Autor Wątek: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play  (Przeczytany 7270 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Kwietnia 2010, 03:04:30 »
hm frakcja godnościowa - to ja jestem Kaczyńskim?  :P
Ciesz się, że nie Fotygą  :D :D :D

=====
Jakby kto się pytał:
Akurat te posty są w temacie, bo dyskusje poszerzające horyzonty są zawsze w temacie mimo, że nie na temat  :P


A najlepszą bronią na rzeczywisty stan rzeczy są zawsze squonkizmy i squonkolenia - zapamiętajcie ;]

nie wiem
« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2010, 10:39:03 wysłana przez nie wiem »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Smutny

  • Gość
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Kwietnia 2010, 15:29:41 »
Oj, wydało się. Outpost kaloki faktycznie przedstawia codzienny dzień z życia redakcji Odpustu.

od lewej - blondyna to bio, dalej w sumie nie wiem kto to jest, ale też pełni uzą role w życiu serwisu, oraz Siekeir.


Tu jeszcze siekier solo

A tu ruda blondyna.

Słyszałem, ze wszystkie newsy i solucje do Falloutów 1, 2 i 3 były sponsorowane  :-X Czy to prawda?  :D :D

Dostajesz osta za prowokowanie do flejmu i offtopowania, twoja postawa jest niegodna redaktora, a wyciąganie naszych brudów po tym jak przeżyliśmy 10 lat i pokonaliśmy mitycznego plebiksa zwyczajnie nie przystoi!  >:(  :-X  :-*  8)  :-[

nie wiem
« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2010, 15:37:17 wysłana przez nie wiem »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Kwietnia 2010, 19:08:58 »
Jakbyśmy jeździli tam gdzie Outpościaki - zloty, szczelanki i takie tam i byśmy się tam spotkali to bym Smutnemu powiedział: WYJEBUJ  :-* I już tam palcem nie pokażę, kto lansował Doomsday  ::) ??? :-\ ;D Poza tym oba serwisy mocno lansują twórczość Roberta J. Szmidta i w związku z tym co? Haa!!!!

Ale miało być na temat a znowu jest lizanie się po dupach - znaczy codzienna brutalna walka między OP a 13S  :-[

Zaraz - w sumie te Kloaki (hehehe) jest na temat. O ja j..e!!! Siekier, Dorotka, bio oraz jakiś rybol w słoiku (Kamilos? Tails?? Smutny???)!!! Co to kurde jest za gra?  ??? ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Kwietnia 2010, 07:58:12 »
Zagłoba, ty głąbie, o najważniejszej grze nie wspomniałeś! Dobrze, że nasraliście tu postów jak w ***, bo bym się nie zainteresował i nie kupił. Grałem w Arcanum, ale na płytce od kuzyna. Teraz jest okazja, aby zdobyć własną!
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Kwietnia 2010, 08:11:06 »
Wiesz to jest serwis o postapokalipsie, a Arcanum, mimo że to znakomita i bardzo klimatyczna gra, do tego worka trudno wrzucić ;) Celowo tam jednak umieściłem link, aby każdy mógł się zapoznać z pełną zawartością pisma i zadecydować czy opłaca mu się ten biznes, czy też nie.

Tak więc wszystko jest jak być powinno, trzeba tylko dokładnie wgryźć się w tekst informacji, a nie pobieżnie przeczytać 8)
« Ostatnia zmiana: 23 Kwietnia 2010, 08:12:56 wysłana przez Zagłoba »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Kwietnia 2010, 11:53:36 »
Jednak Arcanum ma pewien związek z nami, a mianowicie ten >>> KLIQAJ  :-X
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Kwietnia 2010, 18:48:57 »
Zagłoba, ty głąbie,

- powiedział czarodziejek z księżyca  :-*
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!