Autor Wątek: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3  (Przeczytany 6905 razy)

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« dnia: 19 Września 2008, 09:24:41 »

Bezpośredni link do newsa

- = - = - = -
Wszyscy subskrybenci newslettera na promocyjnej stronie Fallouta 3 o nazwie Prepare For The Future otrzymali nocą wiadomość o aktualizacji zawartości strony. Sporo czytelników Schronu nie jest jednak zapisanych i to właśnie do tej części skierowany jest news – aktualizacja jest bowiem warta poświęcenia jej odrobiny wolnego czasu.

Stary telewizorek Radiation King którego fragmenty już dwukrotnie podawano na tacy, przy okazji targów GC i E3 tym razem został niemal całkiem obdarty z tajemnic. Przykrywający go mrok gdzieś odpłynął, odsłaniając tablicę z 9-cioma sprawnymi przyciskami do zmiany kanałów i dwoma włącznikami. Za telewizorem zaś, co łatwo pominąć operując na roździelczościach mniejszych niż 1024 x 768 (patrz: Squonk :p ) odsłonił się fragment pejzażu z Kapitolem i Pomnikiem Waszyngtona oraz pozostałościami lokalu, w którym telewizor stoi.

Ponieważ sama witryna trzyma całkiem wysoki poziom i nie jest obiektem krytyki a raczej jednym z pozytywnych elementów kampanii reklamowej Fallouta 3 postanowiłem nie komentować zbytnio tego co się tam znajduje ani też tego jak to zostało przedstawione, by każdy miał szanse sprawdzenia nowej wersji witryny i wyrobienia sobie własnego zdania. Dodam tylko, że prawie każdy filmik zakończony jest interaktywnym „modułem”, a całość, choć w języku angielskim, okraszona została polskimi napisami… oczywiście, jeśli wchodząc na stronę wybierzemy taki język.

Oto lista tego, co znajdziemy pod kolejnymi przyciskami:
Przycisk 1: reklama podręcznej, nuklearnej katapulty wraz z prezentacjami jej praktycznego zastosowania
Przycisk 2: reklama PipBoya 3000
Przycisk 3: pełna wersja prezentacji systemu VATS
Przycisk 4: reklama robota Protectron , filmik kończący pokazuje pare super mutantów
Przycisk 5 przybliżenie testu predyspozycji zawodowych GOAT
Przycisk 6: reklama „przetrwalników” Pulawskiego
Przycisk 8: atrakcje turystyczne centrum Waszyngtonu DC
Przycisk 9: bliżej nieokreślony szum z urywkami jeszcze nie publikowanych materiałów
Przycisk 10: prezentacja części stworów, jakie możemy spotkać w Falloucie 3

Na koniec dodam, że chwilami filmy ładują się dosyć powoli, ale to zrozumiałe – w godzinach szczytu oglądalności trzeba będzie poczekać!


Źródło:
www.PrepareForTheFuture.com

Chris

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Strona o PS3
Odp: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Września 2008, 10:57:14 »
Genialne  :o.

soq

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 92
Odp: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Września 2008, 13:01:54 »
hehe niektore rzeczy zabawne. szczegolnie test na zawod.

XPL0173R

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Września 2008, 00:15:14 »
Taa, test jest dobry:) Niema jak programista Pip-Boy'a^^

LeoN

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Września 2008, 15:02:16 »
Mi najbardziej podobał się kanał szósty - ten o "Osobistych Schronach Puławskiego". Po pierwsze myślę, że nieprzypadkowo prezenter pali papierosa i klimat spotu jest taki a nie inny - facet przypomina mi  trochę legendarnego prezentera CBS z lat 50 - Eda R. Murrowa (w 2005 zrobiono o nim dosyć dobry film "Good night and good luck"). Wymowa tego spotu ma niesamowicie złowieszczy, falloutowy klimat - "żeby nikt nie został z tyłu", "płatność jedynie odliczoną kwotą" i w ogóle wizja "taniej skutecznej ochrony", która jest po prostu żerowaniem na strachu i daje złudzenie bezpieczeństwa, jest niesamowita.
  Wspaniałe jest wykonanie wszystkich filmików - nie wiem, czy użyto do nich naprawdę starych kamer czy takie cuda  zrobiono obróbką komputerową, ale te ubrania, plansze z komunikatami, oświetlenie, brak ostrości, zanieczyszczenia taśmy sprawiają, że wyglądają naprawdę jak wyjęte prosto ze starych archiwów. Jeżeli takie podejście do tematyki zastosowali twórcy gry to Fallout 3 będzie naprawdę dobry :P

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Września 2008, 15:18:20 »
Nope, za marketing odpowiada zupełnie inna część zespołu...

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Września 2008, 17:31:30 »
Śmieszne te filmiki - na tyle, że śniło mi się, że w świecie Fallouta jestem  8)  Wczoraj pościągałem je sobie na dyska bo co by tu nie mówić klimat mają.

Nie znaczy to jednak, że zapomniałem że sama gra już tak klimatycznie się nie prezentuje, a jeśli te filmiki mają zatrzeć wrażenia związane w pierwszym pokazem gejmplejów to ktoś tu się obudził z ręką w nocniku.

No ale zawsze pozostają owe filmiki  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Chris

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Strona o PS3
Odp: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Września 2008, 19:04:11 »
A tam, gra też ma klimat, chociaż nie tak duży jak te filmy :).

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Września 2008, 21:05:31 »
Istnieją przynajmniej 3 różne wersje "tła dźwiękowego"  gdy siedzimy w kapsule Pulawskiego najlepsze z tych które ja słyszałem jest to z monologiem super mutanta :>

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Września 2008, 22:32:01 »
Śmieszne te filmiki - na tyle, że śniło mi się, że w świecie Fallouta jestem  8)
A mnie się 5 razy w lipcu śniło, że grałem w tego pseudo Fallouta ;p, całkiem ciekawy był gameplay w moim śnie :D, a grafika to już w ogóle.

W każdym razie...fakt, fajna promocja.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Września 2008, 18:51:28 »
Istnieją przynajmniej 3 różne wersje "tła dźwiękowego"  gdy siedzimy w kapsule Pulawskiego najlepsze z tych które ja słyszałem jest to z monologiem super mutanta :>

To znaczy gdzie można takie tło sobie posłuchać? Na tej stronie podczas oglądania reklamówki?
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Września 2008, 20:49:58 »
Nie, jak skończy się spot reklamujący kapsułęPulawskiego, klikasz na "Try me" by załadować fragment gameplaya w którym postać wchodzi do kabiny i siedzi w niej blisko 30 - 40 sekund.

Właśnie siedząc w tej kabinie można posłuchać odgłosów gameplayu, strzałów, etc. ale przy 2 odpaleniu dzwieki jakie słyszymy siedząc w kabinie są inne. Podobnie przy 3 odpaleniu, choć 2 jest tym które zawiera wspomniany monolog

Zingero

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Necro City
Odp: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Września 2008, 21:02:37 »
Mi się podobał tylko 10 kanał, bo ładne artworki potworów tam są. reszta do dupy.

Chris

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Strona o PS3
Odp: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Września 2008, 21:09:17 »
Nom artworki świetne, zwłaszcza ten niedźwiedź mnie zaintrygował  ;D.

Granat

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Spore zmiany zawartości promocyjnej strony Fallouta 3
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Września 2008, 15:22:45 »
Mi tam tak średnio podobały się filmiki chyba najlepszy to był 10 :)