Autor Wątek: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play  (Przeczytany 7271 razy)

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
„Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« dnia: 20 Kwietnia 2010, 23:34:05 »


Jeżeli lubicie klimaty postapokaliptyczne na równi z szybkimi samochodami i adrenaliną płynącą z ryzykownych wyścigów, a rodzimego „Zombie Drivera” przeszliście już na wszystkie sposoby, to z pewnością ucieszy Was ta wiadomość. Otóż już 22 kwietnia (czwartek)  do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy, majowy numer czasopisma Play. W nim, standardowo prócz kilku całkiem frapujących tekstów, znajdziecie nie lada gratkę – grę „Clutch”.

„A co to do ch... olery jest?!”, zapewne spytacie. Cóż, najłatwiej napisać, że to rosyjski odpowiednik wspomnianego przeze mnie wcześniej „Zombie Drivera”. Wiecie - świat po apokalipsie, wcielamy się w samozwańczego mechanika, który stara się jakoś przeżyć w tym niegodnym pozazdroszczenia oraz skażonym świecie. Jedną z rozsądniejszych perspektyw są oczywiście wyścigi samochodowe, w których zmagamy się z różnymi popapranymi skurczybykami i falami mutantów, które pchają się jak szalone pod nasze mordercze (ach.. te wysuwane ostrza) „cztery kółka”. Nagroda jest jednak cenna – tajemnicze futurystyczne artefakty, które są w stanie zapewnić nam w miarę wygodne życie. Połączenie „Left 4 Dead” z „Burnoutem”? Brzmi smakowicie. Warto zaznaczyć, że to polska premiera tej, datowanej na 2009 rok, produkcji.

Zainteresowani? To przygotujcie swoje portfele i odliczcie kwotę – 9,99 zł. Czy warto, to już musicie ocenić sami. Informacje o pełnej zawartości pisma znajdziecie pod tym adresem.

PS. Zaintrygowała mnie również inna pełna wersja, umieszczona na krążku DVD. Mianowicie gra „Outpost Kaloki”, reklamowana jako „szybki tycoon okraszony lekkim, kosmicznym humorem”. Fascynujące, czyżby symulator redakcji sojuszniczego „Outpostu”? Aż się boje zapytać jak wygląda gameplay ;)

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Kwietnia 2010, 19:01:02 »
News sponsorowany?
Clutch to kawała gniota, który byłby do przełknięcia (o ile gnioty się przełyka- przym. autor) gdyby posiadał tryb multiplayer. W innym wypadku mamy małóo satysfakcjonującą rozrywkę dla onanistów z kiepskim sprzętem... znaczy komputerem. Sterowanie pojazdami nie sprawia przyjemności, a wszystko sprawia wrażenia ograniczenia twórców w ich umiejętnościach tworzenia gier. Lepiej katowac Zombie Drivera, lub odkopać kalsyki jak Carmageddon II: Carpocalypse Now (jeżeli ktoś jest chętny to mozemy zmierzyć się na hamachi).

Polecam natomiast grę która również jest do tego pisma dodana, a mianowicie Arcanum (steampunk). To prawdopodobnie najlepszy erpeg w jakiego grałem. Nienachalny świat fantasy, z wieloma odniesieniami do Fallouta, które łechtać będą wszystkich schronowych dewiantów. Mam zamiar uczynić tą grę przedmiotem mojej pracy na socjologię o problemie nietolerancji wobec inności. Można ją przejść nie zabijając ani razu (!), niestety, mój najlepszy wynik to ubita wataha wilków i jeden szaman łupieżców.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Kwietnia 2010, 19:04:37 »
News sponsorowany?

No jak każdy w tym serwisie. Pan raczył nie zauważyć?   :-X

lub odkopać kalsyki jak Carmageddon II: Carpocalypse Now (jeżeli ktoś jest chętny to mozemy zmierzyć się na hamachi).

A to był akurat cud, miód i mailny  :-*
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Kwietnia 2010, 19:18:17 »
Cytuj
News sponsorowany?

Kórde wydao siem!!!!!!111111jedenjedenjeden


Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Kwietnia 2010, 19:27:28 »
@Zagłoba
Ile wziąłeś?  :-\ Bo ja tu węszę spisek, pod warunkiem, że Playa wydaje wydawnictwo Bauer - te same co CD Action. No więc spisek polega na tym, że CD Action postanowiło zadać cios betonom Fallouta, którzy nie zacieszali ich opinii na temat "trójki" i nie korzyli się, gdy ich naczelny odpalił przeciwko im wiersza. Teraz więc użyto gry-gniota.

No chyba, że Play pochodzi ze stajni Axel Springera  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Kwietnia 2010, 19:28:11 »
A to był akurat cud, miód i mailny  :-*

i muzyka Iron Maiden. I proszę mi nie fejspalmować, po prostu to był niesamowicie nachalny sponsoring.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Kwietnia 2010, 19:29:59 »
Sam pan jesteś nachalny  8)

Squonk, muszę Cię rozczarować, ale akurat to nie pochodzi ze stajni. I nie myśl sobie - z chlewa tym bardziej. Ale akurat z tym Axel Springerem trafiłeś jak sam Robin Hood w strzałę przeciwnika.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Kwietnia 2010, 19:35:24 »
Jeszcze dwa lata temu orientowałem się kto i jakie wydaje pismo z sidi i jaka tam gra trafia. Ale zamęt kryzysu i przetasowania na rynku wydawniczym oraz nie ukrywajmy - obniżający się poziomu tekstów - sprawiły, że mam w to szczerze wy... obojętne.

Choć czasem warto mieć w swoich zasobach grę-gniota w klimatach, by wiedzieć w czem rzecz  8)
« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2010, 19:40:39 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

mbwrobel

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Kwietnia 2010, 19:46:32 »
Mmm... Arcanum... Mmm... Cud, miód i orzeszki...
Ostatnio temat Arcanum przypomniany mi był za sprawą tekstu "Ruch Generała", do którego link był kilka newsów temu. Play'a kupię, bo mi się pierwsza płyta porysowała i mam duuuże problemy z zainstalowaniem tej wspaniałej gierki.

PS. Chodzi bez problemu nawet na Windows 7 64-bit  :)

A w ogóle co mi tam - dostajesz jako pierwszy historycznie chyba człowiek spoza redakcji/współpracowników plusa w schronowej tabeli lansu za czytanie dokładne nowin i to do tego tych moich gryzmołów ;]

nie wiem
« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2010, 19:56:23 wysłana przez nie wiem »

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Kwietnia 2010, 19:48:58 »
Znaczy mnie am chodziło o Carmageddona, bo w Arcanum nie grałem, chyba że tego określenia używasz właśnie jako własnej opinii na temat Arcanum ;]

Czyli Arcanum ma coś wspólnego z Ruchem Generała (tak, ja podałem linka), czy na odwrót?
« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2010, 20:28:54 wysłana przez nie wiem »
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Kwietnia 2010, 20:28:12 »
Cytuj
Ile wziąłeś?

Zadowoliłem się tylko ciepłą posadką w Bauerze, ogromnym biurem z widokiem na alpejskie krajobrazy oraz seksowną i mocno roznegliżowaną sekretarką, która codziennie mi będzie przynosić gorącą kawę i świeże, kubańskie cygara ręcznie skręcane przez hawańskie dziewce.

Kurde, za taki niesamowicie nachalny sponsoring faktycznie mogłem zakrzyknąć więcej :~(

Cytuj
niesamowicie nachalny sponsoring.

To pozostaje mi poprosić, o dokładne wskazanie gdzie się ów znajduje, abym mógł się ustosunkować do Twojego frapującego oskarżenia.

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Kwietnia 2010, 20:52:37 »
Powinieneś zażądać aby cygara były zwijane na udach kubańskich dziewic. W ten sposób się ustosunkuję.

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Kwietnia 2010, 22:29:31 »
Nie omieszkam jej jutro przypomnieć ;)

Dobrze, dziękuję za ten rzeczowy komentarz. Przy kolejnym pisaniu informacji z pewnością wezmę go pod uwagę :)
« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2010, 22:32:04 wysłana przez Zagłoba »

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Kwietnia 2010, 23:23:09 »
Ja wypowiem się dosyć ostro - @Inculubum na tym forum nie ma miejsca dla kolejnego satana, nie będziemy tolerować następnego trolla który psuje innym dobry humor, więc jeśli po raz kolejny umieścisz jakąś durną wypowiedź albo zarzucisz jakieś niestworzone historie członkowi redakcji to dostaniesz bana i nigdy więcej na schronie się nie pojawisz - mam nadzieje że wyrażam się jasno.

A czemu tak reaguje? Bo nie cierpię jak ktoś swoją ignorancją i niewyparzonym językiem rujnuje coś na co sporo ludzi każdego dnia pracuje i robi to zupełnie fanowsko, nikt nam za nasz zabrany czas nie płaci a często to co robimy na schronie dotyka nas w normalnym życiu (pozarywane noce, niepozdawane egzaminy itd.). Akurat co jak co ale Zagłoba pisze bardzo dobre teksty (polecam jego recenzje) i takie wypowiedzi w stosunku do niego są nie tylko poniżej pasa ale też nie mieszczą się w żadnych granicach kultury osobistej.

Jeszcze jeden wybryk a się pożegnamy.

« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2010, 23:25:17 wysłana przez Holden »

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Kwietnia 2010, 23:29:08 »
Myślę, że Holden oddał w swojej wypowiedzi zdanie całej Redakcji ;]
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Kwietnia 2010, 23:37:39 »
Nie jestem kolejnym Satanem i nie rozumiem zdenerwowania. Na forum jest zastój, "polski film".
Jeżeli w swoich postach zbytnio odbiegłem od głównego wątku, to przepraszam, wystarczyło mnie upomnieć. Straszenie banem to przesada, a u mnie wywołało jedynie chęć nabluzgania redakcji, ot tak, by pokazać jak to się tym nie przejmuję.

Mam ponad dwieście postów na koncie, to dla mnie już jest wieź z tym forum. To, że czasem trudno jest mi wpasować się w tematy ogólne, ze specyficznym slangiem trzydziestoparolatków to chyba już nie moja wina.  

EDIT:

"całej redakcji"... aha...
« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2010, 23:40:01 wysłana przez Inculubum »

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Kwietnia 2010, 23:48:39 »
Jeśli zarzucasz nam newsy sponsorowane to sorka - to jest według ciebie odbieganie od głównego wątku? To jest trolowanie w najczystszej postaci i to nie będzie tolerowane. To zresztą nie jest twój pierwszy wybryk (wystarczy poczytać historie twoich dwustu postów).

Sorka ale gdzie ty widzisz ten zastój? Zajrzyj sobie w statystyki forum, codziennie rejestrują się średnio prawie 2 osoby i pojawia się 40 postów - to ma być niby zastój? Jaki "polski film" masz na myśli?

Powiem ci to po raz ostatni i mam nadzieje że zrozumiesz - nie będziemy się już nikim przez kilka miesięcy cackać jak z satanem (bo mieliśmy nadzieje że się zmieni) - tak nie będzie, jeszcze jedna durna wypowiedź czy też zarzut będzie skutkował banem i nie tylko na to forum ale na całą stronę więc przeczytaj swoje 200 postów, przemyśl tą swoją więź i zastanów się co nas tak denerwuje...

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Kwietnia 2010, 23:54:04 »
A mnie się tam podoba, że na forum mamy różne frakcje użytkowników:
- poważni krytykanci
- chaotyczni rozpierdalacze
- potencjalni kandydaci na członków
- merytoryczni dodawacze

;D

Dzięki temu forum jest żywe a nie nudne jak sranie o 4 nad ranem w ciemnym kiblu  :-*

Aczkolwiek wyskakiwanie z tekstem o newsie sponsorowanym można by odebrać jako totalnie nie zczajenie zasad działania naszego przybytku, który przynosi jedyne profity w postaci książek/gier do tzw. recenzji. Czego też nie ukrywamy.

Więc rozumiem wkurw Holdena, który w redakcji Trzynastego Schronu reprezentuję frakcję godnościową, rozumiem reakcję Jasia - który przyłożył pieczątkę (bo ma do tego prawo), i staram się z trudnością zrozumieć reakcję Inculubuma - jako przedstawiciela użytkowników z frakcji poważnych krytykantów - choć akurat tekst o sponsorowaniu był lekko z tyłka.

A jeśli nawet Zagłoba - jako także redaktor Game Exe - dostawałby Playa za darmo do jego lansowania - to i tym lepiej dla wszystkich czytelników, że mamy człowieka od tych spraw. W końcu mają oni łby na karku by przeczytać co się tu pisze i samodzielnie podjąć decyzję. Taka postawa buduje autorytet Trzynastego Schronu.

I koniec dyskusji na temat co kto myślał czy powiedział. Bo każdy następny post nie w temacie zostanie usunięty.

=====

Nie ma to jak sobie poczytać o polityce Chin, to człowiek od razu gada jak jakiś Deng Xiaoping  :-*
« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2010, 23:55:56 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Kwietnia 2010, 00:23:06 »
hm frakcja godnościowa - to ja jestem Kaczyńskim?  :P
« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2010, 00:25:25 wysłana przez Holden »

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: „Clutch” do nabycia w czasopiśmie Play
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Kwietnia 2010, 00:28:34 »
Nie, ale możesz już filozofować - bo to od majora w górę  :-*
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!