Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 19, 2019, 16:20:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: GECK - a niech to! Drobne problemy...  (Przeczytany 2714 razy)
Elias
Kapral
*

« : Maj 06, 2010, 01:58:21 »

Dobra, GOTY wylądowały na dysku i wszystko byłoby ok, gdyby nie GECK. Niech to, może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego nie mogę do cholery załadować wszystkich esm.? Występuje wówczas komunikat o treści, że za dużo plików do załadowania, ładowanie anulowane. To ździebko irytujące, że jeśli robiąc jakiegoś moda, będę musiał ładować główny esm i przynajmniej jednego z DLC'ków, żeby móc wykorzystać jego elementy, a nie od razu wszystkie. W sumie modder ze mnie żaden, ale domki i inne pierdoły zrobić potrafię, a na tym konkretnie mi tylko zależy... na tę chwilę oczywiście. Druga sprawa z GECK'iem jest taka, że jakiegokolwiek pliku nie załaduję, zaraz wyskakuje masa komunikatów o problemach z teksturami itp. i mogę po kilkanaście razy klikać ok, aż w końcu będę mógł cokolwiek robić. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, a fakt faktem styczność z edytorami do Morrowinda i Obliviona miałem. Komunikaty mogę też w banalny sposób przerwać klikając anuluj, wszystko potem działa, ale jako że moja wiedza w tym jest znikoma, nie wiem, czy przy zapisaniu jakiegoś moda, nie będzie ogólnie problemów z samą grą. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś udzielił mi kilku odpowiedzi. Starałem się poszukać rozwiązania w necie, ale moje pytania są tak skomplikowane, że sam nie wiedziałem, jak znaleźć, a to co znalazłem, nie dotyczyło moich problemów. Ogólnie przepraszam za chaotyczność, ale późna pora ^^
pawelx
Plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Maj 06, 2010, 19:37:14 »

Ile wiem GECK  używa tylko 2g ram co prawdopodobnie wystarcza tylko na podstawkę  i jeden dodatek.
Update do geka http://download.bethsoft.com/patches/geck/GECK_1.5_Update.exe - niezbędne do edycji dodatków.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2010, 19:43:17 wysłane przez pawelx » Zapisane
Elias
Kapral
*

« Odpowiedz #2 : Maj 07, 2010, 04:55:04 »

Łatkę mam. Hmm... czyli pozostaje mi w ostateczności jedynie łączenie modów, co nie znaczy, że nie raz będzie mnie irytowało, że nie będę mógł skorzystać z elementów z kilku dodatków na raz. Ech...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!