Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 16, 2019, 20:35:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: !!! Prosimy aktywować swoje konta !!!  (Przeczytany 5069 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Listopad 26, 2008, 01:12:44 »

Według danych jakie dostarcza nasze centrum dowodzenia tym forum, jest już 20 użytkowników, którzy nie aktywowali swojego konta. Procedura nie jest chyba aż tak skomplikowana, skoro ponad 200 użytkownikom to się udało  Wink

Dlatego od dziś - przez tydzień - jest czas na dokonanie tejże czynności. Potem, konta nie poddane procedurze aktywacji przez dwa tygodnie od jego założenia będą usuwane.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Chris
Plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 27, 2008, 21:31:00 »

A jak to sprawdzić ? Ja nawet nie pamiętam czy aktywowałem.  Grin
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 27, 2008, 22:12:01 »

Grrr... Skoro natrzepałeś już na forum 67 postów to twoje konto jest jakie?

a) aktywne - czyli umożliwiające pisanie na forum
b) nieaktywne - wymagające aktywacji - by móc pisać na forum

Grrr...

Wink

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Loko
Plutonowy
*

Running Away Are We?

« Odpowiedz #3 : Listopad 27, 2008, 22:33:51 »

A jak to sprawdzić ? Ja nawet nie pamiętam czy aktywowałem.  Grin

Shocked <ściana>  Lips Sealed
Chris
Plutonowy
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 28, 2008, 00:49:24 »

Ludzie nie róbcie afery Wink. Nie każdy wie o wszystkim, czyż nie ?

Przepraszam, że zapytałem. <bije pokłony>

EDIT:

Loko daruj sobie takie posty. Odsyłam Cię do strony w Twoim podpisie (pkt. 7). Cheesy
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2008, 02:17:57 wysłane przez Chris » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Listopad 28, 2008, 01:51:13 »

To nie afera tylko edukacyjne wyłożenie w "czem rzecz"  Tongue

Loko
Plutonowy
*

Running Away Are We?

« Odpowiedz #6 : Listopad 28, 2008, 18:46:50 »

Loko daruj sobie takie posty. Odsyłam Cię do strony w Twoim podpisie (pkt. 7). Cheesy

ok sorry  Grin
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #7 : Grudzień 03, 2008, 01:20:43 »

Minął termin aktywacji nieaktywnych kont. Od dziś wchodzi zasada, że konta nie aktywowane przez tydzień od ich założenia zostają usuwane.

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Czerwiec 16, 2009, 00:21:36 »

Zapewne z okazji tego, że mamy konkurs związany z Terminatorem, na naszym przybyło sporo nowego luda  Wink Przypominam jednak, że aby móc pełnoprawnie korzystać z praw forumowicza (w tym z możliwości brania udziału w obecnym i przyszłych konkursach) nie wystarczy tylko się zarejestrować.

Aby była pewność, że dana osoba to człowiek a nie nieczłowiek - konto musi być aktywowane przez samą osobę - poprzez odebranie mejla wysłanego przez forum z linkiem aktywacyjnym.

W razie jakiś problemów kontaktujcie się z nami na adres redakcja(malpa) trzynasty-schron.net.

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!