Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 18, 2019, 10:43:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Republika Dave'a bug  (Przeczytany 4342 razy)
ss24
St. szeregowy
*

« : Marzec 30, 2010, 16:45:03 »

Mam problem z tym mini questem, mianowicie Rosie poszła głosować, doszła do urny i się zablokowała. Nie oddała głosu, tylko stoi przy urnie. Zagaduje do niej ze powinna zagłosować, ale ona dalej stoi Roll Eyes
No i chyba będę musiał okraść Dave'a z klucza do sejfu, żeby zdobyć ten unikatowy karabin myśliwski ;P Bo mimo, że mam giwerę Lincolna, to jednak amunicja na wykończeniu jest ;P
ss24
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #1 : Marzec 31, 2010, 00:24:20 »

Widze nikt nie ma pomysla Tongue
Zauwazylem ze specjalny klucz Dave'a do fortu constantine otwiera jego sejf tez Cheesy
Wiec mimo buga w quescie, zajumalem mu z sejfu ten unikatowy karabin mysliwski ;P
Mowi sie trudno, troche karmy w plecy Cheesy
Pogrom
Kapral
*

« Odpowiedz #2 : Lipiec 28, 2010, 17:50:39 »

Miałem to samo...nici z wyborów chyba że masz save z przed wejścia do republiki...tak blisko niej żeby nie tracić czasu
Saturno
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #3 : Sierpień 05, 2010, 23:55:53 »

Może spróbuj odczekać dzień lub dwa. ja miałem kiedyś tak że któryś z nich zablokował się przed wejściem do kapitolu i dopiero następnego dnia wszedł i oddał głos.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!