Autor Wątek: Koszulkowy Konkurs Schronowy  (Przeczytany 13864 razy)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Koszulkowy Konkurs Schronowy
« dnia: 11 Maja 2010, 20:17:39 »

Wiosna już właściwie nadeszła, a na szarganych promieniotwórczym wiatrem pustkowiach zanosi się nawet na lato. Pierwsza jego oznaka – przepióreczka szara została zastrzelona i zjedzona (zaraz po tym, jak pokrojono ją na pięćdziesięciokilogramowe kawałki, obdarto ze skóry, wypatroszono, trzykrotnie usmażono, ugotowano i na wszelki wypadek polano kwasem solnym) przez Schronowy Oddział Rozpoznawczy. Druga oznaka lata została wymyślona i zaserwowana przez takiego jednego gościa, którego może kojarzycie – a nick jego nasa3000. Na szczęście nie jest to przepióreczek szary, tylko… konkurs.

Żeby zgarnąć całkiem przyzwoite nagrody (a wśród nich m.in.: 185 amigowych gier, w które można zagrać na platformie PC + joystick, album z pracami Gigera "HR GIGER ARH+", film "Godsend" z Robertem de Niro, schronowe kubki oraz koszulki ufundowane przez firmę byss.pl), należy zrobić jedną, ale za to szaloną rzecz – cyknąć sobie fotę (niekoniecznie przecież przy pomocy własnych kończyn, chyba że macie ich w nadmiarze) w koszulce z logiem Trzynastego Schronu - żeby dowiedzieć się więcej o koszulkach, kliknij tutaj. Konkurs trwa do 13 czerwca 2010 roku, a zaczyna się… właśnie teraz!

Zgłoszenia wysyłajcie na adres koszulki13s@trzynasty-schron.net, więcej informacji w regulaminie konkursu.
« Ostatnia zmiana: 12 Maja 2010, 17:49:24 wysłana przez Squonk »
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maja 2010, 20:28:03 »
Sam bym chciał mieć schronowy kubek, a tu taki zonk:

Cytuj
10. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji oraz stali współpracownicy.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Maja 2010, 20:40:06 »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

bio_hazard

  • Gość
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Maja 2010, 10:25:21 »
Wygrac mozecie koszulke 13S, jesli zrobicie sobie w niej zdjecie - sprytne :P

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Maja 2010, 10:30:25 »
A można sobie zrobić zdjęcie i np. w photoshopie 'nałożyć' koszulkę? :D 8)

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Maja 2010, 10:39:55 »
Nie daj boże za jakiś czas wymogiem przy braniu udziału w konkursach będzie potwierdzenie posiadania schronowego laptopa i schronowych bokserek :P. A ogólnie był już konkurs w stylu " Promujmy nasz region w stylu postapo - najbardziej klimatyczne miejsca w naszej okolicy "  :-*?

Vegeir

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 320
  • 42
    • POSTAPO
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Maja 2010, 10:52:22 »
Nie mam koszulki Trzynastego Schronu :(

Chyba, że to sprytna manipulacja do kupna koszulki, przez co Schron sobie zarobi, a nagrodą będzie, że będziemy mogli wziąć udział w konkursie i może wygrać nagrody xP


Jabłko

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Maja 2010, 11:34:02 »
Bio - wygra kubek schronowy, a nie koszulkę - czytaj uważniej.

Chodzi bardziej o to, żebyście nieświadomie lansowali Schron poprzez chodzenie w koszulkach i wtedy może ściągniecie tutaj większą rzeszę czytelników, którzy oczywiście zostaną pozbawieni mózgów - bo tak naprawdę jesteśmy zombie i musimy coś jeść  :-*
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Maja 2010, 11:47:23 »
Chyba, że to sprytna manipulacja do kupna koszulki, przez co Schron sobie zarobi, a nagrodą będzie, że będziemy mogli wziąć udział w konkursie i może wygrać nagrody xP
Dał nam przykład Outpost (z naszywkami) jak postępować mamy!  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Maja 2010, 11:56:26 »
Wygrac mozecie koszulke 13S, jesli zrobicie sobie w niej zdjecie - sprytne :P

Pała za czytania ze zrozumieniem  ;) firma byss.pl dała koszulki na konkurs, ale przecież nie Trzynastego Schronu  ::)

Nie mam koszulki Trzynastego Schronu :(

To najwyższy czas sobie kupić - lato idzie  ;)

Chyba, że to sprytna manipulacja do kupna koszulki, przez co Schron sobie zarobi, a nagrodą będzie, że będziemy mogli wziąć udział w konkursie i może wygrać nagrody xP

Schron ma z tego tyle, że we łbach od tego szmalu nam się poprzewraca :D Może kiedyś dojdzie do tego, że Schron coś zarobi  :-[  Bo jak na razie by czytelnik miał radość, że taki twór jak Trzynasty Schron istnieje, Schronowe konto zasilane jest gotówką z prywatnych kieszonek redaktorów, a nie sponsorów  ;)  


« Ostatnia zmiana: 12 Maja 2010, 12:09:30 wysłana przez nasa3000 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Maja 2010, 12:11:05 »
Chyba, że to sprytna manipulacja do kupna koszulki, przez co Schron sobie zarobi, a nagrodą będzie, że będziemy mogli wziąć udział w konkursie i może wygrać nagrody xP

Nie bardzo. Nie zorganizowaliśmy sprzedaży koszulek po to, żeby na nich zarabiać (o ile jakiś zysk z tego jest dla Schronu, to minimalny, ale nie pamiętam dokładnie, ani nie mogę znaleźć odpowiedniego fragmentu naszej wewnętrznej dyskusji), ale dlatego, że sami chcemy nosić coś takiego i dla celów lansersko - propagandowych :P. Zresztą, nawet gdybyśmy dostawali połowę kasy z ceny koszulek, to i tak ewentualne zyski z ich promocji przez konkurs najprawdopodobniej nie przekroczyłyby kosztów nagród ufundowanych przez nasę.

Nie daj boże za jakiś czas wymogiem przy braniu udziału w konkursach będzie potwierdzenie posiadania schronowego laptopa i schronowych bokserek :P. A ogólnie był już konkurs w stylu "Promujmy nasz region w stylu postapo - najbardziej klimatyczne miejsca w naszej okolicy "  :-*?

Stopień trudności zadań konkursowych zależy od wkładu własnego redakcji. Sami pokrywamy koszt nagród, więc mamy prawo mieć większe wymagania, niż zazwyczaj. Poza tym nie nic złego w w chęci nagrodzenia tych z czytelników, którzy lubią nas tak bardzo, iż chcą w pewien sposób identyfikować się ze stroną i okazać to "w realu".  :)
Firepower mate! Separates the men from the boys.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Maja 2010, 12:16:26 »
Oj tam, oj tam. Mówcie wszystkim, że za sprzedaż koszulek ekipa Trzynastego Schronu wybierze się zwiedzić NORAD. To jeszcze bardziej podgrzeje emocje i podejrzenia  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Maja 2010, 13:30:26 »
Do NORAD? No co ty? Jedziemy na Hałaje kibicować gorącym hałajskim łachonom. Widziałeś jak pięknie się na deskach wyginają w koszulkach Trzynastego Schronu   :-[ :P
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Maja 2010, 14:49:48 »
Poza tym nie nic złego w w chęci nagrodzenia tych z czytelników, którzy lubią nas tak bardzo, iż chcą w pewien sposób identyfikować się ze stroną i okazać to "w realu".  :)

to może konkurs kto zrobi sobie fajniejszą dziarę z Trzynastym Schronem :D. Wakacje idą, henna w ruch dla mniejszych zapaleńców :-[.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Maja 2010, 14:55:17 »
Ale ta pani ma fajną... maskę gazową na koszulce  :-X
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Vegeir

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 320
  • 42
    • POSTAPO
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Maja 2010, 16:18:08 »
Nie no ja z tym zarabianiem na użytkownikach żartowałem xP. Z chęcią bym kupił, tylko sianka nie mam teraz i tak lipnie. No ale za niedługo pracę zaczynam, to może będzie mnie stać ;)


Jabłko

Zoor

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 77
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Maja 2010, 17:54:56 »
No tak - jakbym nie miał na co przeznaczyć kasy, to bym kupił taką koszulkę i wygrał. A tak to nie będę sobie pstrykał żadnych schronowych słit foci :P.
Tandis qu'ils dorment, nous gagnerons victoire.


bio_hazard

  • Gość
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Maja 2010, 18:26:29 »
Wygrac mozecie koszulke 13S, jesli zrobicie sobie w niej zdjecie - sprytne :P

Pała za czytania ze zrozumieniem  ;) firma byss.pl dała koszulki na konkurs, ale przecież nie Trzynastego Schronu  ::)

A to akurat wcale tak jasno napisane nie jest... Mozna sie zasugerowac, ze skoro do wygrania sa kubki 13S - to i tak samo koszulki....

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Maja 2010, 19:15:38 »
Można się zasugerować, ale napisane jest dosyć jasno.

Cytuj
Dodatkowo każdy z trzech zwycięzców otrzyma kubek z napisem Trzynasty Schron oraz koszulkę ufundowaną przez firmę byss.pl.

I było tak napisane od początku ;]
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Koszulkowy Konkurs Schronowy
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Maja 2010, 07:12:02 »
I tak jest  ;)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."