Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 16, 2019, 15:31:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Strony, serwisy o tematyce postapokaliptycznej  (Przeczytany 3311 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Listopad 19, 2011, 00:04:21 »

Dla nas oczywiście jedyną stroną jest Trzynasty Schron, bo tako rzecze  Emanacja 13S i nie ma od tego odwołania  Hyhyhy Ale w sieci cały czas powstają miejsca w których skupiają się fani klimatów. O to temat na zebranie informacji w postaci linków do takich projektów.

=====

&

Schronowy dział Sznurki - tzw. strony klasyczne  Cool

Postapokalipsa bez ograniczeń!
Post-apo-2012
Zona RPG
Apokalipsa - Po mojemu
PostApo
Postapokalipsa w każdym domu!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2012, 15:37:21 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Luty 20, 2012, 23:03:37 »

Twitterowo:

Postapokalipsa w Polsce
Postapokaliptyczne gry
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2012, 23:13:44 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Luty 20, 2012, 23:12:53 »

W klimatach (i nie tylko) na Facebooku:

Trzynasty Schron
Żywe Trupy
O dystopiach
Fantastyka z lamusa
Fallout Corner
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2012, 01:25:18 wysłane przez Squonk » Zapisane

Micronus
Sojusznicy 13S
*

Lisek Jabłkowy

« Odpowiedz #3 : Październik 29, 2016, 11:37:57 »

Lata mijają, a mi nie przechodzi. Mimo przybywających lat na karku, skur@#$łej, wykańczającej psychofizycznie roboty, mimo lawirowania pomiędzy kaszkami a pampersami, mimo jesiennej depresji, ciągle chce mi się dłubać o klimatach. Wiem, że samemu to sobie można... Ale co się da to wynajdę i chociaż mocno skrótowo nabazgrzę, choć bardziej zapodam namiary, zajawkę jedynie. Na łamach serwisów ogólnofantastycznych nie mam czego poczytać/obejrzeć. Albo jakiś chłam na podstawie notek wydawców, albo inne elfy i superbohaterowie w obcisłych wdziankach. Fuj. Brzydzę się. Jeśli ktoś potrzebuje odmiany w postaci bloga o postapo, ciężkim sci-fi, dystopiach itp. to zapraszam na GrimFiction.pl.

GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!