Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 17, 2019, 00:05:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Alpha Team – wyniki konkursu  (Przeczytany 6294 razy)
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« : Kwiecień 02, 2010, 18:03:07 »

Wczorajszy dzień obfitował w wydarzenia wzięte z przysłowiowej du… doliny wyobraźni, dlatego dla zrównoważenia obiektywności, profesjonalizmu i innych takich głośno deklarowanych przymiotów serwisu Trzynasty Schron (jeszcze raz przypomnijmy: TRZYNASTY) dzisiaj pora na dawkę informacji wymykających się określeniom takim jak np.: prima aprilisowy żart. W związku z zakończeniem konkursu Alpha Team oraz zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy czas na ogłoszenie wyników tegoż przedsięwzięcia. Ale zanim to nastąpi, pragnęlibyśmy gorąco podziękować wydawnictwu Fabryka Słów za ofiarowanie na cel konkursu trzech egzemplarzy zbioru opowiadań Roberta Jerzego Szmidta pt. "Alpha Team". Dla mniej niecierpliwych podajemy jeszcze poprawne odpowiedzi na dwa pierwsze pytania (bo trzecie było otwarte i według żadnego klucza go nie sprawdzaliśmy):
Jedno z opowiadań jest prologiem do wznowionej w 2008 roku powieści Roberta Jerzego Szmidta. O które opowiadanie chodzi i jak nazywa się ta powieść?
Opowiadanie nosi tytuł "Ognie w ruinach" i jest prologiem do "Apokalipsy według pana Jana".
Podaj adres strony autora zbioru "Alpha Team".
Oto on: http://www.robertjszmidt.pl/.

Spośród uczestników, którzy wygrali zmagania z tymi pytaniami oraz podzielili się z nami jakąkolwiek wizją swojego miejsca zamieszkania po atomowej zagładzie wylosowaliśmy trzech szczęśliwców. Oto oni:
      *Veron;
      *szmergiell;
      *kostuch102.

Cieszymy się razem ze zwycięzcami! Przypominamy też, że w celu uzyskania nagród należy przesłać na adres redakcja[malpa]trzynasty-schron.net swoje dane adresowe w ciągu siedmiu dni od teraz, czyli do 9 kwietnia 2010 roku. Jeśli ktoś nie zasilił grona szczęśliwców tym razem, może spróbować sił w niemal identycznym, a na pewno takim samym pod względem nagród konkursie organizowanym przez serwis Outpost. Regulamin ichniego konkursu znajduje się pod tym linkiem.

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 02, 2010, 18:03:48 »

Gratuluję i życzę wesołych świąt. Aha - i szczególnie pozdrawiam niecierpliwego szmergiella  Kiss

szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 02, 2010, 18:11:16 »

Dzięki nie wiem, dzięki Wink A, czy i, kiedy będą opublikowane odpowiedzi dodatkowe? Bo chciałbym usłyszeć, co inni sądzą o mojej odpowiedzi ^^

“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #3 : Kwiecień 02, 2010, 18:14:26 »

Niech będzie, że jutro o 18 ;]

kostuch102
Plutonowy
*

------[]--

« Odpowiedz #4 : Kwiecień 02, 2010, 18:37:41 »

hehe, gratuluję pozostałym zwycięzcom i dzięki Wink
btw: Drugi konkurs w którym wygrałem, druga książka Szmidta którą wygrałem i drugi raz na święta Wink
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2010, 18:48:09 wysłane przez kostuch102 » Zapisane

Piszę poprawnie po polsku.

Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 02, 2010, 20:45:00 »

Cos za duzo tych "drugich" zbiegow okolicznosci.....
cubik2k
Sojusznicy 13S
*

« Odpowiedz #6 : Kwiecień 02, 2010, 21:00:20 »

Gratuluję zwycięzcom. Mnie się teraz nie udało, może innym razem się uda. chlip chlip... Cry
Zapytam przy okazji ilu uczestników wzięło udział w konkursie i ile odpowiedzi było właściwych a ile odrzuconych?

Fallout took three years to make. For the first six months, it was just me (Tim Cain). For the next six months, it was me, a scripter and an artist.

Polskie forum Fonline 2238, 2077 i innych: http://forum.newfmc.pl/index.php
Robert.J.Szmidt
V.I.P. 13S
*

« Odpowiedz #7 : Kwiecień 02, 2010, 21:35:21 »

Pytania były podchwytliwe, dlatego tym bardziej gratuluję zwycięzcom, no i chałwa pokonanym.

www.robertjszmidt.pl - zajrzyj do pana Jana
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Kwiecień 02, 2010, 21:36:30 »

Wybacz bio, ale jeśli chcesz sobie pozarzucać komuś jakąś stronniczość, to wybitnie źle trafiłeś. Odpowiedzi były losowane, a ja się osobiście ucieszyłem, kiedy wypadli ci, co się tutaj w miarę udzielają. I nie, nie losowałem milion razy, żeby wypadli właśnie oni - trafili się za pierwszym razem. Następnym razem chyba nagram losowanie i umieszczę w sieci, żeby uniknąć takich zarzutów...

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #9 : Kwiecień 02, 2010, 22:34:32 »

Cos za duzo tych "drugich" zbiegow okolicznosci.....
Jakbyśmy lubili zbiegi okoliczności (a zwłaszcza ja) to pewne osoby - do których mam sporą niechęć i inne "ciepłe uczucia" nigdy by nic nie wygrały w żadnym ze schronowych konkursów. Czy to losowanych czy też wybieranych. A to, że czasem wygrywają, to wynik ślepego losu a nie, że mi zależy na poklepaniu się z nimi po pleckach na jakimś zlocie czy coś w tym stylu. Akurat o takie sprawy dbam jak najmniej.

Liczy się dobra marka i wizerunek Trzynastego Schronu, który jest najbardziej obiektywną stroną falloutowo/postapową bo jego redaktorzy nie czają się ze swoimi poglądami i sympatiami. Więc można o kimś prywatnie myśleć "tępy huj", ale to nie znaczy, że jak padnie w losowaniu na niego, to wynik zostanie ręcznie zmieniony  Cool

Obawiam się, że niestety i przy konkursie "Dystrykt 9 DVD" dojdzie do ponownego "zbiegu okoliczności"  Grin Choć kto wie - prac nie jest dużo - wręcz mało, ale i tam może być coś co skopie dupę mocniej niż czarny koń  Tongue
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2010, 22:39:01 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
cubik2k
Sojusznicy 13S
*

« Odpowiedz #10 : Kwiecień 02, 2010, 23:37:14 »

Pytania były podchwytliwe, dlatego tym bardziej gratuluję zwycięzcom, no i chałwa pokonanym.

Dobrze, że jest chociaż nagroda pocieszenia. Smiley Od razu lepiej się na duszy zrobiło.

Fallout took three years to make. For the first six months, it was just me (Tim Cain). For the next six months, it was me, a scripter and an artist.

Polskie forum Fonline 2238, 2077 i innych: http://forum.newfmc.pl/index.php
szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #11 : Kwiecień 03, 2010, 12:37:29 »

A kto rozdaje te chałwy, bo może zrezygnuję z pierwszej nagrody na rzecz nagrody pocieszenia Wink

- Tom Clancy
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #12 : Kwiecień 03, 2010, 12:41:43 »

A nie wystarczą słowa pochwały, które wyszły z palców samego Roberta J. Szmidta?  Kiss

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #13 : Kwiecień 03, 2010, 16:42:07 »

Squonk no wiesz co... jak tak możesz zmieniać to, co było napisane. Skoro miała być chałwa, to ma być chałwa. Period. 'Nough said - nadużywający moderatorskich możliwości Jim

No a pochwała też się liczy ^^
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2010, 00:15:11 wysłane przez Jim Cojones » Zapisane

- Tom Clancy
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #14 : Kwiecień 03, 2010, 17:40:55 »

Odpowiedzi na pytanie trzecie znajdują się w pliku z rozszerzeniem *.rar pod tym adresem:

http://trzynasty-schron.net/zasoby/prace.rar

Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #15 : Kwiecień 05, 2010, 22:05:15 »

No proszę, wracam sobie ze świątecznej wyżerki i taka miła niespodziewanka Smiley Dzięki

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Robert.J.Szmidt
V.I.P. 13S
*

« Odpowiedz #16 : Kwiecień 06, 2010, 14:24:30 »

Squonk no wiesz co... jak tak możesz zmieniać to, co było napisane. Skoro miała być chałwa, to ma być chałwa. Period.

No a pochwała też się liczy ^^

Jak najbardziej miała być chałwa, to nie błąd! Na osłodzenie porażki.

www.robertjszmidt.pl - zajrzyj do pana Jana
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #17 : Kwiecień 06, 2010, 16:41:14 »

chałwy zostały rzucone. eee... znaczy paczki zostały wysłane.

Dopiero teraz panowie, ale wczoraj i przedwczoraj święta były, a wcześniej wielki tydzień Tongue

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #18 : Kwiecień 08, 2010, 11:39:26 »

Prosimy o zapodanie infa, że paczki już dotarły  Cool

kostuch102
Plutonowy
*

------[]--

« Odpowiedz #19 : Kwiecień 08, 2010, 14:59:48 »

Paczuszka dziś dotarła. Świetny żarcik z "ładunkiem"  Cheesy

Piszę poprawnie po polsku.

Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!