Autor Wątek: Fallout w oknie windows.  (Przeczytany 9629 razy)

stabilo

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Fallout w oknie windows.
« dnia: 10 Maja 2010, 13:19:38 »
Witam,
czy jest możliwość abym w fallouta 1 mógł grac w oknie Windows, tzn. żeby w każdej chwili mógł go zminimalizować do paska. Proszę o poradę lub podpowiedz jak mam to zrobić, mój system to Windows Xp. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Fallout w oknie windows.
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maja 2010, 13:26:31 »
Czy w oknie się da, to nie wiem :-[ Ale można szybko przejść do pulpitu przez ALT+TAB. Co prawda potem, po powrocie do gry, grafika trochę zanika, ale to nie jest wielki problem ;)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout w oknie windows.
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Maja 2010, 13:38:47 »
A tutaj co o tym problemie wie światowa brać falloutowa z NMA  :-[

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=8162&highlight=window

Ogólnie można rzecz, że się nie da chyba, że użyjemy zewnętrzny program w którym odpalimy grę (wirtualny PC lub coś innego >>> http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?p=253384#253384).
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Fallout w oknie windows.
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Maja 2010, 10:57:08 »
można szybko przejść do pulpitu przez ALT+TAB. Co prawda potem, po powrocie do gry, grafika trochę zanika

Wystarczy pohulać trochę kursorem po ekranie i w taki sposób "dobudować" grafikę, ale lepiej po prostu zapisać stan gry, a potem go wczytać :)

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: Fallout w oknie windows.
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Maja 2010, 10:59:06 »
Lub wcisnąć skrót, który pokazuje nam sterowanie w grze i wyjść z tego okienka.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Fallout w oknie windows.
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Maja 2010, 11:04:33 »
A, prawda. Wystarczy wejść w coś, co wypełnia ekran nowym widokiem czyli w PIP-Boya [klawisz Z] :P
« Ostatnia zmiana: 12 Maja 2010, 11:06:09 wysłana przez Ordynus »

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Fallout w oknie windows.
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Maja 2010, 11:57:19 »
można szybko przejść do pulpitu przez ALT+TAB. Co prawda potem, po powrocie do gry, grafika trochę zanika

Wystarczy pohulać trochę kursorem po ekranie i w taki sposób "dobudować" grafikę, ale lepiej po prostu zapisać stan gry, a potem go wczytać :)
Tak, wiem, że trzeba pochulać kursorem, zresztą nic nie pisałem o wgrywaniu stanu gry w celu 'odzyskania' grafiki ;) Zresztą jest szybszy sposób - ESC==>Menu==>Jakąś opcję==>grafika już wraca==>ESC i jesteśmy w grze :) Dłuższa instrukcja niż 'chulanie kursorem', ale z pewnością efekt szybciej się uzyskuje ;) ;D
Jakoś tak nie pisałem o tym odzyskiwaniu, bo... nie wiem czemu :-\ ;)