Autor Wątek: Dokończ dzieło hetmana Chodkiewicza - konkursowo zaoutpostuj się!  (Przeczytany 3110 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron

Słuchajcie, słuchajcie!

Czyś dziewczę, czyś chłopie
Na Outpost zmierzaj w galopie!
Z zombiakami na Moskwę się udaj,
1612 roku zwycięstw odnów cuda.
Na szczęście to tylko konkurs niewinny
I weźmiesz w nim udział - bo jak nie Ty, to ktoś inny!

Tako rzekłem.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Siekier

  • Gość
Odp: Dokończ dzieło hetmana Chodkiewicza - konkursowo zaoutpostuj się!
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maja 2010, 12:06:45 »
Ale wierszami nas raczycie mości Squonku  :)

Trzeba będzie się niebawem odwdzięczyć  :P

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dokończ dzieło hetmana Chodkiewicza - konkursowo zaoutpostuj się!
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maja 2010, 16:15:49 »
Chyba Żółkiewskiego - to ten wkroczył do Moskwy. Chodkiewicz próbował iść z odsieczą polskiej załodze Kremla, ale mu się nie udało, więc jakie u licha jego dzieło z 1612?!
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dokończ dzieło hetmana Chodkiewicza - konkursowo zaoutpostuj się!
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Maja 2010, 18:19:11 »
Co z tego, że Polacy siedzieli na Kremlu skoro wpierdalali siebie nawzajem z głodu? Więc to właśnie odsiecz Chodkiewicza - jej klęska - sprawiła, że trzeba było się stamtąd zwijać. Jego dziełem jest więc operacja wojskowa (skomplikowana jak na ówczesne warunki), którą jest okazja dokończyć - razem z hordami zombich wdzierając się do Moskwy  :-*

Cytat: Siekier
Trzeba będzie się niebawem odwdzięczyć
10 złotych  :zwr

Lepiej mi coś zwierszoklecić niż się wić jak piskorz, kminiąc jakąś zajawkę, której i tak z 95% ludzi nie zrozumie.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Dokończ dzieło hetmana Chodkiewicza - konkursowo zaoutpostuj się!
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maja 2010, 22:14:12 »
1612 roku zwycięstw odnów cuda.

Sprzeciiiiiiiw!!  >:( Ilekroć wobec zwycięstwa Polaków używa się określenia "cud", tylekroć mój sprzeciw!! Młodzież słucha, ona się łuczy :-\ Polacy wygrywają, gdy są lepsi!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dokończ dzieło hetmana Chodkiewicza - konkursowo zaoutpostuj się!
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maja 2010, 22:19:44 »
To od tego pisowskiego kociokwiku w mediach, bo co z tego, że tego "łajdaka" Sobalę wypierdolili z Trójki, jak Karnowski został i te całe łajldsztejno-ziemkiewicze  :( Więc jak nie cuda i wkład częstochowskiej hetmanki to układy albo spiski prorosyjskich agentów ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Dokończ dzieło hetmana Chodkiewicza - konkursowo zaoutpostuj się!
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Maja 2010, 22:23:26 »
Chromolę polityczność dyrektorów Trójki, byleby to radio nie przypominało Eremefu czy innej Eski :)
« Ostatnia zmiana: 29 Maja 2010, 22:28:56 wysłana przez Ordynus »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dokończ dzieło hetmana Chodkiewicza - konkursowo zaoutpostuj się!
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Maja 2010, 22:46:41 »
Najgorzej to było za czasów Laskowskiego, zwłaszcza w ostatniej fazie. Normalnie rzygałem od głosu Rokosa i tego muzycznego gówna jakie zapodawał, więc dzień kiedy zniknął z anteny był jednym z najszczęśliwszych, tylko co z tego jak już wtedy "dałem się manipulować" przez Tok FM  :zwr

Zaś Sobala niechby sobie i był dyrektorem (jego poprzednie dokonania są mi - jak wiele rzeczy wielu ludziom w Polsce - obojętne póki ich samych nie dotyczą), dopóki nie zaczął świętojebliwie po pisowsku składać usteczek i w imię większego obiektywizmu oraz pluralizmu oddał  pisowskim przydupasom godzinę dziennie na smucenie w najlepszym czasie antenowym. Sama śmietanka obiektywistów w rodzaju Sakiewicza, Wildsteina, Ziemkiewicza, Janeckiego - jeszcze sekretarza KC Króla zabrakło do spóły z Wolskim  >:(

Ale cokolwiek by o Trójce nie mówić to i tak nic się nie zmieniło, bo Szydłowska została i nadal promowane są tam gówniane polskie zespoły offowe czy jakoś tak, których nikt nie słucha poza samymi tymi co je lanszą  :/
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Dokończ dzieło hetmana Chodkiewicza - konkursowo zaoutpostuj się!
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Maja 2010, 23:11:14 »
Moim zdaniem, pod względem muzyki emitowanej na antenie, najgorsze lata Trójki przypadły na początek lat dwutysięcznych. Nie wiem jak nazywał się pajac, który był wtedy dyrektorem, ale objął stanowisko po P. Kaczkowskim (pozdrawiam) i Trójka nie różniła się wtedy niczym od "młodzieżowych" stacji :/

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dokończ dzieło hetmana Chodkiewicza - konkursowo zaoutpostuj się!
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Maja 2010, 23:16:24 »
No te okres był dziwny, może dlatego, że Kaczkowski zrobił z Trójki Trójkę marzeń, ale zapomniał o słuchalności, która zleciała do poziomu statystycznego błędu. Wtedy, aby ratować sytuację ściągnięto stare gwiazdy, które produkowały się jak pajace w jakimś sramefie, a dyrektorem zrobiono człowieka z wewnątrz czyli Michała Olszańskiego, którego szybko zastąpił człowiek z zewnątrz czyli ów pan z Moskwy czyli W. Laskowski.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: Dokończ dzieło hetmana Chodkiewicza - konkursowo zaoutpostuj się!
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Czerwca 2010, 13:30:31 »
Taka mała uwaga: nie wierszuj więcej ;)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dokończ dzieło hetmana Chodkiewicza - konkursowo zaoutpostuj się!
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Czerwca 2010, 13:38:27 »
Cytuj
Dokończ dzieło hetmana Chodkiewicza - konkursowo zaoutpostuj się!
Odpowiedzi 10     
Wyświetleń 50
Ciekawsze newsy nie mają czasami nawet połowę takiej czytelności - czyli znaczy, że koncepcja jest słuszna :zwr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.