Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 17, 2019, 00:31:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pandemia Trailer  (Przeczytany 2563 razy)
Maros
Moderator
*

« : Marzec 21, 2010, 22:02:45 »

Z wielką radością ogłaszam, że trailer do Pandemii jest już do obejrzenia na Youtubie. Muzykę skomponował specjalnie Wrathu, za co mu bardzo gorąco dziękuję. Mam nadzieję, że ten a'la trailer Was nie przestraszy (w tym sensie, że nie będziecie chcieli filmu obejrzeć). Postanowiłem zmontować go zupełnie inaczej niż robią to amerykanie. Amerykanie do trailera wrzucają 2 minuty wartkiej akcji, a jak później się idzie do kina, to się okazuje że z 2 godzin to właśnie te 2 minuty były najlepsze. Ja zrobiłem bardziej taką próbkę, tego co wyszło fajnie a nie zajebiście:)
Tak więc zapraszam do obejrzenie zwiastuna, i komentowania:
http://www.youtube.com/watch?v=3fXgOAYzK0k
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2010, 22:32:12 wysłane przez nie wiem » Zapisane

Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale
Maros
Moderator
*

« Odpowiedz #1 : Marzec 22, 2010, 09:17:20 »

Pierwsza wersja trailera usunięta:P Kto nie widział, miał szczęście. Pod wieczór, myślę wrzucę poprawioną wersję z nową muzyką i napisami:D Cierpliwości...

Maros
Moderator
*

« Odpowiedz #2 : Marzec 22, 2010, 20:26:37 »

Oto oficjalny i OSTATECZNY trailer do filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=mtCZ_Wznn6k

Film jest juz zmontowany roboczo i ze wszystkimi scenami, czeka jedynie na efekty w AE i udzwiekowienie:)
Ale to juz nie ja bede robil:)
Jeszcze kilka tygodni cierpliwosci, prosze:P
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 20:32:03 wysłane przez Maros » Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!