Autor Wątek: HD w telewizorze  (Przeczytany 6980 razy)

qba340

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
HD w telewizorze
« dnia: 06 Grudnia 2008, 13:57:05 »
Mam taki problem że moje wejście Hdmi to nie są 3 kolorowe dziurki ( czerwona, niebieska, zielona ) tylko takie wejście podobne do USB, a takiego kabla w zestawie z xboxem nie miałem, a chcę se pograć na Hd-ku. Wie ktoś może gdzie można znaleźć jakiś kabel który mógłby mi odtwarzać HD?? Albo taką rozdziałkę do xboxa?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: HD w telewizorze
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Grudnia 2008, 15:03:37 »
Znaczy jak? Masz takie złącze??

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

qba340

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: HD w telewizorze
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Grudnia 2008, 19:40:52 »
takiego właśnie nie mam i w tym tkwi problem

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HD w telewizorze
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Grudnia 2008, 19:46:07 »
potrzebujesz odpowiedniego kabla , na przykład takiego  : http://www.123gry.pl/Produkty/Speed_Link/SL-2312_Xbox360_HD_Cable_Pro_(VGA_Stereo_Optical)_1223.html

Jest ich kilka do wybory i są w różnej cenie , warto też popatrzeć na aukcje internetowe.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: HD w telewizorze
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Grudnia 2008, 22:26:03 »
Cytat: qba340
że moje wejście Hdmi to nie są 3 kolorowe dziurki ( czerwona, niebieska, zielona ) tylko takie wejście podobne do USB,
No właśnie złącze HDMI jest podobne do złącza USB:


Zaś te "trzy kolorowe dziurki" to złącze RCA - typu RGB. Ale chyba Holden udzielił tobie odpowiedzi.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

qba340

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: HD w telewizorze
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Grudnia 2008, 08:40:34 »
no. Wielkie dzięki za pomoc. Ten temat umieściłem też na forum xbox-a  i wyobraźcie sobie dalej mi niekt nie pomógł a tu na schronie pomoc 1 klasa i to jeszcze szybka ;p. Dzięki.