Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Maj 25, 2019, 19:17:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Prawdziwie wyjątkowe piwa  (Przeczytany 23939 razy)
Ace
SLAYER kurwa
Gen. brygady - Redaktor
*

Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu

« Odpowiedz #40 : Wrzesień 16, 2010, 10:35:35 »

wczoraj, a właściwie dziś widziałem jak jakaś dziewoja zamawia przy barze browara ze spritem.......  Co jeeee?

Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku
Please_Stand_By
Kapral
*

Please Stand By

« Odpowiedz #41 : Wrzesień 16, 2010, 10:49:59 »

browar ze spritem?
z sokiem jeszcze rozumiem, sam tak piłem kiedyś, bo długo piwo mi nie smakowało. wódeczka to na zawsze od zawsze.

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #42 : Wrzesień 16, 2010, 10:59:26 »

Ze spritem to martini białe. A bez sprite'a jakoś się tego nie da pić.

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Little Boy
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #43 : Wrzesień 16, 2010, 11:23:32 »

Little Boy  ale opić się Redsem to by trzeba z 50 litrów wyłoić Bijom!
Ja wiem... ma normalnie 4,7 %. Tylko że nie da się nim "opić", bo po kilku ten jabłkowy (inne są ble) smak brzydnie.

A co do Gingersa
Może dlatego, że jest imbirowy? Nie wiem, nie próbowałem. Tongue

Z dziwnych piłem jeszcze jakieś Fuzz przywiezione z Danii. Tylko nie wiem czy to można nazwać piwem. W kilku różnych oczojebnych kolorkach, gazowane, z alkoholem, bez goryczy - jak oranżada.  Grin Takie niby młodzieżowe.

"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #44 : Lipiec 27, 2011, 01:00:34 »

Ponad 4000 wyświetleń, to znak, że trzeba ten temat reanimować  Wink

Hmm... W sumie to boję się pisać o tym, jakie to teraz dobre piwa wyczaiłem, bo ten temat przeczytać może jakiś korporacyjny bubuś, z któregoś z browarniczych molochów i polecić swoim szefom by wykupili i zamknęli w pisdoo, ową wytwórnię raju dla podniebień wciskając wszędzie te swoje wstrętne lechy, żywce, warki, tyskie, specjale i inne masowe gówna  Roll Eyes

Dlatego polskich wynalazków nie zdradzę bo patrz wyżej, albo zapeszę i spieprzy się ich smak. Za to śmiało polecić mogę rosyjskie piwo Stary Mielnik, które mogłem pić w następujących butelkach (wszystkie to piwa jasne):
- pękata brązowa 0,5 l
- pękata zielona 0,5 l - smakiem zbliżone do naszych lechów, ale bez tej wstrętnej goryczki
- podłużna brązowa 0,5 l - miód w gębie!

Focia w załączniku  Cool

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #45 : Lipiec 27, 2011, 01:23:32 »

Piwo "marcowe" dostępne w lokalach "BIERHALLE" jest wyborne i doskonale gasi pragnienie, a podane przez zgrabną, gustownie odzianą kelnerkę smakuje jeszcze lepiej.
Micronus
Sojusznicy 13S
*

Lisek Jabłkowy

« Odpowiedz #46 : Lipiec 27, 2011, 06:24:29 »

Ja ostatnio mam jazdę na pszeniczniaki jasne.
Svyturys Balthas, Obołoń złoty (biały z kolendrą trochę zbyt awangardowy), Biała Noc jasna z kolendrą - delikatny posmak daje radę.
Za ciemnymi nie przepadam, ale piłem jakiegoś aksamitnego Obołonia i był pyszny (jest jeszcze wersja normalna, ale dla mnie zbyt intensywny smak) i Kozła jakiegoś.

GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.
Ace
SLAYER kurwa
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #47 : Lipiec 27, 2011, 14:06:30 »

od żywieca to ty sie odpierdol!

ostatnio wyszedł nowy wynalazek browarów lubelskich, trybunalskie, czyli zwykła woda z bystrzycy zmieszania z wodą po czyszczeniu słoików z miodem, szumnie przez smakoszów wynalazków perły dobrym piwem, ale mnie jakoś nie wzrusza.
ponad to ostatnio wypiłem sobie zawiecie miodowe - bardzo fajne, lajtowe, słodkie piwo. w sam raz na kaca, albo na ostatnie żeby przed snem podnieść poziom cukru i nie mieć go następnego ranka Wink
jeszcze wyhaczyłem w lidlu 2 fajne sprawy - perlenbacher, 6pak za jakieś 12zł - lajtowe, całkiem dobre piwko, mimo że cena nie zachęca, lepsze od tatr, harnasi czy wynalazków z kauflanda za podobną cene, w sam raz na grilla. a druga to promocja na budweissery, w puławach są po 2,5 z kaucją, zaraz ide kupić całą palete póki jest  Słoneczko

toga5
Knight of Ni
*

идиот pиот

« Odpowiedz #48 : Wrzesień 08, 2011, 22:54:33 »

W ramach promocji Podlasia i alkoholic proponuję (nie namawiam) Łomża Miodowe .
Gdyby Krzyś otworzył w siedmiomilowym lesie browar i wypuścił takie piwo, toby Kubuś był wniebowzięty ... tj. dla każdego, kto lubi piwo i miód albo na odwrót.
Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #49 : Wrzesień 17, 2011, 17:26:30 »

Całkiem niedawno dopiero odnalazłem swój gust jeżeli chodzi o piwska, mianowicie ciemne browary o posmaku miodowym. Nie wiem jak mogłem żyć tyle lat bez znajomości tego typu trunków. O ile nie przepadam za słodkim piwem... To wręcz się z rozkoszy rozpływam kiedy czuje posmak miodu.

Zatem jeżeli ktoś z was ma chrapkę na przetestowanie tego typu wynalazków to polecam te o to piwa: Fortuna Miodowa, Miodne oraz Lubuskie... Miodowe Cheesy

Raj w gębie po prostu, owe browce mają moje szczere propsy!
Ace
SLAYER kurwa
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #50 : Grudzień 12, 2011, 21:04:20 »

ostatnio z racji przypływu gotówki mogę rozwijać swoje hobby jakim jest picie dziwnych piw i oto moje ciekawe nowe nabytki:

maćkowe miodowe - fajne miodowe piwko, ostatnio powstała na nie moda, niczym sie nie wybija, ale tańsze od ciechana. alternatywa dla perły miodowej
maćkowe malinowe - o tu sie popisali, pierwszy raz na polskim rynku malinowe piwo które jest dość modne w belgii. polecam zapoznać się, ze względu na niecodzienne walory smakowe
dzieła browaru konstancin, z naciskiem na starodawne - dopiero poznaje, ale leklekr ma bogato zaopatrzoną pułeczke z konstancinem Cheesy szczerze polecam póki co starodawne, samkuje tak powinno samkować lekkie piwo. jestem za umieszczeniem go w sevres jako wzór piwa.
wynalazki browaru magnus - smakowe, min czekoladowe i toffi. dobre dla wypicia sobie dla smaku, szczególnie czekoladowe mi bardzo podeszło. w większych ilościach zbyt osładza życie

Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #51 : Kwiecień 30, 2016, 01:34:10 »

To ja też się przyłącze do zachwalających piwo Ciechan, oczywiście to niepasteryzowane. Ostatnio pojawia się na rynku, można je dostać szczególnie w sklepach ze zdrową żywnością, w warszawie jest w Sadyba Best Mall, a także można zakupić na targach zdrowej żywności organizowanych na nowym świecie.

Chyba cię po  Emanacja 13S Ciechan zszedł na psy, z Polskich teraz jest dobry Namysłów "Dla tych co się znają".

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!