Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzie 07, 2019, 04:24:47 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czy wiesz 瞠... na Trzynastym Schronie wci捫 dzia豉 system ankiet. Oddaj g這s w aktualnej ankiecie

Strona g堯wna   Pomoc Kalendarz Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Wkl瘰造 napis na metalowej p造tce  (Przeczytany 2914 razy)
Vegeir
Sier瘸nt
*
Wiadomo軼i: 320

42

« : Marzec 18, 2010, 22:51:23 »

jestem dos這wnie za豉many, zm璚zony i zdenerwowany. Pr鏏owa貫m zrobi przyciski na swoj stron, kt鏎e 豉dnie by si komponowa造 ze wszystkim. Do tego celu potrzebowa豚ym czego w stylu "wybitego" napisu na teksturze metalu. Efektem ma przypomina footer na Trzynastym Schronie. Chodzi mi o to, by wygl康a這 to naturalnie, 瞠by tekst wygl康a jak 'odci郾i皻y' w teksturze.

Nie prosz was o tutoriale, bo sam naprawd bardzo d逝go m璚zy貫m si, korzysta貫m z tutoriali, pr鏏owa貫m dopasowa styl do swojej tekstury i nie wychodzi這. Za 豉dnie zrobiony napis jestem got闚 wyp豉ci wynagrodzenie w postaci got闚ki.

Kod:
http://i40.tinypic.com/72g94g.png

Tutaj macie przycisk, na kt鏎ym potrzebowa豚ym napis. Potrzeba mi (na razie) 3 takich "NAWIGACJA", "FORUM", "INFO". Bardzo prosz o pomoc.

Jab趾o
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 891

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #1 : Marzec 19, 2010, 12:21:35 »

Musisz mi pokaza w jakim stylu chcesz to mie bo du穎 mo磧iwo軼i. Jak zobacz to powiem Ci jak to zrobi. Mo瞠 co takiego chcia貫?

Dzie dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze si zastanawia貫m jak to by by這 wyre篡serowa i zagra g堯wn rol w filmie o zombie. Poszed貫m wi璚 do lokalnego domu starc闚, ukrad貫m wszystkie w霩ki inwalidzkie i kule. Pod這篡貫m ogie i czeka貫m na zewn徠rz z 這pat i bejsbolem..."
Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Kana RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ogranicze! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!