Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 19, 2019, 06:01:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koszulkowy Konkurs Schronowy  (Przeczytany 7963 razy)
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« : Maj 11, 2010, 20:17:39 »

Wiosna już właściwie nadeszła, a na szarganych promieniotwórczym wiatrem pustkowiach zanosi się nawet na lato. Pierwsza jego oznaka – przepióreczka szara została zastrzelona i zjedzona (zaraz po tym, jak pokrojono ją na pięćdziesięciokilogramowe kawałki, obdarto ze skóry, wypatroszono, trzykrotnie usmażono, ugotowano i na wszelki wypadek polano kwasem solnym) przez Schronowy Oddział Rozpoznawczy. Druga oznaka lata została wymyślona i zaserwowana przez takiego jednego gościa, którego może kojarzycie – a nick jego nasa3000. Na szczęście nie jest to przepióreczek szary, tylko… konkurs.

Żeby zgarnąć całkiem przyzwoite nagrody (a wśród nich m.in.: 185 amigowych gier, w które można zagrać na platformie PC + joystick, album z pracami Gigera "HR GIGER ARH+", film "Godsend" z Robertem de Niro, schronowe kubki oraz koszulki ufundowane przez firmę byss.pl), należy zrobić jedną, ale za to szaloną rzecz – cyknąć sobie fotę (niekoniecznie przecież przy pomocy własnych kończyn, chyba że macie ich w nadmiarze) w koszulce z logiem Trzynastego Schronu - żeby dowiedzieć się więcej o koszulkach, kliknij tutaj. Konkurs trwa do 13 czerwca 2010 roku, a zaczyna się… właśnie teraz!

Zgłoszenia wysyłajcie na adres koszulki13s@trzynasty-schron.net, więcej informacji w regulaminie konkursu.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 17:49:24 wysłane przez Squonk » Zapisane

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Maj 11, 2010, 20:28:03 »

Sam bym chciał mieć schronowy kubek, a tu taki zonk:

10. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji oraz stali współpracownicy.

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #2 : Maj 11, 2010, 20:40:06 »

Gdzie można nabyć koszulkę Trzynastego Schronu??

http://trzynasty-schron.net/koszulki.php
http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?topic=2566.0

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #3 : Maj 12, 2010, 10:25:21 »

Wygrac mozecie koszulke 13S, jesli zrobicie sobie w niej zdjecie - sprytne Tongue
Hugo1979
St. sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #4 : Maj 12, 2010, 10:30:25 »

A można sobie zrobić zdjęcie i np. w photoshopie 'nałożyć' koszulkę? Cheesy Cool

Rextor
Sierżant
*

Mr Fallout Tactics

« Odpowiedz #5 : Maj 12, 2010, 10:39:55 »

Nie daj boże za jakiś czas wymogiem przy braniu udziału w konkursach będzie potwierdzenie posiadania schronowego laptopa i schronowych bokserek Tongue. A ogólnie był już konkurs w stylu " Promujmy nasz region w stylu postapo - najbardziej klimatyczne miejsca w naszej okolicy "  Kiss?

Vegeir
Sierżant
*

42

« Odpowiedz #6 : Maj 12, 2010, 10:52:22 »

Nie mam koszulki Trzynastego Schronu Sad

Chyba, że to sprytna manipulacja do kupna koszulki, przez co Schron sobie zarobi, a nagrodą będzie, że będziemy mogli wziąć udział w konkursie i może wygrać nagrody xP

Jabłko
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #7 : Maj 12, 2010, 11:34:02 »

Bio - wygra kubek schronowy, a nie koszulkę - czytaj uważniej.

Chodzi bardziej o to, żebyście nieświadomie lansowali Schron poprzez chodzenie w koszulkach i wtedy może ściągniecie tutaj większą rzeszę czytelników, którzy oczywiście zostaną pozbawieni mózgów - bo tak naprawdę jesteśmy zombie i musimy coś jeść  Kiss

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Maj 12, 2010, 11:47:23 »

Chyba, że to sprytna manipulacja do kupna koszulki, przez co Schron sobie zarobi, a nagrodą będzie, że będziemy mogli wziąć udział w konkursie i może wygrać nagrody xP
Dał nam przykład Outpost (z naszywkami) jak postępować mamy!  Kiss

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #9 : Maj 12, 2010, 11:56:26 »

Wygrac mozecie koszulke 13S, jesli zrobicie sobie w niej zdjecie - sprytne Tongue

Pała za czytania ze zrozumieniem  Wink firma byss.pl dała koszulki na konkurs, ale przecież nie Trzynastego Schronu  :Smiley

Nie mam koszulki Trzynastego Schronu Sad

To najwyższy czas sobie kupić - lato idzie  Wink

Schron ma z tego tyle, że we łbach od tego szmalu nam się poprzewraca Cheesy Może kiedyś dojdzie do tego, że Schron coś zarobi  Embarrassed  Bo jak na razie by czytelnik miał radość, że taki twór jak Trzynasty Schron istnieje, Schronowe konto zasilane jest gotówką z prywatnych kieszonek redaktorów, a nie sponsorów  Wink  

« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 12:09:30 wysłane przez nasa3000 » Zapisane

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Jim Cojones
Podporucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #10 : Maj 12, 2010, 12:11:05 »

Nie bardzo. Nie zorganizowaliśmy sprzedaży koszulek po to, żeby na nich zarabiać (o ile jakiś zysk z tego jest dla Schronu, to minimalny, ale nie pamiętam dokładnie, ani nie mogę znaleźć odpowiedniego fragmentu naszej wewnętrznej dyskusji), ale dlatego, że sami chcemy nosić coś takiego i dla celów lansersko - propagandowych Tongue. Zresztą, nawet gdybyśmy dostawali połowę kasy z ceny koszulek, to i tak ewentualne zyski z ich promocji przez konkurs najprawdopodobniej nie przekroczyłyby kosztów nagród ufundowanych przez nasę.

Nie daj boże za jakiś czas wymogiem przy braniu udziału w konkursach będzie potwierdzenie posiadania schronowego laptopa i schronowych bokserek Tongue. A ogólnie był już konkurs w stylu "Promujmy nasz region w stylu postapo - najbardziej klimatyczne miejsca w naszej okolicy "  Kiss?

Stopień trudności zadań konkursowych zależy od wkładu własnego redakcji. Sami pokrywamy koszt nagród, więc mamy prawo mieć większe wymagania, niż zazwyczaj. Poza tym nie nic złego w w chęci nagrodzenia tych z czytelników, którzy lubią nas tak bardzo, iż chcą w pewien sposób identyfikować się ze stroną i okazać to "w realu".  Smiley

Firepower mate! Separates the men from the boys.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #11 : Maj 12, 2010, 12:16:26 »

Oj tam, oj tam. Mówcie wszystkim, że za sprzedaż koszulek ekipa Trzynastego Schronu wybierze się zwiedzić NORAD. To jeszcze bardziej podgrzeje emocje i podejrzenia  Kiss

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #12 : Maj 12, 2010, 13:30:26 »

Do NORAD? No co ty? Jedziemy na Hałaje kibicować gorącym hałajskim łachonom. Widziałeś jak pięknie się na deskach wyginają w koszulkach Trzynastego Schronu   Embarrassed Tongue

"...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Rextor
Sierżant
*

Mr Fallout Tactics

« Odpowiedz #13 : Maj 12, 2010, 14:49:48 »

Poza tym nie nic złego w w chęci nagrodzenia tych z czytelników, którzy lubią nas tak bardzo, iż chcą w pewien sposób identyfikować się ze stroną i okazać to "w realu".  Smiley

to może konkurs kto zrobi sobie fajniejszą dziarę z Trzynastym Schronem Cheesy. Wakacje idą, henna w ruch dla mniejszych zapaleńców Embarrassed.

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #14 : Maj 12, 2010, 14:55:17 »

Ale ta pani ma fajną... maskę gazową na koszulce  Lips Sealed

Vegeir
Sierżant
*

42

« Odpowiedz #15 : Maj 12, 2010, 16:18:08 »

Nie no ja z tym zarabianiem na użytkownikach żartowałem xP. Z chęcią bym kupił, tylko sianka nie mam teraz i tak lipnie. No ale za niedługo pracę zaczynam, to może będzie mnie stać Wink

Jabłko
Zoor
Sojusznicy 13S
*

« Odpowiedz #16 : Maj 12, 2010, 17:54:56 »

No tak - jakbym nie miał na co przeznaczyć kasy, to bym kupił taką koszulkę i wygrał. A tak to nie będę sobie pstrykał żadnych schronowych słit foci Tongue.

Tandis qu'ils dorment, nous gagnerons victoire.

bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #17 : Maj 12, 2010, 18:26:29 »

Pała za czytania ze zrozumieniem  Wink firma byss.pl dała koszulki na konkurs, ale przecież nie Trzynastego Schronu  :Smiley

A to akurat wcale tak jasno napisane nie jest... Mozna sie zasugerowac, ze skoro do wygrania sa kubki 13S - to i tak samo koszulki....
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #18 : Maj 12, 2010, 19:15:38 »

Można się zasugerować, ale napisane jest dosyć jasno.

Dodatkowo każdy z trzech zwycięzców otrzyma kubek z napisem Trzynasty Schron oraz koszulkę ufundowaną przez firmę byss.pl.

I było tak napisane od początku ;]

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #19 : Maj 13, 2010, 07:12:02 »

I tak jest  Wink

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!