Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Październik 20, 2019, 11:06:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kategorie forum  (Przeczytany 3979 razy)
qba340
St. kapral
*

« : Listopad 19, 2008, 20:51:40 »

Może administrator założył by jeszcze jakieś kategorie fora. Na przykład jakieś techniczne ale np. nie związane z falloutem albo jakieś gry słowne lub tym podobne. Ja na przykład nie wiem czy można grać w xboxa na telewizorze który ma tylko wejścia EURO. Prawda że mógłbym zamieścić to pytanie na innym forum, ale wole tutaj bo jest to dla mnie wygodniejsze. Mam nadzieję że moja prośba zostanie przeanalizowana. Dzięki
Hawk
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 19, 2008, 20:59:20 »

Coz, pomysl w miare dobry. Forum techniczne w zasadzie moze sie przydac jako taka lekka odskocznia i niejako pomoc dla niektorych. Ba! Byc moze i mnie sie rowniez przyda, bo bede w najblizszym czasie kupowal komputer.

Btw. Najlepiej utworzyć kategorie "strona techniczna" i fora, tudzież jak kto woli "tablice" - "komputer" i "konsole"
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2008, 21:01:28 wysłane przez Hawk » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #2 : Listopad 19, 2008, 23:46:41 »

W sumie to nie wiem Tongue W założeniach forum te miało być przede wszystkim forum ne komentowanie newsów, potem na obrabianie tyłka redakcji i materiałom zamieszczonym na Schronie. Potem jednak trochę się to uelastyczniło, jednak nie ma żadnej decyzji gdy chodzi o zmianę tezy, że schronowym forum poruszającym sprawy typowo falloutowe czy postapowe jest forum Shamo.

Jednak z drugiej strony nikogo nie będziemy przecież na Shamo wołami ciągnąć, skoro podoba im się ten grajdół  Grin

No dobra - zobaczę co i jak i założe taki dział na takie dyskusje.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #3 : Listopad 19, 2008, 23:52:27 »

Po przeanalizowaniu sytuacji, decyzja jest taka:
- powstanie dział na dyskusje związane z tematyką techniczno/naukowo/historyczną/ogólną.
- nie powstanie dział na żadne gry/zabawy słowne polegające na nabijaniu postów na forum.
- w nowo postałym dziale będzie dopuszczona szersza tematyka dyskusji niż tylko PA/Fo - jednak wszelkie spamerskie dyskusje będą ucinane i wyj...wane.

Cool

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!