Autor Wątek: Amata i Enklawa  (Przeczytany 10406 razy)

Gaijin

  • Wiadomości: 6
Amata i Enklawa
« dnia: 26 Marca 2010, 22:10:41 »
Spotkał ktoś Amatę poza kryptą 101 (po sabotażu na reaktor)? Dziś spotkałem ją na wschód od 101 ale na zachód od pewnego Fortu. Jest tam krater, a nad nim Enklawa (Oficer, Naukowiec i Żołnierz) w małej bazie (takiej na powietrzu). Zapisałem szybkim, pozabijałem ich, opróżniłem skrzynie i poszedłem dalej. A tu nagle w ruinach małego budynku zaraz koło tej mini bazy dwóch żołnierzy Enklawy (czerw. na kompasie), oficer (zielony) i Amata. Coś z nią gadali, nie czytałem podszedłem to zaczęli atakować i zabili ją. Chciałem ją uratować to znowu wczytałem itd. poszedłem tam a tu suprise: zamiast ich stoi lodówka i radskorpion. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Gaijin

  • Wiadomości: 6
Odp: Amata i Enklawa
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwietnia 2010, 14:21:18 »
Spotkałem ją ponownie w dość sporej odległości bo nad Tennpeny Tower. Stacja zasilania (nie pamiętam która), taka sama akcja 2 żołnierzy Eklawy i oficer + Amata. Tym razem ich zabiłem z blastera, a ona nie chce ze mną gadać: mam się trzymać z dala od niej i, ze wszystko to moja wina. Nie atakuje mnie jak po wyjściu z Krypty 101 po zniszczeniu reaktora. Jakieś pomysły?

ss24

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Amata i Enklawa
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwietnia 2010, 19:24:04 »
Z tego co ja sie orientuje jest to wydarzenie losowe i oprocz mozliwosci uratowania Amaty nie ma nic wiecej. Ot taki sobie bonusik, ze spotykamy ja na pustkowiach, kiedy to zmusilismy mieszkancow 101 do wyjscia na dwor.

Elias

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Amata i Enklawa
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwietnia 2010, 02:41:17 »
Z tego co się orientuję, można po sabotażu nakłamać jej przed wyjściem, że to nie twoja wina (Nadzorcy wiem, że bankowo można nakłamać), więc to też może mieć wynik na owe losowe spotkanie. Na angielskiej wiki wspominają, że gdy coś takiego się zrobi, Amata nie będzie krzyczała na nas, żebyśmy się odwalili, jeśli uda się nam ją uratować, tylko pojawi się tekst bodajże o niebie, że jakie jest ono ogromne. Niestety nie sprawdzałem tej opcji, ale wiem jedno, że to niczego nie zmieni. Ona i tak pobiegnie w swoją stronę i zginie gdzieś na pustkowiach. Imo, Betha naprawdę tutaj spartoliła sprawę (jak z większością, ale tutaj mnie również boli) i nie pomyślała, że gracze mogliby chcieć mieć Amatę w teamie. No cóż, nie pozostaje nic innego, jak mod poprawiający tego babola lub pocieszenie się wędrowania z tchórzliwym Butchem. Osobiście, jeśli chodzi o quest z powrotem do Krypty 101, doprowadziłem do pokojowego przekazania władzy Amacie i otwarcia Krypty. Spodziewałem się, że spotkam Amatę na pustkowiach, ale wiki rozwiało moje wątpliwości, że wtedy tego losowego spotkania nie ma i nie będzie - Amata na zawsze pozostanie w Krypcie 101. I dobrze, bo szkoda mi trochę dziewczyny.

MilkyWayPL

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Amata i Enklawa
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Listopada 2010, 21:05:58 »
raz sobie szedłem i spotkałem szafke a w niej karabin plazmowy,
no ide dalej, zabiły mnie yao guai, wczytałem poszedłem znów do szafki
a tam bomby cukrowe :D
(to był jakiś 4 poziom...)