Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Październik 14, 2019, 20:46:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zdjęcia na nadruk koszulkowy  (Przeczytany 10543 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Luty 08, 2010, 01:18:45 »

Powoli zaczyna mi świtać wizja ponownego ruszenia i dokończenia programu z koszulkami schronowymi, jednak jak na razie chodzi mi po głowie koszulka zrobiona typowo pode mnie, a nie pod Schron.

Chodzi mi więc o przerobienie zdjęcia na art dwukolorowy, celem użycia tego w nadruku. Koncepcja zaś jest taka, że skoro są debile noszące koszulki z tym komuchem Che, to powinny być lansowane koszulki z prawdziwymi polskimi bohaterami, a nie krwawymi komuszymi przydupasami.

O to znalezione w sieci fotki z Romualdem Trauguttem:
- duża rozdziałka
- trochę mniejsza

Proszę o przerobienie tego na arty dwu barwne (biało/czarne lub czerwono/czarne) oraz podanie wskazówek jak można to samemu zrobić. Ewentualnie tylko same wskazówki  Wink
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 21:16:23 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #1 : Luty 08, 2010, 16:31:11 »

Przygotowuję. Jakieś hasełko sobie Naczelny życzy Smiley

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Luty 08, 2010, 16:36:01 »

Masło nie poczebne - w końcu tu nie ono jest najważniejsze  Cool

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #3 : Luty 08, 2010, 16:50:15 »

A dyktator Czarnecki na koszulce jakiego koloru będzie
Mam już gotowego w kolorze czarnym

"...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Luty 08, 2010, 17:44:35 »

Czarnecki to po szwedzkim zaborze wrrr...  Angry

Koszulka byłaby czarna, nadruk biały albo czerwony  Wink Czekam też na krótki instruktaż  Embarrassed

Wrathu
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Luty 08, 2010, 21:04:03 »

http://pl.tinypic.com/r/34dt005/6
Do takich nadruków pomyślałem, że będą dobre zdjęcia w formacie mapy bitowej monochromatycznej, coś w tym stylu.

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net
Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #6 : Luty 08, 2010, 21:07:38 »

Tylko mniej postrzępione, Można dopasować kontrast i użyć ilustratora. Lub użyć jednego magicznego filtra w photoshopie Smiley

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #7 : Luty 08, 2010, 23:29:05 »

W białym wygląda głupio, w czerwonym troszkę mniej, Ale alternatywę znalazłem, a mianowicie na czarnej koszulce prostokąt A4,biały z wyciętym Trauguttem ps. Czarniecki (w woli historii to jego pseudonim w walce powstańczej, za którą w końcu zginął - powieszony dla ścisłości )  Wink

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Luty 09, 2010, 00:27:05 »

A tego nie wiedziałem hyhyhy  Tongue No coś takiego jak to:

Grrrr >>> na powyższy obrazek.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 00:28:58 wysłane przez Squonk » Zapisane

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #9 : Luty 09, 2010, 09:45:20 »

Drodzy moi mapy bitowe w wydruku na koszulce wyglądają z reguły do d... Cyfrowy nadruk na koszulce jest też nie za bardzo trwały. Wektor powinien być pod sito, wtedy będzie żyleta. Dlatego lepiej narysować od początku w krzywych i uzyskać ładny efekt   Wink
Później można takiego Traugutta wydrukować na kliszy rentgenowskiej, wyciąć i masz ładne graffiti gdzieś w podziemiach stacji PKP Tongue

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #10 : Luty 10, 2010, 14:21:16 »

Dziękować! Wink

Co prawda nie mam żadnego programu do wektorówek (nawet starawego Corela), ale na podglądzie w Irfanie widzę, że tło jest czerwone. Dałoby się zrobić białe ale transparentne?

Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #11 : Luty 10, 2010, 23:32:24 »

Jeśli to jest wektor to wystarczy usunąc warstwę czerwoną... HELLOU!! Tongue

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #12 : Luty 13, 2010, 09:01:36 »

Nie HEllOU. Tylko proszę czytać uważnie co pisze naczelny. Jak nie ma programu to jak ma sobie to tło usunąć. Wink
Squonk napisz na jakiej koszulce ( znaczy kolor nie chodzi mi o materiał nylon, poliester lub bawełna ) a ja Ci przedstawię jak zawsze kilka wersji. A może zrobimy Traugutta w wersji ala Andy Warhol (czterech Trauguttów każdy w innej kolorystyce) Grin

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #13 : Luty 25, 2010, 02:03:20 »

Koszulka czarna  Wink

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #14 : Marzec 01, 2010, 12:19:59 »

No to jak czarna to czarna będzie. Nadruk pod sito w krzywych. I podgląd jak będzie wyglądało  Wink

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #15 : Marzec 01, 2010, 12:24:04 »

Dzięki wielkie  Kiss

Sprawę w końcu wczoraj ogarnąłem w związku z innym takim projektem, ale tylko częściowo  Tongue

Micronus
Sojusznicy 13S
*

Lisek Jabłkowy

« Odpowiedz #16 : Marzec 08, 2010, 11:50:38 »

http://i49.tinypic.com/ja8m6b.jpg - chcem taką świnkę na tiszerta. Granatowego, a że ja atechniczny to mam prośbę, może ktuś mi uczynić tło transparentne?

A, i jak się znacie, co sądzicie o tym czymś http://koszulka.pl/ ? Opyla się to jakkolwiek?
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2010, 12:02:50 wysłane przez Micronus » Zapisane

GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #17 : Marzec 08, 2010, 13:22:40 »

Masz tu wektora w eps'ie. A co do sklepu to się opłaca, jak nie masz tańszego pod domem.  Wink

Micronus
Sojusznicy 13S
*

Lisek Jabłkowy

« Odpowiedz #18 : Marzec 08, 2010, 14:56:22 »

Dzięki wielkie.

GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!