Autor Wątek: Zbrojowania - Megatona  (Przeczytany 7310 razy)

Gaijin

  • Wiadomości: 6
Zbrojowania - Megatona
« dnia: 13 Marca 2010, 15:26:47 »
Witam, nie mogłem znaleźć na forum nic na temat zbrojowni w Megatonie jeśli coś jest to przepraszam. Jest ona zamknięta, w środku ten robot "Zastępca Stal" (otworzyłem kodem z ciekawości), ale chciałbym się tam dostać normalnie, może jakiś handel czy coś? Za informacje na temat tej zbrojowni z góry dzięki.

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Zbrojowania - Megatona
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Marca 2010, 17:50:53 »
Zdaje się, że ten szeryf megatony ma do niej klucz. Jeżeli wejdziesz tam nieukryty to całe miasto stanie się wobec ciebie wrogie. Aby wejść tam niezauważonym wymagany jest Chinese Stealth Armor (dostępny jedynie z DLC Operation Anchorage) lub Stealth Boy. Można wówczas zebrać łup niepostrzeżonym.

Jeżeli posiadasz perk Robotic Expert możesz wyłączyć robota. Zdaje się, że jest też tam komputer po włamaniu się do którego można wyłączyć robota.

Te informacje masz za darmo, za następne będziesz musiał zapłacić.  ;D Na pohybel dobrym frajerom.

Gaijin

  • Wiadomości: 6
Odp: Zbrojowania - Megatona
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Marca 2010, 22:46:49 »
Jak pisałem wyżej wszedłem tam otwierając drzwi kodem, a Zastępca Stal od razu zaatakował, więc nie wiem czy ukrycie zadziała, po zabiciu go miasto dalej mnie lubi. W komputerze natomiast jest obsługa 2 robotów, gdzie jest drugi? :D Może nikt nie zna tajemnicy zbrojowni? :D

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Zbrojowania - Megatona
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Marca 2010, 23:09:38 »
Jak pisałem wyżej wszedłem tam otwierając drzwi kodem, a Zastępca Stal od razu zaatakował, więc nie wiem czy ukrycie zadziała, po zabiciu go miasto dalej mnie lubi. W komputerze natomiast jest obsługa 2 robotów, gdzie jest drugi? :D Może nikt nie zna tajemnicy zbrojowni? :D

Aż mam ochotę zapytać się kolego o twój wiek...
BEZ KODU, wchodzi się tam poprzez klucz Lucasa Simmonsa, szeryfa w megatonie. Poprzez "ukrycie" miałem na myśli tryb stealth (predator mode), który daje stealth boy lub chinese stealth armor (dostępny tylko w operation anchorage) i gwarantuje, że Deputy Steel nie będzie cię atakował!!!

Jesteś na mojej czarnej liście.

Gaijin

  • Wiadomości: 6
Odp: Zbrojowania - Megatona
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Marca 2010, 11:03:08 »
No dobrze dostane się tam, robot nie zaatakuje, zabiorę wszystkie przedmioty ale karmę stracę, a ten klucz to pewnie też muszę ukraść? oraz o co chodzi z tym drugim robotem w terminalu?

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Zbrojowania - Megatona
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Marca 2010, 11:30:16 »
No dobrze dostane się tam, robot nie zaatakuje, zabiorę wszystkie przedmioty ale karmę stracę, a ten klucz to pewnie też muszę ukraść?

Wszak samo zabranie czyichś przedmiotów z jego zbrojowni jest kradzieżą co nie? Ja tam rozumiem że w większości cRPG system moralny nawala lub nie istnieje przyzwyczajając nas do różnych dziwnych zachowań, ale logika mówi chyba sama za siebie.
« Ostatnia zmiana: 14 Marca 2010, 13:18:08 wysłana przez Rezro »

Gaijin

  • Wiadomości: 6
Odp: Zbrojowania - Megatona
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Marca 2010, 11:51:18 »
Sądziłem po prostu, że można dostać się do zbrojowni w celu uzyskania broni za zapłatą - ogólnie jako sklep gdyż Moira jest nie wydolna z braku kapsli :D

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Zbrojowania - Megatona
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Marca 2010, 11:56:23 »
To pomykaj do Canterbury Commons, tam masz prawie samych sprzedawców.
w Rivet City również można handlować.

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Zbrojowania - Megatona
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Marca 2010, 12:56:25 »
o co chodzi z tym drugim robotem w terminalu?

Prawdopodobnie o Zastępcę Spawa stojącego przed wejściem do miasta  :-*.

Horror

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Zbrojowania - Megatona
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Maja 2010, 08:26:13 »
Szakal119 ma pewnie racje ale sprawdzę.