Autor Wątek: Afterfall: InSanity zostanie wydane przez CD Projekt  (Przeczytany 1305 razy)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Afterfall: InSanity zostanie wydane przez CD Projekt
« dnia: 28 Maja 2010, 22:29:26 »

Chociaż na stronie głównej tego polskiego wydawcy gier mój wzrok został bardziej przykuty przez nowinę o trzeciej części Disciples, to formalnie tylko wspomnę, że Afterfall: InSanity zostanie wydany przez CD Projekt prawdopodobnie w pierwszym kwartale następnego roku. Oczywiście rozentuzjazmowany jest Tomasz Majka, prezes niepłacącej pracownikom (uwaga, jad nienawiści!) firmy Nicolas Games, który tymi słowami podsumowuje informację:

Jestem bardzo zadowolony z podpisania tej umowy, CD Projekt dysponuje doskonale rozwiniętymi kanałami dystrybucyjnymi umożliwiającymi zwiększenie sprzedaży  gry oraz najlepszym marketingiem pozwalającym na kreowanie nowego IP w Polsce i na świecie.  Ta umowa ma dla nas fundamentalne znaczenie, po raz pierwszy i mam nadzieję nie ostatni stajemy z kolegami z CDP w jednej drużynie, a nie jako konkurenci na przeciwko siebie. czytaj więcej

Gra zostanie oparta na silniku UNREAL, zostanie wydana na PC, X360 i PS3.
Źródła: CD Projekt polskim wydawcą gry Afterfall:InSanity!, CD Projekt wyda Afterfall: InSanity, cynk: skofudowany Micronus.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Afterfall: InSanity zostanie wydane przez CD Projekt
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maja 2010, 01:43:45 »
http://zakazanarzeczywistosc.blogspot.com/2010/05/cd-projekt-wyda-afterfall-insanity.html

Cytuj
Kiedyś obiecałem sobie, że o Afterfallu nie napiszę już ani słowa, bo marketingowy bełkot T. Majki z Nicolas Games wywoływał u mnie odruch wymiotny.
To pisałem ja czy kolo mi podjebał styl?  ???  :-\

 ;D

Co prawda dalej się on trochę kaja, tylko ja nie widzę powodu dlaczego. Dziwne jest to, że CD Projekt mający tak dobrze rozwiniętą bazę kontaktów ze społecznościami fanów (w przeciwieństwie do Cenegi), wchodzi w biznes mający tak ogromny "negatywny elektorat". Przecież nie podepną tego pod "nasza odpowiedź na Fallouta 3", bo prawda o tym jakie machloje i lamerstwa stoją za Afterfallem już dawno przekroczyła nasz ciasny i zatęchły grajdół aktywnych fanów fallapo (także Schron  :zwr).

Cenega wydaje nowe Fallouty i nowe Stalkery, a CD Projektowi ostało się organizacyjne pośmiewisko w postaci Afterfallstart - KLĘKAJCIE NARODY!  :@   :/
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.