Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 24, 2019, 08:26:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chirurg Plastyczny  (Przeczytany 3869 razy)
Loko
Plutonowy
*

Running Away Are We?

« : Listopad 27, 2008, 17:17:28 »

Jak w temacie. Gdzie się jakiś znajduje ?
Zax1982
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 27, 2008, 17:40:18 »

Jeśli chodzi Ci o zadanie z androidem to tu jest rozwiązanie: http://www.fallout3.net/forum/index.php?topic=201.0
Loko
Plutonowy
*

Running Away Are We?

« Odpowiedz #2 : Listopad 27, 2008, 21:24:47 »

ok dzięki

i mam jeszcze jedno pytanie, skąd wziąć Jet? i nie mówie tu o sztuce czy dwóch ale o ilościach hurtowych, niestety w Falloucie (mówie tu o 2 ) zawsze byłem uzależniony i tera jakoś też mnie ciągnie
Holden
Major
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 27, 2008, 21:27:46 »

Jet można normalnie kupić w sklepach , sporo też znajdziesz w większości lokacji a jak się uzależnisz wystarczy odwiedzić lekarzy , sprzedając odpowiednią ilość bomb cukrowych ghulom ze stacji moreseti (zadanie z arefu) dostaniesz dostęp do super jetu,
Inculubum
Sierżant
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 27, 2008, 22:20:35 »

W Megaton jest Andy Stahl, który jest uzależniony od jet. Można się o tym dowiedzieć od Doktora w Klinice jeżeli ma się rozwiniętą retorykę lub medycynę na 50. Następnie należy to skonfrontować z Andy'em (potrzebna retoryka) i pomóc mu zerwać z nałogiem, dostajemy wówczas dostęp do jego biurka i od pyty jetów.

Loko
Plutonowy
*

Running Away Are We?

« Odpowiedz #5 : Listopad 27, 2008, 22:32:41 »

dzięki wam  Grin   ide ćpać  Tongue
Arotis
Kapral
*

« Odpowiedz #6 : Listopad 29, 2008, 14:45:34 »

oficjalnie przepraszam za spam, ale:
LooL Cheesy (i co? gra nie jest taka zła Tongue ludzie ja chyba polubili Tongue nie warto czasem mieć za dużych oczekiwań bo łatwo się rozczarować... ot co Smiley )
pawelx
Plutonowy
*

« Odpowiedz #7 : Grudzień 09, 2008, 21:00:04 »

Jest ulepszana odmiana Jet robią dwaj gule na stacji Northwest  za cukrowe bomby
Loko
Plutonowy
*

Running Away Are We?

« Odpowiedz #8 : Grudzień 09, 2008, 22:23:29 »

akurat ćpanie Jetu w F3 nie ma już takiego sensu jak w poprzednich jej częściach, dawnymi czasy PA sie liczyły, a tera poczeka sie parę sekund i są z powrotem
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!