Autor Wątek: Ojciec Sydney.  (Przeczytany 6777 razy)

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Ojciec Sydney.
« dnia: 02 Grudnia 2008, 09:00:28 »
Gdzie można znaleźć jakieś informacje o ojcu Sydney, tej najemniczki która pomaga nam w archiwum narodowym? Jestem teraz w muzeum technologi po talerz dla tree doga. Słyszałem, że informację można znaleźć gdzieś tutaj, ale przeszukałem cały teren, dostałem się do wszystkich pozamykanych szafek i nic  ;) .

Sakul

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 157
    • Kontestacja
Odp: Ojciec Sydney.
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Grudnia 2008, 11:09:58 »
Te informacje znajdziesz w Statesman Hotel(nie wiem jak to po polsku jest). A jeżeli go nie odkryłeś jeszcze to najlepiej zacząć quest ze Strażnikami Reilly (Rangersi). Wtedy na pewno znajdziesz.
Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski


Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: Ojciec Sydney.
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Grudnia 2008, 14:31:47 »
właśnie  ::) chciałem wziąć tą najemniczke do ekipy, a że po angielsku niewiele rozumiem to coś mi sie tylko obiło o uszy z jej ojcem, że ją zostawił na pustkowiach. i teraz nawet jak poszukam tych informacji, to jakie jeszcze musze spełnić warunki żeby ją zgarnąć?

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Ojciec Sydney.
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Grudnia 2008, 14:42:29 »
Wystarczy wykonać zadanie kradzież niepodległości , tu macie fotki gdzie jest dziennik :




Sakul

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 157
    • Kontestacja
Odp: Ojciec Sydney.
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Grudnia 2008, 17:08:25 »
Loko: jej się nie da przyłączyć na stałe. Po wykonaniu questa z Deklaracją Niepodległości i przekazaniu informacji od ojca ona gdzieś sobie idzie, wydawać zarobioną kasę.
Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski


Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Ojciec Sydney.
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Grudnia 2008, 17:22:45 »
Znajdziemy ją w podziemiu gdzie zaczęła handlować bronią - niestety porzuciła awanturniczy styl życia na pustkowiach ...

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: Ojciec Sydney.
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Grudnia 2008, 17:58:32 »
szkoda... a żeby wziąć Butcha, trzeba być dobrym tak? Bo jak na razie jestem Very Bad i mam Jericho, i nie wiem czy jak podniose sobie karme to on nie odejdzie...

manny_calavera

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
  • A pirate I was meant to be ;D
    • My YouTube profile
Odp: Ojciec Sydney.
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Grudnia 2008, 18:35:38 »
Butch przyłącza się tylko do postaci o neutralnej karmie. Po tym jak do Ciebie dołączy możesz grać złego/dobrego - on i tak nie odejdzie. Ale z tego co pamiętam, jednocześnie można mieć tylko jednego towarzysza broni, więc np. albo Jericho albo Butch.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Ojciec Sydney.
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Grudnia 2008, 18:57:17 »
gra ma sporo bugów , jeżeli nie macie kłopotów z angielskim dokładny opis towarzyszy i to ilu można mieć znajdziecie tutaj : http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_companions

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: Ojciec Sydney.
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Grudnia 2008, 19:14:08 »
Butch przyłącza się tylko do postaci o neutralnej karmie. Po tym jak do Ciebie dołączy możesz grać złego/dobrego - on i tak nie odejdzie. Ale z tego co pamiętam, jednocześnie można mieć tylko jednego towarzysza broni, więc np. albo Jericho albo Butch.

no to Jericho sie odstrzeli, ale jak poczytałem to co Holden podesłał (tzn to co udało mi sie zrozumieć) to moge tylko pomarzyć o Butchu i S. Mutancie(-cicy??)  :'(

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Ojciec Sydney.
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Grudnia 2008, 22:26:15 »
Hmmy, znalazłem ten dziennik zwyczajnie grając dalej  :-[ , ale mimo to dzięki za odzew  :).

A jeśli chodzi o przyłączenie Sydney to jakiś gracz twierdził, że można ją przyłączyć po zakończeniu zadania z archiwum, ale nie wiem czy to jest możliwe ::).

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Ojciec Sydney.
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Grudnia 2008, 22:44:55 »
To prawdopodobnie byłem ja w innym temacie ;p , po prostu pokazała się taka opcja dialogowa a ja bez sprawdzania wysnułem wniosek - sorka jeżeli kogoś wprowadziłem w błąd.
« Ostatnia zmiana: 02 Grudnia 2008, 23:25:44 wysłana przez Holden »