Autor Wątek: Strażnicy Reily  (Przeczytany 12443 razy)

akolith

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 22
  • silence make me violence
Strażnicy Reily
« dnia: 28 Listopada 2008, 15:42:40 »
Proszę mi napisać jak dostać się do kryjówki Strażników ... Znalazłem lokację i pocałowałem klamkę, nie da się włamać a do terminala też się nie włamię.
silence make me violence

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Strażnicy Reily
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopada 2008, 15:54:11 »
Wpierw musisz ich uratować, znajdziesz ich na dachu hotelu, który mieści się obok szpitala św Matki Maryi (dobrze pamiętam?). W każdym razie poznasz tą lokacja po tym jak złapiesz sygnał S.O.S. od tych strażników. Gdy im pomożesz dostaniesz klucz od nich do drzwi ich bazy. 

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Strażnicy Reily
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Listopada 2008, 15:57:10 »
Wcale nie ;p Hasło da ci Reily która leży nieprzytomna w mordowni w mieście ghuli , trzeba pogadać z doktorkiem by dał jej zastrzyk.

Sakul

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 157
    • Kontestacja
Odp: Strażnicy Reily
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Listopada 2008, 15:58:57 »
Ja bym raczej powiedział, że to sama Reily daje kod dostępu. A można ją znaleźć w Unerworld (miasto Ghuli) w klinice, leżącą na jednym z łóżek. Jak się ją obudzi to daje questa z uratowaniem reszty Rangersów(chyba Strażnicy po Polsku). A ogólnie o kłopotach Rangersów można dowiedzieć się z sygnału radiowego - będzie on w zasięgu np przed budynkiem National Archives koło Museum of Technology(Muzeum Technologii).

Edit: Holden mnie wyprzedził.
Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski


akolith

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 22
  • silence make me violence
Odp: Strażnicy Reily
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Listopada 2008, 21:45:18 »
dzięki, to idę szukać hotelu, bo u mnie z retoryką kiepsko i nie umiałem biduli dobudzić ;)
silence make me violence

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Strażnicy Reily
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Listopada 2008, 14:33:04 »
Wcale nie ;p Hasło da ci Reily która leży nieprzytomna w mordowni w mieście ghuli , trzeba pogadać z doktorkiem by dał jej zastrzyk.
Poważnie? : | Ja serio takiej akcji nie miałem, złapałem sygnał radiowy obok hotelu, tam spotkałem jej ludzi, którzy mnie zaprowadzili do ich kryjówki, a tam już czekała na mnie Reily.

Kijaszek

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Strażnicy Reily
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Grudnia 2008, 21:23:49 »
moze ominales jej watek?
zauwazylem, ze takie przeskoki fabularne w falloucie sie zdarzaja (np. zamiast pojsc do galaxy news, poszedlem do rivet city, rozmawialem z Li i watek w galaxy zostal zakonczony :| )

GpganG

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Strażnicy Reily
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Grudnia 2008, 22:37:39 »
Cytuj
(np. zamiast pojsc do galaxy news, poszedlem do rivet city, rozmawialem z Li i watek w galaxy zostal zakonczony :| )
niestety tak jest, ja to nawet na początku gry olałem wątek nawet w megatonie się nie pytałem o starego a jak miałem questa z moirą żeby zbadać historie rivet city to tam spotkałem li i tak se skróciłem wątek :) dlatego można w ten sposób pominąć parę questów ;/

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Strażnicy Reily
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Grudnia 2008, 00:00:39 »
I tak mnie nikt nie pobije, bo jak ja grałem pierwszy raz, olewając główny quest, to i tak znalazłem przez przypadek starego. Wręcz byłem strasznie poirytowany tym i loadujac grę musiałem udawać, że nie odnalazłem tego miejsca gdzie ów ojczulek przebywa ; p.

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Strażnicy Reily
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Grudnia 2008, 18:54:21 »
Nie pominąłeś.
Mam ustawione napisy więc jeżeli czegoś nie dosłyszę to przeczytam. W sygnale SOS mówią, że Reily poszła do Undercity (ale nie wiedzą, czy dotarła) i żeby się z nią konieczne skontaktować. Ostatecznie jednak nie trzeba z nią rozmawiać, bo to zwiększa jedynie opcje dialogowe ale pozwala na wykonanie misji bez tego.

MaDremer

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Strażnicy Reily
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Marca 2010, 18:49:29 »
Mam problem z tym zadaniem. Idę sobie do Archiwum Narodowego no i skręcam w prawo przechodzę obok tego Archiwum i nagle przez radio gadają jacyś ludzie, że mają problem i potrzebują pomocy. Jak odsłucham ich komunikatu to dostaje to właśnie zadanie (Strażnicy Reilly) no i znacznik który wskazuje mi miejsce koło szkieletu dinozaura w wielkim holu prowadzącym do underworld. Jak tam idę to nic się nie dzieje, schodzę do metra pod znacznikiem i nic, w ogóle biegam wszędzie dookoła znacznika i kicha, bo nic się nie dzieje no to teraz mi powiedzcie czemu i co mam zrobić bo mnie szlak trafia jak mam niedokonane zadanie.

ss24

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Strażnicy Reily
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Kwietnia 2010, 20:14:52 »
idz do underwolrd do chop-shop(mordownia) czyli klinika, tam lezy nieprzytomna reilly, pogadaj z doktorkiem zeby ja obudzil, on ci opowie wszystko i da ci lokacje gdzie sa jej rangersi i gdzie jest ich baza. Jak wypytasz o wszystko to da ci kody do skrzynki z amunicja, ktora nosil Theo co padl na schodach w hotelu no i da ci kody do ich bazy zebys se poszedl po amunicje. W samej bazie nie ma az tak duzo amunicji, ale jesli wejdziemy na pietro ruin budynku, w ktorym jest baza to tam lezy wiecej amunicji, nie wchodzimy do bazy tylko lecimy wkolo ruin i szukamy schodow na pietro ;) Po zaliczeniu questa mamy nagrody do wyboru, pancerz rangersow albo eugene - unikatowy minigun ;)
Chyba wszystko na ten temat :)