Autor Wątek: Ludzie bierzta bo to reszta  (Przeczytany 4307 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Ludzie bierzta bo to reszta
« dnia: 04 Grudnia 2008, 11:30:34 »
Bezpośredni link do newsa

-----

Jeśli planujesz zakup porządnej karty dźwiękowej do komputera, a zarazem nie obawiasz się ryzyka związanego z Falloutem 3 - to masz szansę ubić dwa zdziczałe ghule za jednym zamachem.

Firma Creative ma zamiar wprowadzić na rynek limitowaną serię karty dźwiękowej Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer. A do zestawu dołączona będzie "najbardziej oczekiwana gra roku 2008" - czyli Fallout 3. Opisywanie zalet produktów ze stajni Creative jest bezcelowe - to jakość, która jest odniesieniem sama dla siebie. Zalet Fallouta 3 również nie wymienię, bo nie chcę się wywrócić... Na wazelinie o "ponad 90% gęstości" ;-)

Mimo tego i owego decydując się powyższy zakup, na pewno zostaniemy usatysfakcjonowanym posiadaczem dźwiękowego urządzenia. A to już coś!

Zestaw będzie dostępny od 10 grudnia. Cena - 349 PLN brutto.

Źródło: WP.PL - Technologie
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Chrzysztof

  • St. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 327
Odp: Ludzie bierzta bo to reszta
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Grudnia 2008, 14:25:42 »
Fallout 3 z dołączona kartą dźwiękową za jedyne 349 PLN, toz to prawdziwa okazja  :D

------

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Ludzie bierzta bo to reszta
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudnia 2008, 14:58:20 »
Tak Towarzyszu Chrzysztof, prawie jak Edycja Kolekcjonerska :D.

W każdym razie...po co komu w dzisiejszych czasach jakieś przebajerowane karty dźwiękowe? Kiedyś to jak pamiętam gdy patrzyło się na wymagania gry to najważniejszą częścią była właśnie karta dźwiękowa (aaach...Soundblaster), a dziś? Byle na zintergrowanej sobie pograsz, bo teraz do grafika i procesor oraz pamięć jest najważniejsza.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Ludzie bierzta bo to reszta
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Grudnia 2008, 15:55:54 »
Ciekawe ile % ceny to F3 ;p Ja nie mam za grosz słuchu i naprawdę to mi wszystko jedno i tak słyszę to samo ale są ludzie którym zależy na dobrej jakości dźwięku i są gotowi wydawać spore sumy na np. kolumny - wątpię czy to że F3 jest dorzucony do tej karty będzie ich obchodzić , ciekawe czy można kupić oddzielnie ?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Ludzie bierzta bo to reszta
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Grudnia 2008, 18:21:23 »
Ja do kart zintegrowanych na MB mam fobię  :o Wymieniając - co prawda 5 lat temu - bebechy w zestawie uznałem, że pożegnam się ze swoim isowym Geniusem opartym na chipsecie Yamahy i będę korzystał ze zintegrowanej muzycznej jaka miał być na nowej płycie. Podłączyłem głośniki i takiego gówna nie było nawet na ośmiobitowym klonie SB jak na tym czymś. Karta została wyłączona w pisdoo, a ja musiałem sobie kupić wówczas dość porządnego SB  8)

Owszem - jak ktoś nie chce zajmować się montażem dźwięku (nawet w podstawowym wymiarze) to problem dobrej karty go nie tyczy - bo może dziś naprawdę na MB montują porządne układy. Ale co dźwiękówka z Creativa to dźwiękówka  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

soq

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 92
Odp: Ludzie bierzta bo to reszta
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Grudnia 2008, 19:07:16 »
to ja poczekam jeszcze. moze beda do platkow oswianych dodawac ;)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Ludzie bierzta bo to reszta
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Grudnia 2008, 00:32:08 »
Albo do serowych chrupek  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.