Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 21, 2019, 19:54:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zniknięcie Burke'a i Moriarty'ego  (Przeczytany 10018 razy)
Setka
Szeregowy
*

« : Grudzień 01, 2008, 00:40:44 »

Dobry wieczór (:

W pierwszych dniach pobytu w Megatonie Mr. Burke zlozyl mi propozycje wysadzenia miasta, nie pamietam czy odmowilam od razu czy dalam niezobowiazujaca odpowiedz poniewaz zaraz po tym uzylam opcji Czarnej wdowy i Burke ...zakochal sie we mnie   Huh? potem sobie poszedl a ja rozbroilam te bombe. No nic, przez jakis czas sie nic nie dzialo az nagle wchodze do Salonu a tu Moriarty mowi mi, ze mam list ... dostalam w sumie 3 listy milosne od Burke'a, ktory majaczyl cos o tesknocie, niezapomnianych chwilach i cierpliwosci az sie spotkamy kiedy w koncu kogos po mnie przysle ... no i od jakiegos miesiaca (w grze (; ) nie ma ani widu ani slychu Burke'a, bylam w Tenpenny Towers ale tam go tez nie ma (wieze odkrylam calkiem wczesniej)  na domiar zlego po wlamaniu sie do kompa Moriarty'ego (nie bijcie  Cheesy   Cool ) zniknal mi sam wlasciciel Salonu :?
No i nie mam ani niedoszlego kochanka ani wlasciciela Salonu, ktory byl niejako łącznikiem Pana B. ...

Czy ktokolwiek wie, miał taka sytuacje lub słyszał o takim czyms i wie czy da to sie jeszcze jakos odkrecic ? Burke zaskoczy i zjawi sie, ew. Moriarty ?

Czy moze od razu robic nowa postac ?  :Smiley
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #1 : Grudzień 01, 2008, 01:44:30 »

A gadałaś coś o tej bombie z szeryfem?

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Setka
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Grudzień 01, 2008, 03:28:24 »

No tak, bombe rozbroilam, mieszkanie w podziece dostalam myslalam, ze Burke juz sie nie pojawi a przynajmniej nie bedzie to juz zwiazane z ta bombą. I nie było. Jego listy miłosne doszły znacznie później a potem nagle sie urwało i Burke wsiąkł :?

P.S. zreszta to i tak nie pierwszy niedoszły kochanek, który mi zwiał :x
Arotis
Kapral
*

« Odpowiedz #3 : Grudzień 01, 2008, 09:27:17 »

sprawdziłeś/aś w mieszkaniu Burke w Megatonie? Jest tuż tuż koło bomby i osobiście nie zwróciłem na nie uwagi. Dopiero na mapie przypadkiem zobaczyłem, że killer ma swój apartament w mieście Smiley
Holden
Major
*

« Odpowiedz #4 : Grudzień 01, 2008, 10:41:37 »

Nowej postaci napewno robić nie musisz , Moriaty nie zawsze jest w barze , czasami stoi przed nim czy robi coś innego - spróbuj o różnych porach dnia a powinien się pojawić , jakby co wypróbuj opcje czekaj (guzik T) stojąc w barze.

Co do Burke to on znika jeśli wydamy go szeryfowi i nie pojawią się w TT stąd wniosek że pewnie tak samo wygląda sytuacja w przypadku rozbrojenia bomby. Nie wiem czy bombę można wysadzić po rozbrojeniu - spróbuj. Prawdopodobnie prawidłowe rozwiązanie polegało by dostaniu listów miłosnych a potem wysadzeniu megatomu i dalszej gorącej miłości w TT gdzie wtedy z pewnością się pojawi ;p

A i nie ma go w jego domu w Megatomie .
Inculubum
Sierżant
*

« Odpowiedz #5 : Grudzień 01, 2008, 14:27:56 »

Po rozbrojeniu ładunku nie ma możliwości ponownego uzbrojenia bomby.

Loko
Plutonowy
*

Running Away Are We?

« Odpowiedz #6 : Grudzień 01, 2008, 17:02:39 »

ja sam gram kobietą i gdy użyłem Black Widow na Burke'u to dostałem tylko 500 kaspli plus za wysadzenie tej kupy złomu
Inculubum
Sierżant
*

« Odpowiedz #7 : Grudzień 01, 2008, 18:54:52 »

Ja również mam problem ze znikającymi npcami. Zacząłem quest Tenpenny Tower od Gustavo, który kazał mi zabić; Roya Phillipsa, Michaele Mastersa i tą ostatnią Lynn (czy jakoś tak).

Problem w tym, że Roya Philipsa ostatni raz widziałem pod TT. Wraz z Mastersem gdzieś zniknęli, a w metrze jest sama Lynn.  Nie mogę w żaden sposób wykonać tego questa.

Zna ktoś może base ID do Philipsa i Mastersa żeby mógł ich przywołać?

Setka
Szeregowy
*

« Odpowiedz #8 : Grudzień 01, 2008, 21:51:14 »

Listy miłosne Burke'a przychodzily juz po moim rozbrojeniu bomby.
Wczoraj jeszcze czytalam na Fallout wiki i okazuje sie, ze znikanie Moriarty'ego, Waltera i kogos jeszcze jest niemal nagminne :?
Polecaja otworzyc konsole i wpisanie player.moveto xxxx (ID postaci) i to przenosi mnie do Moriarty'ego, ktory stoi z Walterem (tym od dziurawych rur i kims tam jeszcze gdzies w teksturach za szkola w Springvale  :?   ale to tez mi nic nie daje, bo Moriarty dajac mi listy od B. sam do mnie podchodzi :?
Zrobiłam nowa postac, bomby ani nie zdetonowalam ani nie rozbrajalam, na B uzylam czarnej Wdowy i on od razu sobie poszedl (jak wtedy), zrobiłam jakiegos questa weszlam do salonu i Moriarty dal mi jego pierwszy list a potem znikl :? (po uzyciu tej komendy znowu zanioslo mnie do niego w tekstury za szkola :? ), wczytalam wczesniejszego save'a, stalam poltora miesiaca przed Salonem ale kolejnych listow juz nie odstalam teraz sie boje, ze jak pojde na jakiegos questa M. znowu wpadnie w tekstury i tyle go widziano :? )

co do tej komendy i B. tez probowalam ale przenosi mnie przed same drzwi Salonu a Burke'a ani sladu :?

« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2008, 21:54:27 wysłane przez Setka » Zapisane
Holden
Major
*

« Odpowiedz #9 : Grudzień 01, 2008, 22:03:40 »

Mi też burke w pewnym momencie znika , jeżeli chcesz go spotkać to pewnie musisz wysadzić Megatom. Żadna z tych postaci nie ma jednak wielkiego znaczenia w grze , nie zależy od nich już potem żadne zadanie wiec spokojnie zrób qwesty i ciesz się dalej grą.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2008, 22:09:14 wysłane przez Holden » Zapisane
Inculubum
Sierżant
*

« Odpowiedz #10 : Grudzień 02, 2008, 11:35:08 »

A potrafi ktoś mi pomóc?

Holden
Major
*

« Odpowiedz #11 : Grudzień 02, 2008, 13:00:09 »

A potrafi ktoś mi pomóc?

Znalazłem taki temat , ustawienie wszystkich opcji w grze na poziom domyślny może ci pomóc
Inculubum
Sierżant
*

« Odpowiedz #12 : Grudzień 02, 2008, 13:30:36 »

Tam jest mowa o gamecrash'u, a ja mam problem ze zniknięciem dwóch npców.

Holden
Major
*

« Odpowiedz #13 : Grudzień 02, 2008, 13:58:24 »

W innym temacie twierdziłeś że gra ci się crashuje przy nich , udało się znaleźć rozwiązanie ?

Żeby dowiedzieć się jakie dana postać ma ID wczytaj grę w momencie kiedy jeszcze nie zknikła i podejdź do niej z włączoną konsolą i kliknij - powinno ID ci wyskoczyć , tutaj masz cały opis , jest też link do ID podstawowych postaci ale co ciekawe nie występuje tam Roy Philips  :Smiley Klik

Setka
Szeregowy
*

« Odpowiedz #14 : Grudzień 10, 2008, 06:43:52 »

Mi też burke w pewnym momencie znika , jeżeli chcesz go spotkać to pewnie musisz wysadzić Megatom. Żadna z tych postaci nie ma jednak wielkiego znaczenia w grze , nie zależy od nich już potem żadne zadanie wiec spokojnie zrób qwesty i ciesz się dalej grą.

nom, i to sie dowiedzialam ciekawych rzeczy z 4 listu :?
Jest na co czekac ...

Jakkolwiek, dzieki za pomoc chlopcy (:
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #15 : Grudzień 12, 2008, 23:44:21 »

To jeden z bugów: ludziki spadają z wysokości i sie zabijają

Użytkownik został zbanowany.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!