Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 23, 2019, 21:29:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs Metro 2033 #2 - wyniki konkursu  (Przeczytany 7273 razy)
Grosswick
St. sierżant
*

Jestem betonem i jestem z tego dumny!

« Odpowiedz #20 : Maj 18, 2010, 20:28:31 »

A tłumacząc z Polskiego na nasze:
Jak ktoś nie dośle danych na czas to odbędzie się losowanie nr.2??  Zwyrol

gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #21 : Maj 18, 2010, 21:28:50 »

Nie żadna kancelaria. Sejmik szlachecki i chu... chu  Kiss

Niech Squonk odpowie na to pytanie, jak taki z niego hetman  Zwyrol

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #22 : Maj 18, 2010, 21:35:34 »

Ach, zachłanność to potężny sprzymierzeniec Wink

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #23 : Maj 18, 2010, 23:49:10 »

Nagrody mam ja, więc sejmik to se może, co najwyżej opracować jakiś podjazd na Posterunek Pocztowy (aka Outpost)  Kiss

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #24 : Maj 18, 2010, 23:52:02 »

Tę bitwę hetmańskie wygrały, ale się przegrupowujemy.  Kiss

szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #25 : Maj 19, 2010, 09:00:56 »

To ja już nic nie rozumiem... to mamy się bić o to metro, czy atakować pocztę? Nosz cholera... jak zwykle pleciecie farmazony, a później są nieporozumienia.
Jasny, czytelny komunikat: DO ATAKU!

I tym optymistycznym akcentem, kończę tę wypowiedź.

“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy
de
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #26 : Maj 19, 2010, 10:46:28 »

W ubiegły weekend prawie kupiłem tą książkę, ale pomyślałem, że jednak może uda się ją wygrać. No i się udało  Grin Jestem strasznie nakręcony na tą książkę. Dzięki!!!
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #27 : Maj 19, 2010, 11:16:06 »

Heh - ja tez myslalem, ze wygram, choc w sumie po co - i tak mam juz egzemplarz, a przeczytalem ja zanim trafila do drukarni Cheesy
Grosswick
St. sierżant
*

Jestem betonem i jestem z tego dumny!

« Odpowiedz #28 : Maj 19, 2010, 17:48:04 »

Ktoś tu gra na kodach Tongue

gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #29 : Maj 21, 2010, 16:33:59 »

Do tej pory swoje dane nadesłali:
- Veron
- de

Do 25 maja do godziny 23:59 jest termin.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #30 : Maj 21, 2010, 16:41:24 »

W sumie następnym razem moglibyśmy nie wysyłać powiadomień, że ktoś wygrał - bo jak się temu komuś nie chce nawet sprawdzić, czy wygrał, bo nie wchodzi tutaj, to po co mu nagrodę słać?  Kiss

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #31 : Maj 21, 2010, 16:46:20 »

No przecież powiadomienie zostało wysłane - poprzez stronę i na forum  Smiley

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #32 : Maj 21, 2010, 16:55:14 »

No i właśnie mówię, żeby tego nie robić  Cool

Sakul
Sierżant
*

« Odpowiedz #33 : Maj 22, 2010, 14:54:10 »

W sumie następnym razem moglibyśmy nie wysyłać powiadomień, że ktoś wygrał - bo jak się temu komuś nie chce nawet sprawdzić, czy wygrał, bo nie wchodzi tutaj, to po co mu nagrodę słać?  Kiss

No może to i byłby jakiś stopień weryfikacji, ale z własnego doświadczenia wiem, że różnie to bywa i czasami nie ma po prostu czasu, żeby wszystko sprawdzać na bieżąco. Albo po prostu się zapomni, o swoim udziale w konkursie, nie przeczyta nowiny o wynikach itd. itp.

W pewnym stopniu byłoby to ok, ale na pewno mogłyby być też osoby poszkodowane.

Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #34 : Maj 22, 2010, 21:54:45 »

No oczywiście, masz rację. Teraz kwestia jest taka, czy te osoby poszkodowane będą bardziej z własnego niedopatrzenia czy z naszej winy. Mnie się wydaje, że z niedopatrzenia tych osób. Ale na razie to tylko dyskusja.

Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #35 : Maj 23, 2010, 10:13:03 »

Moim zdaniem powinniście wysyłać powiadomienie - zrobicie swoje i nie macie sobie nic do zarzucenia. Sakul też ma rację - pamięć bywa zawodna, nie ma się czasu itp.

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #36 : Maj 23, 2010, 10:37:25 »

Do tańca trzeba dwojga  Roll Eyes

Jeśli są userzy, którzy biorąc udział konkursie rejestrują się na forum, ale a ni razu się na nim nie zalogowali, nie mówiąc już o napisaniu jednego posta, to jakoś ciężko być dobrotliwym wujciem. Zwłaszcza, że do zorganizowania konkursu dokłada się poświęcony swój czas (latanie na poczcie, organizacja konkursu) oraz pieniądze (nadanie paczki, zakup opakowania).

I nie rekompensuje tego recenzencki egzemplarz książki, tylko idealistyczne poczucie misji (de facto odsłaniam się, że robię za frajera Cheesy), które można jednak podkręcić pod swoją wygodę  Kiss

Zoor
Sojusznicy 13S
*

« Odpowiedz #37 : Maj 23, 2010, 21:39:18 »

Squonku, ostatnio u Outpościaków był ciekawy punkt w regulaminie - w ktoryms tam konkursie mógł wziąć udział tylko użytkownik z jakąś (niewielką w każdym bądź razie) liczbą postów. To hcyba prosty, a zarazem skuteczny sposób na wyeliminowanie sytuacji z późniejszym brakiem przesłanych danych.

Tandis qu'ils dorment, nous gagnerons victoire.

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #38 : Maj 23, 2010, 21:43:21 »

Niekoniecznie, bo równie dobrze może to prowadzić do tego, że na forum przybędzie głupich i na siłę pisanych komentarzy. A fakt, że ktoś je napisze wcale nie jest równoznaczny z tym, że będzie częściej zaglądał na forum.

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #39 : Maj 23, 2010, 22:22:57 »

Squonku, ostatnio u Outpościaków był ciekawy punkt w regulaminie - w ktoryms tam konkursie mógł wziąć udział tylko użytkownik z jakąś (niewielką w każdym bądź razie) liczbą postów. To hcyba prosty, a zarazem skuteczny sposób na wyeliminowanie sytuacji z późniejszym brakiem przesłanych danych.
Dyskutowaliśmy o tym na naradzie redakcyjnej, było nawet chyba lekkie mordobicie, z wnioskiem, żeby decydował ostatecznie o tym koordynator konkursu. I mimo, że od tego czasu odbyło się już kilka konkursów to nie wprowadziliśmy tego do żadnego z regulaminów. Mnie - bo to ja prowadziłem większość z ich - to, że są z nami ludzie, którzy nie mają czasu na większą integrację (forumowo-stronową), ale ufają nam, kiedy coś polecamy bądź o czymś informujemy. Np. taki nasz fejsbook - są tam ludzie, którzy nie napisali a ni jednego posta, ale ciągle się konkursują. Czyli w jakiś sposób są z nami, bo pokazują, że nas lubią czy jakoś tak  Tongue

Jednak też nie ukrywam, że jakieś wymogi wysilenia się w śledzeniu tego co się u nas dzieje czytelnicy biorący udział w konkursach mieć powinni, by istniała większa symetryczność nakładu pracy w kontaktach między nami  Cool I nie ukrywam tego, że gdy np. na Trzynasty Schron można było przeznaczać 1% podatku czy ofiarować datki, to ja byłbym bardziej spolegliwy w stosunku do czytelników. Po prostu uczciwość wymagałaby oferowania szerszego zakresu usług  Grin

To takie dywagacje o czymś tak dziwnym jak prowadzenie fanowskiego serwisu społecznościowego prowadzonego systemem non-profit, prawie jak wolontariat  Wink

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!