Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 19, 2019, 10:47:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play  (Przeczytany 4431 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #20 : Kwiecień 22, 2010, 03:04:30 »

hm frakcja godnościowa - to ja jestem Kaczyńskim?  Tongue
Ciesz się, że nie Fotygą  Cheesy Cheesy Cheesy

=====
Jakby kto się pytał:
Akurat te posty są w temacie, bo dyskusje poszerzające horyzonty są zawsze w temacie mimo, że nie na temat  Tongue

A najlepszą bronią na rzeczywisty stan rzeczy są zawsze squonkizmy i squonkolenia - zapamiętajcie ;]

nie wiem
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2010, 10:39:03 wysłane przez nie wiem » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Smutny
Gość
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 22, 2010, 15:29:41 »

Oj, wydało się. Outpost kaloki faktycznie przedstawia codzienny dzień z życia redakcji Odpustu.

od lewej - blondyna to bio, dalej w sumie nie wiem kto to jest, ale też pełni uzą role w życiu serwisu, oraz Siekeir.

Tu jeszcze siekier solo

A tu ruda blondyna.

Słyszałem, ze wszystkie newsy i solucje do Falloutów 1, 2 i 3 były sponsorowane  Lips Sealed Czy to prawda?  Cheesy Cheesy

Dostajesz osta za prowokowanie do flejmu i offtopowania, twoja postawa jest niegodna redaktora, a wyciąganie naszych brudów po tym jak przeżyliśmy 10 lat i pokonaliśmy mitycznego plebiksa zwyczajnie nie przystoi!  Angry  Lips Sealed  Kiss  Cool  Embarrassed

nie wiem
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2010, 15:37:17 wysłane przez nie wiem » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #22 : Kwiecień 22, 2010, 19:08:58 »

Jakbyśmy jeździli tam gdzie Outpościaki - zloty, szczelanki i takie tam i byśmy się tam spotkali to bym Smutnemu powiedział: WYJEBUJ  Kiss I już tam palcem nie pokażę, kto lansował Doomsday  :Smiley Huh? Undecided Grin Poza tym oba serwisy mocno lansują twórczość Roberta J. Szmidta i w związku z tym co? Haa!!!!

Ale miało być na temat a znowu jest lizanie się po dupach - znaczy codzienna brutalna walka między OP a 13S  Embarrassed

Zaraz - w sumie te Kloaki (hehehe) jest na temat. O ja j..e!!! Siekier, Dorotka, bio oraz jakiś rybol w słoiku (Kamilos? Tails?? Smutny???)!!! Co to kurde jest za gra?  Huh? Wink

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Glassius
St. chorąży
*

Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.

« Odpowiedz #23 : Kwiecień 23, 2010, 07:58:12 »

Zagłoba, ty głąbie, o najważniejszej grze nie wspomniałeś! Dobrze, że nasraliście tu postów jak w ***, bo bym się nie zainteresował i nie kupił. Grałem w Arcanum, ale na płytce od kuzyna. Teraz jest okazja, aby zdobyć własną!

Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...
Zagłoba
Porucznik - Redaktor
*

Prima Polonia, indopo i cristiani

« Odpowiedz #24 : Kwiecień 23, 2010, 08:11:06 »

Wiesz to jest serwis o postapokalipsie, a Arcanum, mimo że to znakomita i bardzo klimatyczna gra, do tego worka trudno wrzucić Wink Celowo tam jednak umieściłem link, aby każdy mógł się zapoznać z pełną zawartością pisma i zadecydować czy opłaca mu się ten biznes, czy też nie.

Tak więc wszystko jest jak być powinno, trzeba tylko dokładnie wgryźć się w tekst informacji, a nie pobieżnie przeczytać Cool
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2010, 08:12:56 wysłane przez Zagłoba » Zapisane

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #25 : Kwiecień 23, 2010, 11:53:36 »

Jednak Arcanum ma pewien związek z nami, a mianowicie ten >>> KLIQAJ  Lips Sealed

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #26 : Kwiecień 23, 2010, 18:48:57 »

Zagłoba, ty głąbie,

- powiedział czarodziejek z księżyca  Kiss

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!