Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 22, 2019, 22:34:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Strażnicy Reily  (Przeczytany 9748 razy)
akolith
Kapral
*

silence make me violence

« : Listopad 28, 2008, 16:42:40 »

Proszę mi napisać jak dostać się do kryjówki Strażników ... Znalazłem lokację i pocałowałem klamkę, nie da się włamać a do terminala też się nie włamię.

silence make me violence
Osioł
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 28, 2008, 16:54:11 »

Wpierw musisz ich uratować, znajdziesz ich na dachu hotelu, który mieści się obok szpitala św Matki Maryi (dobrze pamiętam?). W każdym razie poznasz tą lokacja po tym jak złapiesz sygnał S.O.S. od tych strażników. Gdy im pomożesz dostaniesz klucz od nich do drzwi ich bazy. 
Holden
Major
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 28, 2008, 16:57:10 »

Wcale nie ;p Hasło da ci Reily która leży nieprzytomna w mordowni w mieście ghuli , trzeba pogadać z doktorkiem by dał jej zastrzyk.
Sakul
Sierżant
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 28, 2008, 16:58:57 »

Ja bym raczej powiedział, że to sama Reily daje kod dostępu. A można ją znaleźć w Unerworld (miasto Ghuli) w klinice, leżącą na jednym z łóżek. Jak się ją obudzi to daje questa z uratowaniem reszty Rangersów(chyba Strażnicy po Polsku). A ogólnie o kłopotach Rangersów można dowiedzieć się z sygnału radiowego - będzie on w zasięgu np przed budynkiem National Archives koło Museum of Technology(Muzeum Technologii).

Edit: Holden mnie wyprzedził.

Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski

akolith
Kapral
*

silence make me violence

« Odpowiedz #4 : Listopad 28, 2008, 22:45:18 »

dzięki, to idę szukać hotelu, bo u mnie z retoryką kiepsko i nie umiałem biduli dobudzić Wink

silence make me violence
Osioł
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #5 : Listopad 30, 2008, 15:33:04 »

Wcale nie ;p Hasło da ci Reily która leży nieprzytomna w mordowni w mieście ghuli , trzeba pogadać z doktorkiem by dał jej zastrzyk.
Poważnie? : | Ja serio takiej akcji nie miałem, złapałem sygnał radiowy obok hotelu, tam spotkałem jej ludzi, którzy mnie zaprowadzili do ich kryjówki, a tam już czekała na mnie Reily.
Kijaszek
Kapral
*

« Odpowiedz #6 : Grudzień 16, 2008, 22:23:49 »

moze ominales jej watek?
zauwazylem, ze takie przeskoki fabularne w falloucie sie zdarzaja (np. zamiast pojsc do galaxy news, poszedlem do rivet city, rozmawialem z Li i watek w galaxy zostal zakonczony :| )
GpganG
St. kapral
*

« Odpowiedz #7 : Grudzień 16, 2008, 23:37:39 »

(np. zamiast pojsc do galaxy news, poszedlem do rivet city, rozmawialem z Li i watek w galaxy zostal zakonczony :| )
niestety tak jest, ja to nawet na początku gry olałem wątek nawet w megatonie się nie pytałem o starego a jak miałem questa z moirą żeby zbadać historie rivet city to tam spotkałem li i tak se skróciłem wątek Smiley dlatego można w ten sposób pominąć parę questów ;/
Osioł
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #8 : Grudzień 17, 2008, 01:00:39 »

I tak mnie nikt nie pobije, bo jak ja grałem pierwszy raz, olewając główny quest, to i tak znalazłem przez przypadek starego. Wręcz byłem strasznie poirytowany tym i loadujac grę musiałem udawać, że nie odnalazłem tego miejsca gdzie ów ojczulek przebywa ; p.
Inculubum
Sierżant
*

« Odpowiedz #9 : Grudzień 17, 2008, 19:54:21 »

Nie pominąłeś.
Mam ustawione napisy więc jeżeli czegoś nie dosłyszę to przeczytam. W sygnale SOS mówią, że Reily poszła do Undercity (ale nie wiedzą, czy dotarła) i żeby się z nią konieczne skontaktować. Ostatecznie jednak nie trzeba z nią rozmawiać, bo to zwiększa jedynie opcje dialogowe ale pozwala na wykonanie misji bez tego.

MaDremer
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #10 : Marzec 26, 2010, 19:49:29 »

Mam problem z tym zadaniem. Idę sobie do Archiwum Narodowego no i skręcam w prawo przechodzę obok tego Archiwum i nagle przez radio gadają jacyś ludzie, że mają problem i potrzebują pomocy. Jak odsłucham ich komunikatu to dostaje to właśnie zadanie (Strażnicy Reilly) no i znacznik który wskazuje mi miejsce koło szkieletu dinozaura w wielkim holu prowadzącym do underworld. Jak tam idę to nic się nie dzieje, schodzę do metra pod znacznikiem i nic, w ogóle biegam wszędzie dookoła znacznika i kicha, bo nic się nie dzieje no to teraz mi powiedzcie czemu i co mam zrobić bo mnie szlak trafia jak mam niedokonane zadanie.
ss24
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #11 : Kwiecień 01, 2010, 20:14:52 »

idz do underwolrd do chop-shop(mordownia) czyli klinika, tam lezy nieprzytomna reilly, pogadaj z doktorkiem zeby ja obudzil, on ci opowie wszystko i da ci lokacje gdzie sa jej rangersi i gdzie jest ich baza. Jak wypytasz o wszystko to da ci kody do skrzynki z amunicja, ktora nosil Theo co padl na schodach w hotelu no i da ci kody do ich bazy zebys se poszedl po amunicje. W samej bazie nie ma az tak duzo amunicji, ale jesli wejdziemy na pietro ruin budynku, w ktorym jest baza to tam lezy wiecej amunicji, nie wchodzimy do bazy tylko lecimy wkolo ruin i szukamy schodow na pietro Wink Po zaliczeniu questa mamy nagrody do wyboru, pancerz rangersow albo eugene - unikatowy minigun Wink
Chyba wszystko na ten temat Smiley
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!