Autor Wątek: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki  (Przeczytany 19486 razy)

złocki

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Martwy Blog
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Czerwca 2010, 22:33:19 »
Cytuj
wyniki będą kiedy będą 

Oby jak najszybciej (ludzie na wakacje wyjeżdżają, a tam z netem różnie).

W każdym razie, ja czekam z niecierpliwością.
"[...]-My jesteśmy tylko biedni wariaci[...]"

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Czerwca 2010, 12:41:51 »
Kiedy będą wyniki? Tak konkretniej.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Czerwca 2010, 22:47:51 »
Na pewno do końca tygodnia. Bardziej szczegółowych informacji nie jestem w stanie udzielić.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #23 dnia: 28 Czerwca 2010, 22:54:22 »
A tak marudzili, że frekwencja ssa godzillowo paukie - to teraz muszą przedłużyć termin ogłoszenia wyników o cały tydzień 8)

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Lipca 2010, 11:01:09 »
dziady leniwe  :wpr13s:

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Lipca 2010, 08:02:49 »
Na pewno do końca tygodnia. Bardziej szczegółowych informacji nie jestem w stanie udzielić.

Jak to mówią "zaraz" to ruskie "poczekaj". miało być na pewno i nie ma. A potem dziwią się, że frekwencja słaba.

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Lipca 2010, 10:51:36 »
że niby na outpost lepiej ??? ?

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Lipca 2010, 11:19:00 »
Może dzisiaj będą :)

W obecnej sytuacji to im dużej sprawdzamy przekłada sie na to im więcej osób sprawdzi, oceni, czyli na rzetelność wyboru zwycięzcy. Oczywiście mieliśmy to robić już w trakcie trwania konkursu, ale wiele prac napłynęło w jego ostatnich dniach.

Zresztą proszę wybaczyć, ale z niczego się nie musimy przed nikim tłumaczyć, o ile w końcu wyłonimy zwycięzcę, a wyłonimy  :-*
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #28 dnia: 05 Lipca 2010, 12:17:31 »
że niby na outpost lepiej ??? ?
A kto tak powiedział? :)

fmshelby

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #29 dnia: 05 Lipca 2010, 17:23:27 »
Sprytna praktyka - zawsze zaglądałem 2-3 razy w tygodniu na portal teraz jak się ociągacie z wynikami to zaglądam 2-3 razy ale dziennie :P

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Lipca 2010, 09:37:35 »
Chłyt małketingowy!  :zwr
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Lipca 2010, 16:07:57 »
Przyznam się, że ja też.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Lipca 2010, 01:01:11 »
Zdradzę mały sekret, że żury właśnie skończyło debatować i do ogłoszenia ostatecznych wyników trza tylko decydującego głosu koordynatora konkursu  :ssi Niestety, ale niektóre opka były tak jakby je moloch wysrał - bez akapitów, interpunkcji czy zaczęcia zdań z dużej litery. Ludzie, kurwa - to nie pisanie SMS'ów! Że o użyciu łorda nie wspomnę :/

Ale pozostałe miały wyrównany poziom stylistyczny oraz tu i tam zdarzył się ciekawy pomysł. Kto wygra? Hmm...
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Lipca 2010, 10:05:41 »
Cytat: Rectum, Dr
Zwycięzcom przypominamy o potrzebie jak najszybszego przesłania swoich danych adresowych na naszą skrzynkę pocztową od ogłoszenia wyników!

A czy po drodze ktoś z Redakcji przypadkiem nie wypalił, że z powodu wakacji czas nadsyłania danych osobowych przez triumfatorów jest dożywotnio przedłużony? Nie pamiętam tylko w którym to było miejscu, na pewno nie tutaj. Jak znajdę, to odpalę cytat :zwr
Gratulacje Trip :wpr13s: Gratulacje Wevert i Exsul :wpr13s: Ale się tera narobi opowiadań w dziale Twórczość!
Przeczytałem już zwycięskie opowiadanie i tylko jego druga część (dialog z pola bitwy) nie bardzo mi się podoba, tzn. napisana jest spoko, ale takie scenki można znaleźć w co drugim opowiadaniu. Drący japę dowódca, zerwane połączenia, upadek morale - taki Szeregowiec Ryan trochę ;) Rozumiem, że te trzy historyjki przedstawiają pewną kolejność wydarzeń i bez drugiej opowieść byłaby wybrakowana, ale moim zdaniem to akapity 3 i 1 mają prawdziwe fasolnięcie. A, i jeszcze miałem nadzieję, że słowo SZCZURY nie zostanie użyte wprost - domysł i tak jest wystarczająco wyraźny po kilku pierwszych zdaniach trzeciego akapitu i bez nazwania rzeczy po imieniu fasolnięcie byłoby jeszcze większe, według mnie.
« Ostatnia zmiana: 10 Lipca 2010, 10:59:31 wysłana przez Ordynus »

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Lipca 2010, 10:52:19 »
Ja wypaliłem, ale to było w moim osobistym konkursie, do którego żadne wydawnictwo nie może się wtrącać, a co najwyżej reszta redaktorów, którzy chyba jednak nie mają niczego przeciw.


No właśnie - Paragwaj niestety już nie wygra nawet 3 miejsca (niestety bo jedna z paragwajskich urodziwych patriotek postanowiła z tej okazji się rozebrać i nago paradować po stolicy). Na 3 miejsce ma szansę Urugwaj i gdyby pokonał Niemcy, to byłoby nie lada śmiesznie  :-*
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Lipca 2010, 12:28:20 »

Napisał Dr Rectum, ale dupy nie ruszył by wrzucić :zwr

Jest miły sobotni wieczór, kwiatki pachną, a redakcja aż wrze od napięcia. Ktoś wyciągnął szablę, Squonk zeskoczył ze swego konia, który nie wytrzymał presji i zdechł. Szarżuje na własnych nogach z okrzykiem na ustach i pragnieniem śmierci w oczach. Walczymy do ostatniej kropli krwi... naszą ostatnią bitwę. Każdy miał swoje argumenty, każdy wybrał trochę inaczej i każdy miał swoich faworytów. Cisza, przerywana raz na jakiś czas jękami poległych, do których nie doszło jeszcze, że są martwi.

Czternastu dzielnych wojów przystanęło do walki. Każdy na każdego, każdy grał wedle tylko sobie znanych zasad. W pierwszym przesiewie utrzymało się ich o dziwo więcej niż połowa. Sędziowie, zaskoczeni frekwencją i wolą walki nie wydalali z przydzielaniem punktów za kolejne celne ciosy. Czas stanął dla nas w miejscu.

Choć wiem, że tak naprawdę za nic was nie obchodzi jak doszliśmy do zwycięzców, ani ile krwi i łez podczas tego starcia zostało wylanych... Tak... Wiem, że obchodzi was tylko jego wynik dlatego go tutaj nie podam... musicie się wysilić po raz ostatni i kliknąć ten zasrany guzik:

Nagrodę główną otrzymał:
Trip - za opowiadanie, którego niestety nie raczył zatytułować.
Wyróżnienia otrzymują:
Wevert - za opowiadanie "Dzieci Boga",
Exsul - za opowiadanie "Dream".

Od siebie dodam, że bardzo podobały nam się również inne opowiadania, ale z racji ograniczonej liczby wyróżnień nie mogliśmy wystawić ich więcej, a sam z czystym sumieniem wręczył bym ich ze cztery. Dziękuję wszystkim, którzy potrafili zabawić się stylem i formą, a także tym, którzy skorzystali z funkcji poprawiania błędów ortograficznych w ich edytorach tekstu. Warto też nadmienić, że prawie wszystkie prace zostały wysłane w formacie PDF, co uprzyjemniło nam ich czytanie. Choć tak naprawdę wiem, że zrobiliście to tylko po to aby utrudnić nam liczenie słów...

Bardzo dziękujemy Redakcji Wydawnictwa Portal za sponsoring wszystkich nagród!

Zwycięzcom przypominamy o potrzebie jak najszybszego przesłania swoich danych adresowych na naszą skrzynkę pocztową od ogłoszenia wyników!
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #36 dnia: 10 Lipca 2010, 12:30:40 »
Cytat: Ordynus
A czy po drodze ktoś z Redakcji przypadkiem nie wypalił, że z powodu wakacji czas nadsyłania danych osobowych przez triumfatorów jest dożywotnio przedłużony? Nie pamiętam tylko w którym to było miejscu, na pewno nie tutaj. Jak znajdę, to odpalę cytat
No bez k :cnsd a jaj  >:( Jak najszybciej czyli jak najszybciej to będzie tylko możliwe  :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Lipca 2010, 13:19:41 »
Dokumentacja pokonkursowa

Nadeszły następujące prace:

1. Bartosh
2. exsul
3. Pa1ek
4. Ordynus
5. fmshelby
6. miras788
7. KuroiInuShinu
8. Kamilos
9. Damissimo
10. Roland
11. Złocki
12. wevert
13. Trip
14. Sałatka


Podsumowanie punktowe:

1. Bartosh
2. exsul
3. Pa1ek
4. Ordynus   
5. fmshelby
6. miras788   
7. KuroiInuShinu
8. Kamilos   
9. Damissimo
10. Roland
11. Złocki
12. wevert
13. Trip
14. Sałatka
7,5
7,43 >>> złoty głos koordynatora konkursu
5,27
6,67
4,87
3,67
7,5
7,37
3,93
3,93
6,8
8,0
8,67
7,6
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Trip

  • Wiadomości: 3
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Lipca 2010, 15:02:06 »
Dzięki wielkie, cieszę się bardzo z wygranej :) Zwłaszcza, że w konkursie brał udział mój wielki wróg, mój seny koszmar, nemezis i w ogóle bebok. Oczywiście Bartosh żartuję ;)

A opowiadanie raczyłem zatytułować, jedynie organizatorzy nie raczyli spojrzeć na nazwę pliku gdzie tytuł się ten znalazł. A brzmiał "Władcy świata"... chyba :p

Czekam z niecierpliwością na kolejne neuroshimowe konkursy. Wszelakie.

Pozdrawiam!

wevert

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki
« Odpowiedź #39 dnia: 10 Lipca 2010, 23:14:38 »
Muszę przyznać, że się nie spodziewałem, biorąc pod uwagę, że opowiadanie było pisane w tempie wybitnie ekspresowym i części rzeczy nie zdążyłem rozwinąć tak jakbym chciał.
Gratuluję pozostałym nagrodzonym