Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 07, 2019, 04:06:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koszulkowy Konkurs Schronowy  (Przeczytany 8351 razy)
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #20 : Maj 13, 2010, 10:45:49 »

Dobra misie - skoro jest tak jasno napisane, to dlaczego wiekszosc (jak nie wszyscy wypowiadajacy sie tutaj) zasugerowali sie, ze to sa koszulki 13S?Huh???
Rextor
Sierżant
*

Mr Fallout Tactics

« Odpowiedz #21 : Maj 13, 2010, 11:18:52 »

Chyba tylko ty Tongue. Reszta osób co najwyżej wspomina, że z chęcią wzięła by udział w konkursie, jednak nie ma koszulki. Tylko w tym kontekście jest o nich mowa Huh?.

szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #22 : Maj 13, 2010, 11:31:49 »

@Rextor ja też się zasugerowałem, bo nie czytałem wiadomości dokładnie. Niestety, ostatnio mam tak mało czasu, że zamiast czytac coś od A do Z, to przebiegam tylko wzrokiem przez tekst.
Ale, jak już na czymś bardzo mi zależy, żeby zrozumieć, to staram się czytać dokładnie... może jednak kupię koszulkę, żeby wygrać koszulkę Smiley Swoją drogą: fajna koszulka ^^

“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy
Rextor
Sierżant
*

Mr Fallout Tactics

« Odpowiedz #23 : Maj 13, 2010, 11:35:40 »

dlaczego wiekszosc (jak nie wszyscy wypowiadajacy sie tutaj) zasugerowali sie, ze to sa koszulki 13S?Huh???

@szmergiell zostałeś zmanipulowany przez redaktorów Tongue, nie zmienia to faktu, że bio o tobie nie mówił Wink.

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #24 : Maj 13, 2010, 14:26:53 »

Punkt #3 regulaminu konkursu został doprecyzowany w sensie, że nie chodzi o koszulki schronowe, ale o firmowe z firmy byss.pl

Możecie więc szukać dziury gdzie indziej
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2010, 14:30:11 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #25 : Maj 14, 2010, 10:07:23 »

No i popsul zabawe....  Embarrassed
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #26 : Maj 14, 2010, 12:55:05 »

Zadanie konkursowe zostało doprecyzowane:

Masz koszulkę Trzynastego Schronu, robisz sobie w niej (z nią) zdjęcie (znaczy lansujesz się) i je nam przesyłasz. My wybierzemy najciekawsze, najlepsze, najschronowsze fotki i je nagrodzimy.

O jaką koszulkę chodzi? Zajrzyj tutaj >>> trzynasty-schron.net/koszulki.php

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #27 : Czerwiec 05, 2010, 02:41:45 »

Konkurs został przedłużony do 31 sierpnia 2010.

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #28 : Sierpień 02, 2010, 12:22:25 »

Hip hip - hura!!!!

Pierwszą pracę już mamy  Kiss

Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #29 : Sierpień 02, 2010, 12:40:44 »

Jaką pierwszą?! Przecież fotkę wysyłał już przynajmniej nasa - bo pamiętam jak się nią tutaj chwalił - no i ja, niedługo potem:
Ordynus?

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #30 : Sierpień 02, 2010, 12:46:04 »

A idź pan w ... Kilo wpierdolu

Ordynus? Ordynus? Ordynus?

Wrathu
Gen. dywizji - Redaktor
*

« Odpowiedz #31 : Sierpień 02, 2010, 13:34:33 »

Pamiętam, że nasa jest fundatorem nagród, więc to by było dziwne, gdyby brał udział.
Ale jego zdjęcie i tak by wygrało wszystko, było bardzo dobre.

A jeśli zgłoszenie będzie tylko jedno, to jak, zwycięzca bierze wszystko? Cheesy

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #32 : Sierpień 02, 2010, 16:09:21 »

Nie, to pozostałe nagrody przechodzą do puli następnego konkursu albo coś innego, co wymyśli nasa.

Ale nie będzie jednego uczestnika tylko! Dalej dalej, jazda!  Zwyrol

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #33 : Wrzesień 02, 2010, 07:34:16 »

No i co z tym konkursem będę jedynym uczestnikiem  Hyhyhy

Tak się bawiłem na wakacjach  Tongue

Schron lansi się cały rok, a nie tylko od święta. Zdjęcia pochodzą z sesji ślubnej moich znajomych. Fotki robione były w szczecińskim schronie. Broń pochodzi z mojej kolekcji - więc teraz Squonk możesz sobie popodziwiać armatę nie jakieś tam ASG  Zwyrol
(Panna młoda nie trzyma palca na cynglu - bała się że broń  wystrzeli i mnie zabije  ASG )

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2010, 07:41:35 wysłane przez nasa3000 » Zapisane

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #34 : Wrzesień 02, 2010, 09:44:07 »

Saaam będziesz jedynym uczestnikiem! Roll Eyes Ty, niezłe foty, ty. Moja bratowa też miała ślubną kieckę na lata '30 Smiley

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #35 : Wrzesień 02, 2010, 12:27:51 »

Fotograficzna sesja ślubna w schronie p-atomowym... Taa... Z kim ja się zadaje? Co jeeee? A no tak - przez chwilę pomyślałem, że jestem normalnym zjadaczem fantastyki (smoki, elfy, kraasnoludy, kosmiczne statki) a nie cieciem na Trzynastym Schronie  Grin

Świetny pomysł, choć co prawda trza przyznać, że ten schron szczeciński odbiega od wilgotnych i (czasami) zaszczanych budowli ego typu w Polsce, więc ślubnie można się tam śmiało lansić Smiley

Cytat: nasa4000
więc teraz Squonk możesz sobie popodziwiać armatę nie jakieś tam ASG
Ale czy nie traci ona punktów lansu, jak się przyczepi do niej pojemnik z gazem?  Wink

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #36 : Wrzesień 02, 2010, 20:05:09 »

Ale czy nie traci ona punktów lansu, jak się przyczepi do niej pojemnik z gazem?  Wink

No wiesz ... Jeśli weźmiesz pod uwagę spustoszenie jakie robi ... Kulka ASG nie przedziurawi denka od zgniecionej puszki z odległości 15 m ( zwykła wiatrówka sprężynowa też nie dała rady ASG   Tongue  )

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!