Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 21, 2019, 07:39:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fallout w oknie windows.  (Przeczytany 7430 razy)
stabilo
Szeregowy
*

« : Maj 10, 2010, 13:19:38 »

Witam,
czy jest możliwość abym w fallouta 1 mógł grac w oknie Windows, tzn. żeby w każdej chwili mógł go zminimalizować do paska. Proszę o poradę lub podpowiedz jak mam to zrobić, mój system to Windows Xp. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Hugo1979
St. sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #1 : Maj 10, 2010, 13:26:31 »

Czy w oknie się da, to nie wiem Embarrassed Ale można szybko przejść do pulpitu przez ALT+TAB. Co prawda potem, po powrocie do gry, grafika trochę zanika, ale to nie jest wielki problem Wink

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #2 : Maj 10, 2010, 13:38:47 »

A tutaj co o tym problemie wie światowa brać falloutowa z NMA  Embarrassed

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=8162&highlight=window

Ogólnie można rzecz, że się nie da chyba, że użyjemy zewnętrzny program w którym odpalimy grę (wirtualny PC lub coś innego >>> http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?p=253384#253384).

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #3 : Maj 12, 2010, 10:57:08 »

można szybko przejść do pulpitu przez ALT+TAB. Co prawda potem, po powrocie do gry, grafika trochę zanika

Wystarczy pohulać trochę kursorem po ekranie i w taki sposób "dobudować" grafikę, ale lepiej po prostu zapisać stan gry, a potem go wczytać Smiley

Rextor
Sierżant
*

Mr Fallout Tactics

« Odpowiedz #4 : Maj 12, 2010, 10:59:06 »

Lub wcisnąć skrót, który pokazuje nam sterowanie w grze i wyjść z tego okienka.

Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #5 : Maj 12, 2010, 11:04:33 »

A, prawda. Wystarczy wejść w coś, co wypełnia ekran nowym widokiem czyli w PIP-Boya [klawisz Z] Tongue
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 11:06:09 wysłane przez Ordynus » Zapisane

Hugo1979
St. sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #6 : Maj 12, 2010, 11:57:19 »

można szybko przejść do pulpitu przez ALT+TAB. Co prawda potem, po powrocie do gry, grafika trochę zanika

Wystarczy pohulać trochę kursorem po ekranie i w taki sposób "dobudować" grafikę, ale lepiej po prostu zapisać stan gry, a potem go wczytać Smiley
Tak, wiem, że trzeba pochulać kursorem, zresztą nic nie pisałem o wgrywaniu stanu gry w celu 'odzyskania' grafiki Wink Zresztą jest szybszy sposób - ESC==>Menu==>Jakąś opcję==>grafika już wraca==>ESC i jesteśmy w grze Smiley Dłuższa instrukcja niż 'chulanie kursorem', ale z pewnością efekt szybciej się uzyskuje Wink Grin
Jakoś tak nie pisałem o tym odzyskiwaniu, bo... nie wiem czemu Undecided Wink

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!