Autor Wątek: Czy ma ktos pomysl jak usunac ograniczenie lvl?  (Przeczytany 14303 razy)

mattejko

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Czy ma ktos pomysl jak usunac ograniczenie lvl?
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Kwietnia 2009, 22:14:58 »
nie wszystkie fpsy na konsole mają auto-aimy i bullet time. i nie to, że bronię konsole, ale wydaje mi sie, że fps-ów z tymi ułatwieniamy jest mniej niż tych "normalnych" (oczywiście chodzi mi o fpsy na konsole)

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Czy ma ktos pomysl jak usunac ograniczenie lvl?
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Kwietnia 2009, 22:16:52 »
To by było raczej paranormalne :-* wiadomo że Microsoft bardziej interesuje się Xboxem, a gdyby nie powstający Windows 7 to juz pewnie by wogóle nie zajmowali się piecami...:P

mattejko: wymień przynajmniej 3.

Resistance: autoaim
Halo 2: autoaim i wolne tępo gry
Halo 3: wolne tępo gry
Battlefield: Bad company: wolne tępo gry
GTA4: wolne tępo gry oraz autoaim
Saints Row 2: autoaim
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2009, 22:21:03 wysłana przez Satan »
Użytkownik został zbanowany.

mattejko

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Czy ma ktos pomysl jak usunac ograniczenie lvl?
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Kwietnia 2009, 22:21:15 »
dlaczego paranormalne? to, ze xbox i inne konsole są nastawione na pada nie znaczy, że wszystkie fpsy na nie są do dupy  :-\
 ??? w bad company i halo jest wolne tępo? to w fpsach na pc musi być naprawde hardcorowa jazda skoro dla ciebie te gry mają wolne tępo.
nie gram za bardzo w fpsy, ale może być:
- Call of duty 4
- chyba Bioshock, ale nie jestem do końca pewny, bo już jakiś czas w niego nie grałem
- Clive Barkers Jericho? (też dawno nie grałem)
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2009, 22:27:07 wysłana przez mattejko »

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Czy ma ktos pomysl jak usunac ograniczenie lvl?
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Kwietnia 2009, 22:23:18 »
Paranormalne - to była odpowiedź na dorabianie klawiatury i myszy do xboxa :P

Poza tym właśnie powiedziałeś, że fps-y na kosnole są dupne:
Cytuj
to, ze xbox i inne konsole są nastawione na pada nie znaczy, że wszystkie fpsy na nie są do dupy
;D

Ejej, ale nie zbaczajmy ze Świetlistej Drogi Tematu, bo przyjdzie niedobry admin i bydzie bananami groził :-*
Użytkownik został zbanowany.

mattejko

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Czy ma ktos pomysl jak usunac ograniczenie lvl?
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Kwietnia 2009, 22:28:57 »
coś czytałem, że jest "mini" klawiatura do xboxa  :P (duchy jednak istnieją  :-*)
powiedziałem, że są dupne?  ???
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2009, 22:31:12 wysłana przez mattejko »

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Czy ma ktos pomysl jak usunac ograniczenie lvl?
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Kwietnia 2009, 22:33:15 »



War. War never changes.

Idę się pociąć. :D
W pierwszej chwili myślałem, że to fake, ale to... COŚ istnieje naprawdę...

Cytuj
powiedziałem, że są dupne?
Ach, przepraszam. Mój błąd. Nie doczytałem słowa "na" przed wyrazem "nie".
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2009, 22:35:53 wysłana przez Satan »
Użytkownik został zbanowany.

slodki111

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Czy ma ktos pomysl jak usunac ograniczenie lvl?
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Kwietnia 2009, 04:53:38 »
Nie zanotowalem sraczkowatej grafiki na xboxie i do tej pory mi sie swietnie gra na padzie. Jezeli komus sie nie podoba deafultowe ustawienie to zawsze moze zmienic w konfiguracji przyciskow. Poza tym JA uwazam :D ze pad od Xbox 360 jest obecnie najlepiej skonstruowanym padem na rynku ktory ZWLASZCZA nadaje sie do strzelanin FPP  (prawdopodobnie jedna z zaslug jest zastosowanie spustów/triggerow oraz rozmieszczenie analogow) i daje wielkie mozliwosci w grach typu Cod4 czy Halo. W takich grach zas jak Resident Evil 5, Gears of War 1 & 2 lub Dead Rising po prostu bije na glowe polaczenie myszy i klawiatury, na ktorych nie idzie w takie tytuly grac. Xbox 360 jest moim zdaniem konsola robiana coraz bardziej pod FPS-y. Swoja droga szkoda ze nie ma wiecej leveli na konsoli... to jest pozbawione sensu. Przeszedlem glowna fabule i zostawilem ostatnie zadanie na koniec tak bym mogl jeszcze doEKSPLOROWAC mape (moge sie pochwalic ze bylem WSZEDZIE :] I jak ktos ma jakies pytania niech wali :D. Ja tez pare mam i przedstawilem to na forum) Wszystko spoko. Ale juz nie dostaje punktow doswiadczenia i gra stracila 50% klimatu. Sorry ale te punkty sa jak butle z tlenem w kosmosie. Daja ochote by rozpierd**c wszystko i wszedzie :] A teraz wlasciwie nie ma sensu walka tylko omijanie przeciwnikow. NO ale pomimo tego i tak nie daje przejsc ZADNEMU :] XBOX RZADZI!

qba340

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Czy ma ktos pomysl jak usunac ograniczenie lvl?
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Kwietnia 2009, 16:00:12 »
slodki jestem z tobą XBOX RZĄDZI i faktycznie o wiele lepiej mi się grało w GoW na xboxie niż na komputerze ale takiego CoDa 4 to bym wolał na kompie przejść