Autor Wątek: Fallout 3: Broken Steel.  (Przeczytany 9075 razy)

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Fallout 3: Broken Steel.
« dnia: 14 Marca 2010, 22:28:29 »
Czy w Broken Steel chodzimy po znanym nam fragmencie Stołecznych Pustkowi, na którym pojawiają się nowe budynki do zbadania? Czy też pojawia się nowy obszar wcześniej nie znany?

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Fallout 3: Broken Steel.
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marca 2010, 06:48:56 »
Jedna misja w Old Olney , a potem 2 nowe obszary.

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Fallout 3: Broken Steel.
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Marca 2010, 14:36:04 »
Jedna misja w Old Olney , a potem 2 nowe obszary.

Spoko :).

Jeszcze jedno pytanie. ile mnie więcej będzie wynosić limit punktów doświadczenia? Nie chodzi mi o maksymalny level (wiem, że 30), tylko o maksymalna liczbę możliwych do zdobycia punktów doświadczenia. W podstawowej grze było to zaledwie 29 450, co powodowało, że 20 level zdobywało się zbadawszy zaledwie połowę mapy (i to chyba nawet ta mniejszą połowę). Mam nadzieję, że zwiększyli to przynajmniej dwukrotnie, tak by 30 poziom osiągało się gdzieś w granicach 65 000, 70 000 punktów doświadczenia, aby za szybko nie osiągnąć tego limitu doświadczenia  ;).

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Fallout 3: Broken Steel.
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Marca 2010, 16:20:54 »
Dokładnie 66,700 XP do 30 lvl.

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Fallout 3: Broken Steel.
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Sierpnia 2010, 11:02:16 »
Szczerze? Mam mieszane uczucia co do tego dodatku. Z jednej strony wprowadza fajne rzeczy takie jak mocniejsi przeciwnicy: np. Supermutant Weteran, którzy stanowią nawet spore wyzwanie, podnosi limit punktów doświadczenia i pozwala grać po zakończeniu gry. Z drugiej strony "fabuła" dodatku to tylko wstęp do totalnej rozwałki...

Agrael

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Fallout 3: Broken Steel.
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Grudnia 2013, 01:01:09 »
Wybaczcie za odkop, zdaje sobie sprawę z tego że w tym temacie nie pisano przez tak długi czas ale mam pytanie.
Otóż ukończyłem F3 + wszelkie DLC. Po zakończeniu głównego wątku rozpoczyna się dodatek Broken Steel. Zrobiłem parę zadań z oczyszczoną wodą i zabrałem się za eliminacje enklawy. Po wszystkim wróciłem do cytadeli i.. wydaje się że to koniec.
Czy to oznacza że pozostaje już tylko freeplay ? nie będzie można jakoś zakończyć tej gry ?