Autor Wątek: Konkurs Metro 2033  (Przeczytany 13425 razy)

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #40 dnia: 14 Marca 2010, 23:10:04 »
Przecież... ja niczego nie podważałem.  ???

Na więcej mnie teraz nie stać, bo rano muszę wstać gdyż mam spotkanie z Andrzejem Olechowskim.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #41 dnia: 14 Marca 2010, 23:14:32 »
A my nic nie sugerujemy - tylko rzucamy światło, że na Trzynastym Schronie w przeciwieństwie do innych ekip kolesiostwa czy kręcenia się jak węgorz na haku nie ma  ;D

Cytat: Inculubum
wstać gdyż mam spotkanie z Andrzejem Olechowskim
Hmm...  :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Voro21

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #42 dnia: 14 Marca 2010, 23:18:00 »
Warto zobaczyć mój wcześniejszy post.  :-[

Redakcja była bezstronna i wynik utworzyła automat. Jeden z wygranych ma jednego posta na koncie, drugi zaś jedenaście, ostatni żadnego.
Proponowałbym tych, którzy korzystali z mulitkont wyeliminować profilaktycznie ze wszelkich konkursów w przyszłości.

Miłego grania, chłopaki.

To normalne, że 3/4 biorących udział w konkursie stworzyło sobie konta tylko na konkurs. Nie wstydzę się powiedzieć, że sam jestem jednym z nich. Trafiła się szansa (gdyby nie forum CDP, to nie wiedziałbym o tym przedsięwzięciu), więc dlaczego nie skorzystać, tym bardziej, iż bardzo zależało mi na książce, a nie akurat na grze. Planów nie zmienię, więc książkę i tak sobie sprawię, gry prawie na pewno nie. Gratulacje dla zwycięzców. Mam nadzieję, że chociaż jakiś ułamek ludzi, którzy odwiedzili tą stronę tylko, po to, by zgarnąć nagrody zadomowi tu na dłużej.

PS: Życzę zwycięstwa w walce o nagrodę specjalną, bo inaczej trzeba się będzie napromieniować zgodnie z obietnicą :)

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #43 dnia: 15 Marca 2010, 07:31:42 »
Voro21 ja też zarejestrowałem się przy okazji jednego z konkursów, który odbył się w grudniu... i tak jakoś zostałem. A że tematyka forum idzie ramię w ramię z moimi zainteresowaniami, to czemu nie skorzystać :]
Gratuluję zwycięzcom, jednak łasiłem się na książkę... Droga redakcjo 13S, a może tak kolejny konkursik, ale tylko z samymi książkami? *_*
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

psychob

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 12
    • PsychoB Software
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #44 dnia: 15 Marca 2010, 09:31:24 »
Gratuluje wszystkim zwycięzcom   :)
Tu będzie link do mojego zajebistego projektu postapo. Tylko muszę go najpierw napisać :P

LordTyrranoos

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #45 dnia: 15 Marca 2010, 15:23:40 »
Wspaniała wiadomość - będę miał w co grać przez najbliższe dwa tygodnie ;). Potem jeszcze coś do czytania wieczorami - wspaniale! Wielkie dzięki Redakcji za ten konkurs!

kostuch102

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 83
  • ------[]--
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #46 dnia: 15 Marca 2010, 15:29:27 »
Gratulacje chłopaki!
Piszę poprawnie po polsku.

Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #47 dnia: 25 Marca 2010, 03:11:50 »
Namiary pocztowe do delikwentów, którzy zajęli wiadome miejsca w konkursie zostały przesłane CD Projektowi.

BTW.
@Inculubum
Jak udała się wizyta w siedzibie CDP i pokaz Metra 2033?  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #48 dnia: 25 Marca 2010, 07:22:50 »
Gratuluję zwycięzcom, jednak łasiłem się na książkę... Droga redakcjo 13S, a może tak kolejny konkursik, ale tylko z samymi książkami? *_*

Pomyśli się nad tym hym... Ta.... Pomyśli... I wtedy okaże się jakimi jesteście "Łasymi" fanami  :D
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #49 dnia: 25 Marca 2010, 07:40:38 »
nasa3000 czekam z niecierpliwością, chociaż boję się, co może oznaczać (w twoim wykonaniu) "Łasymi". A może chodziło o Łysymi? (:
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #50 dnia: 25 Marca 2010, 09:14:24 »
no sam na pisałeś żeś łasy na nagrody. Może dojdzie kiedyś do tego, że będziecie tak łasi, że zaczniecie naprawdę masowo walczyć o fanty  ;)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #51 dnia: 25 Marca 2010, 09:30:22 »
No żem napisał, iże jestem łasy. A że biorę udziały w każdorazowym konkursisku, to mogę siebie zwać łasym. I lepiej ażeby inni nie brali udziałów, to wtedy szansunie są większuchne ;) dla tych biorących.

---
Od dobrych kilku miesięcy biorę udział w prawie każdym konkursie organizowanym przez Stopklatkę. Jak na razie moje szczęście tam nie dopisuje. Co innego tutaj, gdzie jest mała publiczność oraz chęć 'konkursowania', to szanse wzrastają. ^^
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #52 dnia: 25 Marca 2010, 10:17:48 »
No właśnie, a ja bym chciałbym by było więcej uczestników. Jeszcze fajniejsze nagrody. A zadania do wykonania bardziej skomplikowane niż odpowiedź na pytanie. By uczestnik wykazał się trochę kreatywnością i miał przy tym dużo radosnej zabawy, a nagroda była zwięczeniem jego wysiłku, który włożył by wygrać. ;) Na forum jest zarejestrowanych prawie 1000 osób.  Gdzie jest reszta ? Pytam się, czy tylko ja się tu fajnie bawię z kilkoma osobami na krzyż?
Gdybym nie był redaktorem brałbym udział w każdym konkursie. Tak było jak jeszcze nim nie byłem. Wygrałem kiedyś, rzecz tak cenną, że nie każdy może się pochwalić, że coś takiego posiada i nie była to książka. W wymiarze materialnym nie można tego wycenić mimo, że materialne dla mnie bezcenne.
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #53 dnia: 30 Marca 2010, 14:43:04 »
Jakoś tak na dniach chciałem zrobić konkurs z Metrem 2033 w wersji książkowej, ale z racji tego, że świąt nie będzie - huj bombki strzelił jak mawia Kapitan Bomba czyli, że arabusy czy inne psychole zorganizowali zamach w Moskwie (właśnie w metrze) to sobie z tym poczekamy. Trochę byłoby to dziwne lansić się, korzystając z medialnego szumu wokół tej tragedii.

Mimo to 3 wypasione książki Metro 2033 czekają na swoich zdobywców ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Konkurs Metro 2033
« Odpowiedź #54 dnia: 30 Marca 2010, 14:45:29 »
Czy ja wiem, czy to takie lansienie się? O książce czy grze głośno jest już od jakiegoś czasu. Natomiast bomby w metrze w Moskwie wybuchły dopiero wczoraj :]
Jednak, skoro tak zarządziliście, no to poczekamy ;) Ewentualnie wśród pytań konkursowych można byłoby zadać: jaką siłę rażenia miały bomby zdetonowane w metrze. :>
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy