Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Luty 24, 2020, 12:29:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Zapowiedź"- co za utwór leci pod koniec filmu?  (Przeczytany 5533 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Kwiecień 21, 2010, 21:13:48 »

Co leci pod koniec Zapowiedzi, gdy nad Ziemię nadchodzi wielkie postapo!!!  Embarrassed

To jakiś orkiestrowy utwór i raczej nie został napisany przez holiłódzkich rzemiechów od umpa pumpa umpa  Wink

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
moonfall84
St. kapral
*

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 21, 2010, 21:39:09 »

7 Symfonia Bethovena.

http://www.youtube.com/watch?v=sebeztr_xOo
Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 21, 2010, 23:02:02 »

Tego utworu nie ma na ścieżce dźwiękowej z filmu.
Ja od siebie mogę dorzucić ten kawałek , jak dla mnie rewelacja.

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
moonfall84
St. kapral
*

« Odpowiedz #3 : Kwiecień 21, 2010, 23:19:34 »

@Aq - to chyba źle sprawdzałeś te ścieżki dźwiękowe:

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2010, 23:21:59 wysłane przez moonfall84 » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Kwiecień 22, 2010, 00:06:58 »

Schron zapłać!  Kiss

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #5 : Kwiecień 22, 2010, 11:46:17 »

http://www.youtube.com/watch?v=ott4f_eqU6k&feature=related

A ja dodam od siebie o to to!

Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #6 : Kwiecień 24, 2010, 01:20:04 »

moonfall84 jasne w napisach końcowych podali jaki utwór był wykorzystywany w filmie ale na soundtracku go nie ma.

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
moonfall84
St. kapral
*

« Odpowiedz #7 : Kwiecień 27, 2010, 15:52:41 »

Grunt że znalezione i wyjaśnione.
ounis
Sierżant
*

... można oddychać

« Odpowiedz #8 : Wrzesień 03, 2011, 19:16:38 »

Chodzi ci o to?:

http://www.youtube.com/watch?v=5V5k0Plh-jY
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #9 : Wrzesień 03, 2011, 22:08:33 »

Dziwne, ale wydaje mi się, że ktoś już kiedyś odpowiedział na ten temat, a teraz widzę, że jest on dziwnie zdekapitowany  Co jeeee?

Joo! to jest Beethoven Smiley

ounis
Sierżant
*

... można oddychać

« Odpowiedz #10 : Wrzesień 03, 2011, 23:19:41 »

Tak jest. Druga część VII symfonii. Całkiem, całkiem.
Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #11 : Wrzesień 04, 2011, 10:55:52 »

Taa …, też mam takie wrażenie i nawet się w nim wypowiadałem. I chyba powiedziałem, że na ścieżce dźwiękowej nie ma tego utworu.

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #12 : Wrzesień 04, 2011, 14:14:40 »

Już wiem co jest. Są dwa tematy, które ja sam założyłem w odstępie jednego roku, ale w różnych działach  Hyhyhy

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!