba wszystkie/wi瘯szo嗆. Ojczulek wr鏂i z wyprawy do Norwegii - b璠zie troch rybek i dla nas Zwyrol

Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sier瘸nt sztab.
*

« Odpowiedz #13 : Czerwiec 18, 2010, 15:04:39 »

Pozwolę sobie odgrzać temat. Jak już wspominałem kilka postów poniżej, nigdy nie szalałem za rybami. Zwłaszcza łosoś, który jest powszechnie cenioną rybą, brzydził mnie od zawsze. Do dzisiaj! Oto co zrobiłem, a właściwie - mówiąc nieskromnie - czego dokonałem: osoliłem filet z łososia, posypałem go pieprzem i ziołami prowansalskimi, i położyłem na niego kilka plasterków cytryny. Polałem to oliwą i wsadziłem w folię (właściwie to położyłem na folii, którą też polałem oliwą). Wkabaciłem zawiniątko do piekarnika na 20 minut. Do tego zapodałem niedogotowany ryż (znaczy taki pochrupujący, jak dla mnie w sam raz), który wymieszałem z kurkumą (szafran dla ubogich) i bazylią. Wyszły mi z tego pieprzone delicje! Takie rybsko mógłbym jeść codziennie Shocked Gdyby to zależało ode mnie, zadałbym temu przepisowi schronowy znak jakości Zwyrol

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #14 : Czerwiec 19, 2010, 02:02:24 »

Czekaj kurde - na co po這篡貫 foli z rybolem, znaczy jak w這篡貫 to do piekarnika? Jaka temperatura pieczenia? Rybol 鈍ie篡 czy mro穎ny?

Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sier瘸nt sztab.
*

« Odpowiedz #15 : Czerwiec 19, 2010, 09:53:13 »

A do takiej niewielkiej brytfanny to w這篡貫m i dopiero piekarnika. Najsampierw rozgrza貫m piekarnik do 150 stopni, wsadzi貫m brytfann z ryb na kwadrans, a potem rozwin掖em foli, podkr璚i貫m troch temperaturk i piek這 si tak jeszcze 5 minut. Rybol by rozmro穎ny dzie wcze郾iej, ale my郵 瞠 名IE玆 te b璠zie w porz康ku Grin

Drake
St. szeregowy
*
Wiadomo軼i: 10

By napromieniowanym czy nie? - oto jest pytanie

« Odpowiedz #16 : Lipiec 02, 2010, 17:23:04 »

Jem surowe ryby. S najlepsze. Dooobre
Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Kana RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ogranicze! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!