Autor Wątek: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego  (Przeczytany 12925 razy)

Setka

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« dnia: 30 Listopada 2008, 23:40:44 »
Dobry wieczór (:

W pierwszych dniach pobytu w Megatonie Mr. Burke zlozyl mi propozycje wysadzenia miasta, nie pamietam czy odmowilam od razu czy dalam niezobowiazujaca odpowiedz poniewaz zaraz po tym uzylam opcji Czarnej wdowy i Burke ...zakochal sie we mnie   ??? potem sobie poszedl a ja rozbroilam te bombe. No nic, przez jakis czas sie nic nie dzialo az nagle wchodze do Salonu a tu Moriarty mowi mi, ze mam list ... dostalam w sumie 3 listy milosne od Burke'a, ktory majaczyl cos o tesknocie, niezapomnianych chwilach i cierpliwosci az sie spotkamy kiedy w koncu kogos po mnie przysle ... no i od jakiegos miesiaca (w grze (; ) nie ma ani widu ani slychu Burke'a, bylam w Tenpenny Towers ale tam go tez nie ma (wieze odkrylam calkiem wczesniej)  na domiar zlego po wlamaniu sie do kompa Moriarty'ego (nie bijcie  :D   8) ) zniknal mi sam wlasciciel Salonu :?
No i nie mam ani niedoszlego kochanka ani wlasciciela Salonu, ktory byl niejako łącznikiem Pana B. ...

Czy ktokolwiek wie, miał taka sytuacje lub słyszał o takim czyms i wie czy da to sie jeszcze jakos odkrecic ? Burke zaskoczy i zjawi sie, ew. Moriarty ?

Czy moze od razu robic nowa postac ?  ::)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudnia 2008, 00:44:30 »
A gadałaś coś o tej bombie z szeryfem?
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Setka

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Grudnia 2008, 02:28:24 »
No tak, bombe rozbroilam, mieszkanie w podziece dostalam myslalam, ze Burke juz sie nie pojawi a przynajmniej nie bedzie to juz zwiazane z ta bombą. I nie było. Jego listy miłosne doszły znacznie później a potem nagle sie urwało i Burke wsiąkł :?



P.S. zreszta to i tak nie pierwszy niedoszły kochanek, który mi zwiał :x

Arotis

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Grudnia 2008, 08:27:17 »
sprawdziłeś/aś w mieszkaniu Burke w Megatonie? Jest tuż tuż koło bomby i osobiście nie zwróciłem na nie uwagi. Dopiero na mapie przypadkiem zobaczyłem, że killer ma swój apartament w mieście :)

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Grudnia 2008, 09:41:37 »
Nowej postaci napewno robić nie musisz , Moriaty nie zawsze jest w barze , czasami stoi przed nim czy robi coś innego - spróbuj o różnych porach dnia a powinien się pojawić , jakby co wypróbuj opcje czekaj (guzik T) stojąc w barze.

Co do Burke to on znika jeśli wydamy go szeryfowi i nie pojawią się w TT stąd wniosek że pewnie tak samo wygląda sytuacja w przypadku rozbrojenia bomby. Nie wiem czy bombę można wysadzić po rozbrojeniu - spróbuj. Prawdopodobnie prawidłowe rozwiązanie polegało by dostaniu listów miłosnych a potem wysadzeniu megatomu i dalszej gorącej miłości w TT gdzie wtedy z pewnością się pojawi ;p

A i nie ma go w jego domu w Megatomie .

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Grudnia 2008, 13:27:56 »
Po rozbrojeniu ładunku nie ma możliwości ponownego uzbrojenia bomby.

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Grudnia 2008, 16:02:39 »
ja sam gram kobietą i gdy użyłem Black Widow na Burke'u to dostałem tylko 500 kaspli plus za wysadzenie tej kupy złomu

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Grudnia 2008, 17:54:52 »
Ja również mam problem ze znikającymi npcami. Zacząłem quest Tenpenny Tower od Gustavo, który kazał mi zabić; Roya Phillipsa, Michaele Mastersa i tą ostatnią Lynn (czy jakoś tak).

Problem w tym, że Roya Philipsa ostatni raz widziałem pod TT. Wraz z Mastersem gdzieś zniknęli, a w metrze jest sama Lynn.  Nie mogę w żaden sposób wykonać tego questa.

Zna ktoś może base ID do Philipsa i Mastersa żeby mógł ich przywołać?

Setka

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Grudnia 2008, 20:51:14 »
Listy miłosne Burke'a przychodzily juz po moim rozbrojeniu bomby.
Wczoraj jeszcze czytalam na Fallout wiki i okazuje sie, ze znikanie Moriarty'ego, Waltera i kogos jeszcze jest niemal nagminne :?
Polecaja otworzyc konsole i wpisanie player.moveto xxxx (ID postaci) i to przenosi mnie do Moriarty'ego, ktory stoi z Walterem (tym od dziurawych rur i kims tam jeszcze gdzies w teksturach za szkola w Springvale  :?   ale to tez mi nic nie daje, bo Moriarty dajac mi listy od B. sam do mnie podchodzi :?
Zrobiłam nowa postac, bomby ani nie zdetonowalam ani nie rozbrajalam, na B uzylam czarnej Wdowy i on od razu sobie poszedl (jak wtedy), zrobiłam jakiegos questa weszlam do salonu i Moriarty dal mi jego pierwszy list a potem znikl :? (po uzyciu tej komendy znowu zanioslo mnie do niego w tekstury za szkola :? ), wczytalam wczesniejszego save'a, stalam poltora miesiaca przed Salonem ale kolejnych listow juz nie odstalam teraz sie boje, ze jak pojde na jakiegos questa M. znowu wpadnie w tekstury i tyle go widziano :? )

co do tej komendy i B. tez probowalam ale przenosi mnie przed same drzwi Salonu a Burke'a ani sladu :?

« Ostatnia zmiana: 01 Grudnia 2008, 20:54:27 wysłana przez Setka »

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Grudnia 2008, 21:03:40 »
Mi też burke w pewnym momencie znika , jeżeli chcesz go spotkać to pewnie musisz wysadzić Megatom. Żadna z tych postaci nie ma jednak wielkiego znaczenia w grze , nie zależy od nich już potem żadne zadanie wiec spokojnie zrób qwesty i ciesz się dalej grą.
« Ostatnia zmiana: 01 Grudnia 2008, 21:09:14 wysłana przez Holden »

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Grudnia 2008, 10:35:08 »
A potrafi ktoś mi pomóc?

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Grudnia 2008, 12:00:09 »
A potrafi ktoś mi pomóc?

Znalazłem taki temat , ustawienie wszystkich opcji w grze na poziom domyślny może ci pomóc

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Grudnia 2008, 12:30:36 »
Tam jest mowa o gamecrash'u, a ja mam problem ze zniknięciem dwóch npców.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Grudnia 2008, 12:58:24 »
W innym temacie twierdziłeś że gra ci się crashuje przy nich , udało się znaleźć rozwiązanie ?

Żeby dowiedzieć się jakie dana postać ma ID wczytaj grę w momencie kiedy jeszcze nie zknikła i podejdź do niej z włączoną konsolą i kliknij - powinno ID ci wyskoczyć , tutaj masz cały opis , jest też link do ID podstawowych postaci ale co ciekawe nie występuje tam Roy Philips  ::) Klik


Setka

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Grudnia 2008, 05:43:52 »
Mi też burke w pewnym momencie znika , jeżeli chcesz go spotkać to pewnie musisz wysadzić Megatom. Żadna z tych postaci nie ma jednak wielkiego znaczenia w grze , nie zależy od nich już potem żadne zadanie wiec spokojnie zrób qwesty i ciesz się dalej grą.

nom, i to sie dowiedzialam ciekawych rzeczy z 4 listu :?
Jest na co czekac ...

Jakkolwiek, dzieki za pomoc chlopcy (:

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Grudnia 2008, 22:44:21 »
To jeden z bugów: ludziki spadają z wysokości i sie zabijają
Użytkownik został zbanowany.