Autor Wątek: Discovery Channel - The Colony i 2012  (Przeczytany 5264 razy)

psychob

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 12
    • PsychoB Software
Discovery Channel - The Colony i 2012
« dnia: 24 Lutego 2010, 22:01:21 »
Jako że ktoś się już tym zajął (znaczy opisał to) ja tylko sypnę linkami:
Discovery Channel o apokalipsie

http://dsc.discovery.com/tv/colony/colony.html

PS: Mam nadzieje że nie pomyliłem forum i nie powtarzam po kimś
Tu będzie link do mojego zajebistego projektu postapo. Tylko muszę go najpierw napisać :P

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Discovery Channel - The Colony i 2012
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lutego 2010, 15:38:58 »
Co do proroctwa Apo2012 to warto nadmienić że w totalną zagładę wierzą jedynie oszołomy które liczą na tanie zbawienie (choć na kilku apokalipsach się już zawiedli :D)... światek ezoteryczny (ten od proroctw i astrologii) widzi całą nadchodzącą sytuację zupełnie inaczej, bo jako nieuchronny "przełom" w mentalności ludzkiej który to jednak wcale nie musi mieć "apokaliptycznego" charakteru i może przyjść nawet bezboleśnie... warto nadmienić że ezoterycy zaznaczają ze przebieg tego "przełomu" nie został jeszcze ustalony i tylko od ludzi zależy czy dokonają go samodzielnie, czy może będzie trzeba nam "pomuc" (w wiadomy z TV sposób ;))... nie zależnie od wariantu ludzkość ma jednak przetrwać.

Jak będzie to nie wiadomo, a znając życie to nie stanie się absolutnie NIC! Powyższe informacje podaje tylko ze względów informacyjnych.


A ten reality show "The Colony" wydaje się być potencjalnie ciekawy (choć w zasadzie wygląda to na wariację "Rozbitków")... ach szkoda że nie będę mieć dostępu do kablówki w najbliższym czasie :(

Rajan1gno

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 17
  • War, war never changes
Odp: Discovery Channel - The Colony i 2012
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Marca 2010, 20:10:44 »
Warto też zaznaczyć, że ruszyła czwarta edycja "Szkoły przetrwania". Emisja programu odbywa się na programie Discovery chanel, w środy o godz. 21. 30. Nadal można też oglądać powtórki starszych odcinków w dni powszednie o godz 19 na tym samym kanale.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Discovery Channel - The Colony i 2012
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Marca 2010, 20:40:02 »
O własnie! Co nieco o tych programach:

The Colony - polecam, bo choć program nie zawsze domaga to jednak jest naprawdę ciekawą pozycją którą warto obejrzeć. Mam osobiście nadzieje że w drugiej serii (która podobno się szykuje) wyeliminują "błędy młodości" pierwszej serii i będzie jeszcze ciekawiej.

Apokalipsa 2012 - miałem okazje obejść i zaskoczył mnie mocno na plus... głównie tym że diametralnie odbiegał od oszołomskich zapowiedzi. Program ów to dość solidna, podparta nauką analiza "tysiąca i jeden sposobów na śmierć ziemi" oddzielająca prawdopodobne, od mało prawdopodobnego i nieprawdopodobnego... w przeciwieństwie do zapowiedzi praktycznie pozbawiony wywodów i popłuczyn ze strony świrów (jedynie się o nich wspomina). Warto obejrzeć, choć jak ktoś jest w temacie to nie usłyszy tu nic nowego.

kostuch102

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 83
  • ------[]--
Odp: Discovery Channel - The Colony i 2012
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Marca 2010, 11:00:00 »
Dzisiaj premiera The Colony na discovery o 20:00
Piszę poprawnie po polsku.

Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: Discovery Channel - The Colony i 2012
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Marca 2010, 13:40:49 »
Dzisiaj premiera The Colony na discovery o 20:00

Wtopa tygodnia, osobny temat nawet o tym programie jest i miał on już dawno swoją premierę bo dwa tygodnie temu na Discovery Channel 16 marca ::). Dziwna byłaby taka premiera, o której mówisz, skoro dzisiaj będzie w tv trzeci odcinek już ... ;)

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Discovery Channel - The Colony i 2012
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Marca 2010, 13:50:57 »
Rextor bo chodzi o premierę trzeciego odcinka. Ale ty nieżyciowy jesteś... no normalnie no-life. ^^
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

kostuch102

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 83
  • ------[]--
Odp: Discovery Channel - The Colony i 2012
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Marca 2010, 13:58:40 »
Rextor bo chodzi o premierę trzeciego odcinka. Ale ty nieżyciowy jesteś... no normalnie no-life. ^^

O to mi chodziło, ale w sumie nie dopisałem że premiera 3 odc :P
Piszę poprawnie po polsku.

Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: Discovery Channel - The Colony i 2012
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Marca 2010, 21:11:06 »
Rextor bo chodzi o premierę trzeciego odcinka. Ale ty nieżyciowy jesteś... no normalnie no-life. ^^

Oj to ja jestem no life, nawet jeśli to Ty siedzisz nieporównywalnie więcej na forum ode mnie :D. Ważne, że sam kostuch102 dopowiedział co miał dopowiedzieć. Ja starej babci od tarota nie trzymam na kolanach, nie podpowie mi, czy ktoś o czymś zapomniał, czy nie :D. Poza tym co to za premiera, co najwyżej na polskim rynku. W internecie można znaleźć cały sezon już od paru ładnych miesięcy :-*. I tak was wszystkich lubię :P.
« Ostatnia zmiana: 31 Marca 2010, 21:13:23 wysłana przez Rextor »

kostuch102

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 83
  • ------[]--
Odp: Discovery Channel - The Colony i 2012
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Kwietnia 2010, 12:14:02 »
I tak was wszystkich lubię :P.

My Cię też <3 ;*
Piszę poprawnie po polsku.

Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.