Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 21, 2019, 07:26:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Republika Dave'a  (Przeczytany 12711 razy)
Piwek
St. szeregowy
*

« : Listopad 25, 2008, 02:31:37 »

Czy ktoś znalazł sposób na zmianę wyników wyborów w tej republice. Nakłoniłem jego żone żeby startowała ale nie byłem w stanie przekonać innych by na nią głosowali. Próbowałem też pokręcić się przy urnie wyborczej ale nic mi z tego nie wyszło.
Pozdrawiam
Jarek138
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 25, 2008, 10:24:27 »

U mnie to samo, odszedłem w siną dal, bo znalazłem BubbleHeada
Holden
Major
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 25, 2008, 12:08:47 »

Ja próbowałem coś wykonbinować ale raczej nie ma sposobu , Dave zagłosuje na siebie a jego druga żona zawsze na niego . Ma dwa głosy więc kontr kandydat musi mieć 3 , problem w tym że jak przekonamy resztę do kandydowania to głosują na siebie ...
Arotis
Kapral
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 29, 2008, 14:48:53 »

zabijcie żonę jak śpi umiejętnością piaskowego dziadka. Może to pomoże?
Ghostfire
Szeregowy
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 29, 2008, 15:14:34 »

Jest prosty sposób meldujesz Davowi że wszyscy już zagłosowali jak on podchodzi do urny i wyjmuje pierwszy głos to urna jest otwarta i możesz wyjąć na Dave'a.Swoją drogą jest w tym bug jak się namówi zastępce i żone na start w wyborach i z urny wyjmie się głosy na Dave'a to ma się 2 prezydentów.
mattejko
St. kapral
*

« Odpowiedz #5 : Kwiecień 12, 2009, 18:44:41 »

a można samemu kandydować na prezydenta? ja zawsze brałem to, że uważali mnie za ambasadora pustkowi (można jeszcze było chyba zostać obywatelem republiki) i jak pytam się czy mogę kandydować to Dave mówi mi, że tylko obywatele mogą.
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #6 : Kwiecień 12, 2009, 19:25:16 »

Nie, nie można kandydować.

Użytkownik został zbanowany.
Pogrom
Kapral
*

« Odpowiedz #7 : Lipiec 28, 2010, 17:17:22 »

Też mam z tym problem. Jak wszyscy już oddali głosy to Dave podchodzi, otwiera urnę i wtedy wyciągam głosy na niego. On czyta 2 głosy na siebie 1 na żonę, potem mówi że jego żona wygrała, a jak podchodzę i z nim gadam to on nadal jest prezydentem, a do żony mogę powiedzieć "przykro mi że nie wygrałaś". Nie wiem gdzie robię błąd, albo może to jest bug. Nie mam pojęcia, ale jeśli chodzi o tą strzelbę w sejfie to przecież można go otworzyć kluczem dla Crowley'a.
Valholl
Kapral
*

« Odpowiedz #8 : Sierpień 30, 2010, 18:55:08 »

Też mam z tym problem. Jak wszyscy już oddali głosy to Dave podchodzi, otwiera urnę i wtedy wyciągam głosy na niego. On czyta 2 głosy na siebie 1 na żonę, potem mówi że jego żona wygrała, a jak podchodzę i z nim gadam to on nadal jest prezydentem, a do żony mogę powiedzieć "przykro mi że nie wygrałaś". Nie wiem gdzie robię błąd, albo może to jest bug.

Mam to samo... Wkurza. Ja polecam zabić ich wszystkich. I tak zero pożytku z nich Tongue.
PipaBoy5000
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #9 : Wrzesień 19, 2010, 12:35:22 »

No to panie i panowie służę pomocą.

Da się zmienić wyniki, tylko pokombinować. Receptura jest taka:

1. Nakłaniamy jego dupcie aby głosowała, mamy jeden głos.
2. Mówimy Dave'owi że już wszyscy zagłosowali.
3. I w momencie gdy idzie do skrzynki podliczyć głosy, włamujemy się szybko do niej.
Kradniemy nie potrzebne i włala.

Rezultat:

Dave'owi gula skacze i mówi że znika założyć nową republikę.
Wyrusza do miasta Deathclaw'ów po czym ginie. (nawet jak oczyścisz miasto, one się zrespią)

"There is no need to pretend.., simply do what u can"
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!