Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 04, 2020, 19:30:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ATMS Alternative Travel - wywala przy zapisie  (Przeczytany 37 razy)
Sajok
Kapral
*

« : Listopad 12, 2020, 00:35:51 »

Czy ktoś może używa(ł) tego moda? W okolicach Dużego Miasta mod mi wywala do pulpitu podczas próby zapisywania (jakiegokolwiek) gry. Na nexusie w forum tego moda ktoś też miał ten sam problem, ale nie ma podanego rozwiązania tego crashu. Pobieżnie przejrzałem mod w GECKU i F3Edit ale nic nie znalazłem... Co może powodować w modzie wywalanie do pulpitu przy próbie jakiegokolwiek zapisu?

EDIT: Problem niejako rozwiązany. Dla zainteresowanych pozwolę sobie przekleić:

Check your game saves folder. Do you have any saves that have a (.tmp) as it's extension?

You need to go to the windows "folder options menu" -> view -> uncheck "Hide extensions.." to be able to see file extensions. If you have a save with that extension that means that that save is corrupt.
oś mo
Try this:
1. delete any saves with that .tmp extension
2. get back in the game (load last save that you made)
3. kill yourself with a bomb or hand grenade
4. when the game comes back make another save

To tyle. A czy ktoś może wyjaśnić czemu tak się dzieje? Bo sumie rozwiązanie jest nieco "kosmiczne": skasuj jakieś dziwne save'y a następnie wysadź się w grze granatem i wszystko będzie już działać (i działa) Wink Zauważyłem, że te "dziwne" save'y .tmp tworzą się chyba jak mnie losowy wywala z gry, tak bez powodu. Tak na marginesie luźna myśl: dawno nie grałem w F3 i teraz jeszcze wyraźniej widzę jaka przepaś dzieli F3 od F:NV, szczególnie w kwestii fabularnej...
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2020, 17:35:14 wysłane przez Sajok » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!