Autor Wątek: F:T jak grać przez neta ?  (Przeczytany 4781 razy)

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
F:T jak grać przez neta ?
« dnia: 09 Maja 2010, 18:50:47 »
Witam.Otóż mam problem ^^ nie wiem jak grać przez neta ,wchodzę w wielu graczy i nie ma żadnych serwerów ani nic xD

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: F:T jak grać przez neta ?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maja 2010, 22:11:25 »
Fallout Tactics sam w sobie nie potrafi wykrywać serwerów w internecie chyba że są one w sieci lokalnej. dla tego przy instalacji wersji angielskiej od razu dorzucane jest Game Spy Arcade. Jest to pierwsze z miejsc gdzie można jeszcze próbować grać w Fallout Tactics w sieci. Drugą sposobnością jest zainstalowanie programu hamachi. Jeśli znajdzie się odpowiednią sieć i skonfiguruje program gra może wykrywać w okienku o którym mówisz wszystkie serwery dostępne dzięki przyłączeniu się do pokojów w hamachi. Trzeci sposób na grę w FT:multi to program coopnet. Stworzony został przez dwóch graczy FT zza granicy i jest to niekomercyjny odpowiednik game spy arcade. Każda gra ma swój kanał gdzie gracze zbierają się w lobby. Wymagana umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Można oczywiście grać bezpośrednio z ludźmi jeśli podadzą Ci ip do serwera. Jeśli masz zablokowane porty to próbujesz z hamachi. Jeśli jednak występują błędy przy wchodzeniu na serwer ( niby wchodzisz ale nikt nic nie pisze, a inni gracze nie widzą co Ty piszesz ) polecam program Game Ranger. Rozwiązuje on ten problem w przypadkach z którymi się spotkałem. Tam też są jeszcze ludzie grający w Fallout Tactics. Jeśli chodzi o szukanie kanałów do hamachi na różnych forach lub stronach można znaleźć ich nazwy oraz hasła do nich. Na chwilę obecną mam w głowie jedną sieć "FT_RES / hasło :123 ". Jeśli chodzi o granie bezpośrednie z ludźmi i umawianie się na gry ( przepraszam redakcję za reklamowanie się :P) to pod tym linkiem znajdują się dane kontaktowe do byłych i obecnych członków polskiej sceny ft którzy wyrażają jeszcze chęć do gry. Na tej samej stronie w dziale z poradnikami znajdziesz przydatne informacje na temat rozgrywki multiplayer oraz inne takie tam. Cała strona głównie o FT mutli ;P.

na koniec dodam tylko, że ciężko już znaleźć ludzi do gry w ft multi. gra ma już 9 lat, zainteresowanie marne, ale zawsze ktoś się znajdzie :).

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: F:T jak grać przez neta ?
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Maja 2010, 18:29:03 »
Ok dzięki ,znacie może jakieś dobre mody do F:T ?

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: F:T jak grać przez neta ?
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Maja 2010, 00:31:43 »
tu tu tu tu. W ft nie chodzi raczej o dobre mody, tylko ogólnie o mody :P. Różni ludzie tworzą różne rzeczy na różnym poziomie :-\.