Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 14, 2019, 10:33:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ojciec Sydney.  (Przeczytany 4977 razy)
Szakal119
Sierżant
*

« : Grudzień 02, 2008, 10:00:28 »

Gdzie można znaleźć jakieś informacje o ojcu Sydney, tej najemniczki która pomaga nam w archiwum narodowym? Jestem teraz w muzeum technologi po talerz dla tree doga. Słyszałem, że informację można znaleźć gdzieś tutaj, ale przeszukałem cały teren, dostałem się do wszystkich pozamykanych szafek i nic  Wink .
Sakul
Sierżant
*

« Odpowiedz #1 : Grudzień 02, 2008, 12:09:58 »

Te informacje znajdziesz w Statesman Hotel(nie wiem jak to po polsku jest). A jeżeli go nie odkryłeś jeszcze to najlepiej zacząć quest ze Strażnikami Reilly (Rangersi). Wtedy na pewno znajdziesz.

Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski

Loko
Plutonowy
*

Running Away Are We?

« Odpowiedz #2 : Grudzień 02, 2008, 15:31:47 »

właśnie  :Smiley chciałem wziąć tą najemniczke do ekipy, a że po angielsku niewiele rozumiem to coś mi sie tylko obiło o uszy z jej ojcem, że ją zostawił na pustkowiach. i teraz nawet jak poszukam tych informacji, to jakie jeszcze musze spełnić warunki żeby ją zgarnąć?
Holden
Major
*

« Odpowiedz #3 : Grudzień 02, 2008, 15:42:29 »

Wystarczy wykonać zadanie kradzież niepodległości , tu macie fotki gdzie jest dziennik :

Sakul
Sierżant
*

« Odpowiedz #4 : Grudzień 02, 2008, 18:08:25 »

Loko: jej się nie da przyłączyć na stałe. Po wykonaniu questa z Deklaracją Niepodległości i przekazaniu informacji od ojca ona gdzieś sobie idzie, wydawać zarobioną kasę.

Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski

Holden
Major
*

« Odpowiedz #5 : Grudzień 02, 2008, 18:22:45 »

Znajdziemy ją w podziemiu gdzie zaczęła handlować bronią - niestety porzuciła awanturniczy styl życia na pustkowiach ...
Loko
Plutonowy
*

Running Away Are We?

« Odpowiedz #6 : Grudzień 02, 2008, 18:58:32 »

szkoda... a żeby wziąć Butcha, trzeba być dobrym tak? Bo jak na razie jestem Very Bad i mam Jericho, i nie wiem czy jak podniose sobie karme to on nie odejdzie...
manny_calavera
St. szeregowy
*

A pirate I was meant to be ;D

« Odpowiedz #7 : Grudzień 02, 2008, 19:35:38 »

Butch przyłącza się tylko do postaci o neutralnej karmie. Po tym jak do Ciebie dołączy możesz grać złego/dobrego - on i tak nie odejdzie. Ale z tego co pamiętam, jednocześnie można mieć tylko jednego towarzysza broni, więc np. albo Jericho albo Butch.
Holden
Major
*

« Odpowiedz #8 : Grudzień 02, 2008, 19:57:17 »

gra ma sporo bugów , jeżeli nie macie kłopotów z angielskim dokładny opis towarzyszy i to ilu można mieć znajdziecie tutaj : http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_companions
Loko
Plutonowy
*

Running Away Are We?

« Odpowiedz #9 : Grudzień 02, 2008, 20:14:08 »

Butch przyłącza się tylko do postaci o neutralnej karmie. Po tym jak do Ciebie dołączy możesz grać złego/dobrego - on i tak nie odejdzie. Ale z tego co pamiętam, jednocześnie można mieć tylko jednego towarzysza broni, więc np. albo Jericho albo Butch.

no to Jericho sie odstrzeli, ale jak poczytałem to co Holden podesłał (tzn to co udało mi sie zrozumieć) to moge tylko pomarzyć o Butchu i S. Mutancie(-cicy??)  Cry
Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #10 : Grudzień 02, 2008, 23:26:15 »

Hmmy, znalazłem ten dziennik zwyczajnie grając dalej  Embarrassed , ale mimo to dzięki za odzew  Smiley.

A jeśli chodzi o przyłączenie Sydney to jakiś gracz twierdził, że można ją przyłączyć po zakończeniu zadania z archiwum, ale nie wiem czy to jest możliwe :Smiley.
Holden
Major
*

« Odpowiedz #11 : Grudzień 02, 2008, 23:44:55 »

To prawdopodobnie byłem ja w innym temacie ;p , po prostu pokazała się taka opcja dialogowa a ja bez sprawdzania wysnułem wniosek - sorka jeżeli kogoś wprowadziłem w błąd.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2008, 00:25:44 wysłane przez Holden » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!