Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 17, 2019, 15:19:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: tekstury są wśród nas  (Przeczytany 2319 razy)
Holden
Major
*

« : Maj 16, 2010, 23:07:46 »

Dzisiaj wstałem i doznałem oświecenia xD Spojrzałem na ściany, sufit, wykładzinę czy swój strój i doszło do mnie że to wszystko to potencjalne tekstury które można użyć, chciałbym więc otworzyć temat do dyskusji/porad odnośnie tego o czym pamiętać kiedy się robi fotki właśnie w celu wykorzystania ich jako tekstury, no i ewentualnie o odpowiednim sprzęcie do tego w rozsądnej cenie (czyli nie 5 liczbowej xD).
Hugo1979
St. sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #1 : Maj 17, 2010, 08:28:22 »

A potem wyjrzałeś przez okno i doszedłeś do wniosku, że przyroda ma 64M kolorów? Wink Cheesy
Sorki za spam, nie mogłem się powstrzymać Embarrassed

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #2 : Maj 17, 2010, 10:08:55 »

Dzisiaj wstałem i doznałem oświecenia xD Spojrzałem na ściany, sufit, wykładzinę czy swój strój i doszło do mnie że to wszystko to potencjalne tekstury które można użyć, chciałbym więc otworzyć temat do dyskusji/porad odnośnie tego o czym pamiętać kiedy się robi fotki właśnie w celu wykorzystania ich jako tekstury, no i ewentualnie o odpowiednim sprzęcie do tego w rozsądnej cenie (czyli nie 5 liczbowej xD).

Co tu dyskutować? bierzesz aparat i pstrykasz,wariata jakiegoś mega pro nie trzeba, a statyw jak się łapki telepią jest potrzebny. Ale jak nie chcesz biegać i potrzebujesz szybko tekstur to tutaj
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2010, 16:00:06 wysłane przez nasa3000 » Zapisane

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Rextor
Sierżant
*

Mr Fallout Tactics

« Odpowiedz #3 : Maj 17, 2010, 12:19:35 »

Popraw link nasa Tongue. Myślę, że takie rzeczy i tak by trzeba było obrobić. Już łatwiej poświęcić się propagowaniem postapo w regionie i wszystkie zapadłe dziury z okolicy promować w Schronie Tongue.

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #4 : Maj 17, 2010, 15:59:32 »

Dzięki, poprawiony  Wink Jest tak, że nie każdą teksturę trzeba obrabiać, a już na pewno nie każdą z podanego linka. A jeśli chodzi o obrabianie danej tekstury to raczej ogranicza się to do kadrowania i nasycenia kolorów, no czasami trzeba wyeliminować niepożądane
elementy.  :t

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!